با پاسخ به این سوال از 10 % تخفیف ویژه سایت ترجمر بهره مند شوید

ترجمه تخصصی نفت و گاز

ترجمر، قدرتمند ترین تیم حال حاضر کشور، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه ترجمه تخصصی نفت و گاز و پتروشیمی است.

چرا ترجمه تخصصی نفت ترجمر؟!

گارانتی 30 روزه

پس از تحویل ترجمه، تا 30 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

مترجمان متخصص

استفاده از مترجمان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

بازخوانی مجدد

بازخوانی مجدد متون تخصصی به دست مترجم دیگر جهت ارائه بهترین کیفیت.

پاسخ سوالات اصلی کاربران در حوزه ترجمه تخصصی نفت در فایل صوتی زیر.

1 – تیم مترجمان ترجمر را چه کسانی تشکیل میدهند؟

2 – سایت ترجمر چه خدمات ارزنده ای را به شما ارائه می کنند؟

3 – گارانتی که سایت ترجمر برای ترجمه ها در نظر دارد چگونه است؟

با پاسخ به سوال زیر از 10% تخفیف ویژه ترجمه مقاله سایت ترجمر بهره مند شوید. یعنی اگر مبلغ ترجمه شما 500 هزارتومان شد 50 هزار تومان کمتر پرداخت کنید!!!

Some people connect to their workplace from home using a computer and do things without being present at work.

What does this term mean?

برای استفاده از این تخفیف هنگام ثبت سفارش، در بخش توضیحات پاسخ سوال را درج کنید یا اینکه پاسخ خود را به شماره تلگرامی 09154896434 ارسال کنید.

قیمت ترجمه تخصصی نفت انگلیسی به فارسی

تومان 49

 • کیفیت خوب
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم متخصص در رشته مربوطه
 • مناسب ترجمه متن تخصصی
 • مناسب ترجمه های عمومی دانشگاهی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه
ثبت سفارش ترجمه
سفارشی

تومان 89

 • کیفیت عالی
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم متخصص و باتجربه بالا
 • مناسب ترجمه پایان نامه دانشگاهی
 • مناسب ترجمه مقالات تخصصی
 • ویژه ترجمه کتاب های تخصصی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه
ثبت سفارش ترجمه

تومان 29

 • کیفیت متوسط
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم عمومی و تازه کار ارزیابی شده
 • مناسب ترجمه متن عمومی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه
ثبت سفارش ترجمه

قیمت ترجمه تخصصی نفت فارسی به انگلیسی

تومان 89

 • کیفیت خوب
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم متخصص در رشته مربوطه
 • مناسب ترجمه متن تخصصی
 • مناسب ترجمه های عمومی دانشگاهی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه
ثبت سفارش ترجمه
سفارشی

تومان 189

 • کیفیت عالی
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم متخصص و باتجربه بالا
 • مناسب ترجمه مقالات تخصصی
 • ویژه ترجمه کتاب های تخصصی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه
ثبت سفارش ترجمه
ترجمه تخصصی نفت

آشنایی با تیم ترجمه تخصصی نفت و گاز ترجمر

تیم ترجمر تشکیل شده است از افراد متخصص و مجرب که در حوزه تخصصی خود درجه یک و یکتا هستند. مهارت پرسنل تیم ترجمر در امر ترجمه تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی بی نظیر بوده و در این حوزه پرچم دار است. این تخصص ناشی از تجربه کافی و تحصیلات آکادمیک اعضا تیم ترجمر می باشد. ما برای گرد هم آوردن این گروه قدرتمند فراخوانی در سطح کشور اعلام کردیم و از بین سیل عظیم متقاضیان افراد مناسب را انتخاب کردیم. این افراد پس از چند مرحله و آزمون و تایید صلاحیت شدن از طرف هیئت کارشناسان ، در تیم ترجمر استخدام شدند.

نتیجه این سخت گیری در انجام امر استخدام باعث شده تا برترین ها در تیم ما حضور داشته باشند و این مهم ترین دلیل برای کیفیت محصولات و ترجمه های تخصصی گروه ترجمر است.

ترجمه تخصصی نفت و گاز

ضمانت نامه ترجمه نفت و گاز

هر محصول با کیفیت برای اطمینان خاطر مشتری خود دارای ضمانت است. تیم ترجمر با اعتماد کامل برای ترجمه های خود تضمین صد در صدی کیفیت می دهد. پشتوانه این ضمانت سابقه درخشان و مهارت بسیار بالا مترجمان متخصص ماست.

شما فقط برای درک این ضمانت کافیست یک مرتبه ترجمه متون تخصصی نفت و گاز و پتروشیمی خود را به گروه فوق تخصص ترجمر بسپارید. ما در این گروه تلاش داریم تا که عالی ترین سطح از کیفیت را به شما تقدیم کنیم. رضایت شما از محصول نهایی، نیروی مضائف برای تلاش هرچه بیشتر گروه ترجمر است.

ترجمه تخصصی متن نفت و گاز

گارانتی ترجمه مقاله نفت و گاز

گروه درجه یک ترجمر برای ترجمه های ارسالی خود گارانتی 48 ساعته صادر می کند. مشتریان میتوانند بعد از تحویل محصول خود تا 48 ساعت بعد، هرگونه اشکال یا خطا احتمالی را مشاهده کردند سریعا گزارش دهند. بعد از ثبت گزارشات مشکل به دست کارشناسان بررسی می شود.

مشکلات شما در کمترین زمان توسط مترجم متخصص رفع خواهد شد و متن برای شما دوباره ارسال می شود . شما کاربر گرامی می توانید در صورت عدم رضایت از کار مترجم خود درخواست تغییر مترجم داشته باشید و به محض اینکه این درخواست را ثبت کنید متون شما به مترجم متخصص دیگری تحویل داده خواهد شد. تمام این خدمات که تیم ترجمر برای مشتریان خود فراهم کرده، فقط و فقط به دلیل اطمینان و اعتمادی است که به مهارت پرسنل، بخش ترجمه تخصصی خود دارد.

ترجمه متون تخصصی نفت و گاز

ترجمه فوری متون نفت

اگر برای تحویل ترجمه خود زمان کافی ندارید و می خواهید که هرچه سریعتر نتیجه را در دست داشته باشید و یا اینکه حجم متون تخصصی نفت و گاز و پتروشیمی شما زیاد باشد میتوانید از طرح طلایی ترجمه فوری تیم ترجمر بهره ببرید. مفاد این طرح به این شکل است که متن شما بین چندین مترجم متخصص تقسیم شده و همزمان کار ترجمه بر روی کل متن شما انجام می شود. در پایان ترجمه، متن مرتب شده و به کارشناس تحویل داده می شود . بعد از وارسی و بررسی دقیق توسط کارشناس متن برای ارسال آماده است.

با این تدبیر متن شما به سرعت ترجمه شده و در کمترین زمان ارسال خواهد شد. در تیم ترجمر ترجمه متن و مقالات تخصصی کمتر از 10 صفحه طی مدت زمان 24 ساعت برای ارسال آماده اند.

مراحل ثبت سفارش ترجمه تخصصی نفت

step-1

1 – ثبت سفارش ترجمه نفت

در مرحله اول با ثبت سفارش ترجمه مقاله در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر که باید ترجمه شود را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

step-2

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه ترجمه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد. و براساس کیفیتی که برای ترجمه تعیین کرده اید هزینه ترجمه تعیین می شود.

step-3

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد. و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید. تا فرایند ترجمه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

step-4

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار ترجمه شده شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

برای ثبت سفارش ترجمه هم اکنون کلیک کنید

تضمین کیفیت ترجمه

پرداخت مرحله به مرحله وجه ترجمه

پرداخت اقساطی وجه

در شرایطی که سفارش ترجمه مقاله شما حجیم باشد و تعداد صفحات زیاد باشد. می توانید مبلغ ترجمه را به صورت گام به گام پرداخت کنید. و در هر مرحله بخش ترجمه شده را تحویل بگیرید و چناچه نیازمند اصلاح ترجمه باشد پشتیبانی خواهد شد. پرداخت مرحله به مرحله ترجمه باعث میشود شما بتوانید کار ترجمه خود را مرحله به مرحله تحویل بگیرید. و کیفیت کار را ارزیابی کنید.

تضمین بازگشت وجه ترجمه مقاله

بازگشت وجه درصورت عدم رضایت شما

ترجمه های انجام شده در سایت ما به کمک برترین مترجمین که تجربه زیادی در امر ترجمه دارند انجام می گیرد. و به همین خاطر کیفیت ترجمه بسیار بالاست و نگرانی از کیفیت کار نیست. اما اگر تحت شرایطی که شما از کیفیت کار راضی نبودید. و با تغییر مترجم همچنان نظر شما جلب نشد ما وجه پرداختی شما را عودت خواهیم داد.

ترجمه

تضمین تغییر مترجم

در شرایطی که از کیفیت ترجمه انجام شده راضی نباشید. در مرحله اول کار ترجمه شما به دست مترجمی که روی مقاله شما کار کرده دوباره بازخوانی خواهد شد. و ایرادات برطرف می گردد . اگر همچنان از کیفیت ترجمه رضایت نداشه باشید. ما این تضمین را می دهیم که پروژه شما را به مترجم دیگری واگذار کنیم تا رضایت شما کسب گردد.

ترجمه تخصصی رشته مهندسی نفت

ترجمه تخصصی رشته نفت و پتروشیمی یکی از حوزه های فعالیت سایت ترجمر می باشد. کشور ایران در خاورمیانه قطب تولیدات نفتی است و در طول تاریخ هم به خاطر وجود ذخایر نفتی مورد توجه کشور های همسایه بوده است . وجود این ماده با ارزش باعث شده که در کشور برای بهره برداری مفید تر از این طلای سیاه رشته های دانشگاهی ایجاد شود .
در این رشته علوم و فن پالایش نفت و گاز خام به مهندسین و متخصصین آموزش داده خواهد شد . نفت و فرآورده های آن سرمایه ملی مردم ایران هستند و باید برای حفظ و استفاده درست از آن برنامه درستی در راستای کار متخصصین حوزه نفت و پتروشیمی باشد .
سایت ترجمه تخصصی ترجمر نقش مفید خود را در حفظ این کالای با ارزش ، با ترجمه صحیح و با کیفیت متون تخصصی نفت و گاز و پتروشیمی ایفا کرده است . شما مهندسین گرامی را یاری خواهیم کرد تا که به بهترین اطلاعات و مطالب با سطح کیفیت فوق العاده دست پیدا کنید .

حق الزحمه ترجمه

خدمات تیم ترجمر به قدری کامل و جامع است که هزینه­ای که در قبال آن پرداخت می­شود بسیار مناسب است . با این حال باز هم خدماتی را برای مشتریان قرار دادیم تا از بابت هزینه هم نگرانی نداشته باشید . برای ترجمه تخصصی دو سطح در نظر گرفته ایم . سطح خوب و سطح عالی .

هر مشتری در انتخاب این سطوح مختار است . این نکته قابل ذکر است که ترجمه در این دو سطح توسط متخصصین ما انجام می­شود و تنها تفاوت که خط جدا کننده این دو سطح از یک دیگر است مرحله آخر است .

در مرحله آخر قبل از ارسال در سطح عالی ، ترجمه متن تخصصی نفت و گاز و پتروشیمی از زیر نگاه نافذ کارشناسان متخصص عبور کرده و بعد خدمت شما ارسال خواهد شد . اما این مرحله در سطح خوب حذف شده و وجو ندارد.

تحویل مرحله به مرحله

گزینه جذاب و فوق العاده دیگری که گروه ترجمر برای کاربران خود تئبیه کرده است تحویل ترجمه تخصصی متون به صورت مرحله به مرحله است . به این صورت که اگر حجم متن شما بسیار بالا باشد ، شما میتوانید که متن خود را به قسمت هایی تقسیم کنید .

ترجمه هر قسمت را پس از تحویل و بررسی تسویه کنید و بعد از آن درخواست ادامه ترجمه را داشته باشید . با این روش فشار مالی از روی دوش کاربر برداشته خواهد شد و همچنین میتوانید با دقت خیلی بیشتر و بهتری ترجمه متون تخصصی خود را مورد بررسی قرار دهید .

ترجمر فکر همه جا را کرده و شما را در هر شرایطی همراهی می­کند . با ترجمر هیچ نگرانی نخواهید داشت.

مترجم متخصص کیست ؟

ترجمه تخصصی متون نفت ، گاز و پتروشیمی کار هر مترجمی نیست و علاوه بر مهارت ترجمه نیازمند به تجربه در زمینه رشته نفت دارد . پس هر کسی که صرفا در رشته زبان انگلیسی تحصیل کرده نمیتواند از عهده ترجمه تخصصی متون نفت و گاز و پتروشیمی برآید .

شناخت و پیدا کردن جایگزین مناسب برای کلمات و واژگان تخصصی در حوزه نفت ، امری است که باید شخص مترجم به تمامی زوایا و زیر و بم های رشته نفت کاملا اشراف داشته باشد . بدون داشتن این تجربیات و مهارت امر ترجمه قطعا با خطا و اشتباه رو به رو است .

هرگونه اشتباه در این رشته باعث به اتفاقات جبران ناپذیر خواهد شد . تیم مترجم و متخصص ترجمر برای جلو گیری از این اتفاقات تشکیل شده تا اینکه صحیح ترین متون را تقدیم حضور عزیزان و همراهان ترجمر کند.

کاربرد رشته مهندسی نفت و گاز و پتروشیمی

با کمی توجه به اطراف و پیرامون خود ، اثرات نفت و فرآورده های آن را در زندگی خود مشاهده خواهیم کرد . علم مهندسی نفت یکی از شاخه های مهندسی است که تاثیر بسیار زیادی بر حیات بشر دارد . علت به حرکت درآمدن تمامی ماشین آلات نفت و فرآورده های آن است.

نفت در صنعت و تولید مواد شیمیایی ، صنایع پتروشیمی و … بسیاری از فعالیت های بشر تاثیر به سزایی دارد. بنابراین از اهمیت نفت و زیر شاخه ها آن ، گاز و پتروشیمی ، نمی­توان به آسانی گذر کرد . زیرا انرژی عنصری است جدا نشدنی از زندگی انسانها.

تیم فوق تخصص ترجمر خدمات خود را به آسانی و فقط با چند کلیک در اختیار شما قرار می­دهد تا که با استفاده از این مطالب ترجمه شده روز به روز ، به سمت استفاده صحیح از این کالای ارزشمند (نفت) قدم برداریم .

گرایش مهندسی حفاری

گرایش مهندسی حفاری به طراحی تجهیزات مناسب برای انجام عمل حفاری می­پردازد . همچنین اثرات تکنووژی را بر محیط زیست بررسی میکند و با تحقیق اصولی در این حوزه ،بهترین راه را برای جلوگیری از اثرات مخرب ارئه می­دهند.

مهندسی حفاری یکی از سخت‌ترین، پرخطرترین و البته پردرآمدترین مراحل در طی عملیات استخراج نفت می‌باشد. انواع حفاری : حفاری انحرافی و حفاری فرا تعادلی است که در خلل تدریس این رشته به صورت کامل تشریح خواهد شد.

با توجه به اهمیت و خطرآفرینی بسیار زیاد در این رشته ، تصور کنید که یک اشتباه کوچک در ترجمه متون تخصصی نفت و گاز و پتروشیمی وجود داشته باشد . این اشتباه شاید منجر به این شود تا جان افراد مورد تهدید و خطر قرار بگیرد .

متخصصین ترجمر با تجربه کامل ، سد راه ایجاد این مشکلات شده اند. شما می توانید با اطمینان کامل ترجمه متون تخصصی نفت و پتروشیمی خود را به ما بسپارید.

گرایش اکتشافات نفت

در بستر این گرایش به بررسی ابعاد مختلف زمین شناسی برای کشف لایه هایی که نفت و گاز در آن ذخیره شده است می­پردازد . مطالعه گسل ها و چین های زمین برای تهیه نقشه به منظور حفاری صحیح در مکان درست در دل این گرایش جای دارد.

در این رشته به بررسی چگونگی به وجود امدن نفت می‌پردازند و همچنین بررسی می‌شود که در کدام لایه‌های زمین‌شناسی امکان ذخیرهٔ نفت وجود دارد و از این طریق به اکتشاف نفت می‌پردازند . اولین گام در بهره برداری و استخراج نفت ، پیدا کردن محل و حوزه نفتی است .

در این گرایش علاوه بر شناخت و مطالعه در مورد نفت ، باید اطلاعات کاملی هم در حوزه زمین شناسی داشت . از این رو مطالعه و بالا بردن سطح علمی در این گرایشا ز اهمیت ویژه ای برخوردار است . تیم متخصص ترجمر ترجمه برترین مقالات روز دنیا را به زبان ساده تهیه کرده است و در اختیار مهندسان نفت قرار خواهد داد .

واردات و صادرات مشتقات نفتی

کشور پر افتخار ایران ، در حوزه نفت و محصولات نفتی یک قطب مهم و با قدرت است . سالانه مقدار زیادی از نفت ایران به سراسر جهان صادر می­شود . در سال 2001 ایران چهارمین رتبه در تولید نفت خام در جهان را داشت . این آمار و ارقام و اهمیت کشور ایران در خاورمیانه ، اجازه کوچکترین اشتباه را به مهندسان نمی­دهد .

برای جلوگیری از اشتباه باید در گام اول سطح آگاهی و علمی  یک مهندس نفت به روز باشد . رساندن اطلاعات و ترجمه متون تخصصی صحیح به مهندسان از وظایف مترجمان محترم سرزمین ایران است . ترجمر به درستی از پس این وظیفه برآمده است.

ترجمه متون تخصصی نفت و گاز و پتروشیمی به صحیح ترین روش ممکن به دست مترجمان متخصص ترجمر اتفاق خواهد افتاد . سفارش خود را ثبت کنید تا صحت این ادعا را به طور عملی هم به شما اثبات کنیم .

فرآورده های نفتی

محصولاتی که از نفت خام تهیه می­شوند بسیار فراوان هستند و در زندگی و صنعت هم بسیار کاربردی و مفید واقع شده­اند . محصولاتی مثل : انواع سوخت ، پلاستیک ، گازوئیل و … که هر کدام برای زندگی به نحوی ضروری هستند.

آسفالت ها که برای راه سازی بسیار مهم هستند و روغن های روان کننده برای انواع ماشین آلات ، انواع موم ها و نفت سفید که در ساخت برخی از لوازم آرایشی مورد استفاده است . نفت سفید حتی در صنعت دارو سازی هم کاربرد دارد.

با توجه به این موضوع که نفت و فرآورده های آن به صورت بسیار گسترده در تمامی سطوح زندگی بشر دخیل هستند ؛ اهمیت ترجمه صحیح متون تخصصی نفت و گاز و پتروشیمی روشن می­شود . مترجمان متخصص در این حوزه در تیم ترجمر بسیار موفق بوده اند.

نقش نفت ایران در خاورمیانه

خاورمیانه مانند نگین در حوزه نفت میدرخشد . دنیا نیازمند نفت موجود در این منطقه از زمین است و به ناچار باید با کشور های خاورمیانه برای خرید نفت و محصولات حاصل از آن وارد معامله و مذاکره شود . ایران بزرگترین کشور خاورمیانه و داری بیشترین منابع نفتی است .

این امر باعث می­شود که مرکز توجه خاورمیانه و جهانیان به سمت کشور عزیزمان ایران باشد . نفت یک سرمایه ملی است و از نظر اقتصادی پشوانه ملت ایران است . در حفظ و نگهداری و مدیریت آن باید تلاش کرد و برنامه های کاربردی درستی را تهیه کنیم .

چرا که نفت یک انرژی تجدید ناپذیر است و باید قبل از تمام شدن آن انرژی جایگزینی با همین قابلیت ها ایجاد کرده باشیم . ترجمر ، قدرتمند ترین تیم ترجمه سطح کشور ، برای حفظ و استفاده صحیح از این ذخایر ملی تمام تلاش خود را انجام خواهد داد.

سخن آخر

و در پایان از شما عزیزان و کاربران گرامی بابت حسن انتخابتان کمال تشکر را داریم . تیم ترجمر با قدرت به سمت موفقیت های بیشتر حرکت می­کند تا که بتوانیم خدمات ارزنده تری در تمامی حوزه های تخصصی تقدیم حضورتان کنیم .

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید و از کیفیت ترجمه خود لذت ببرید.

ترجمه تخصصی نفت در گرایش های مختلف

 • ترجمه نفت گرایش مخازن هیدروکربوری

 • ترجمه مقاله نفت گرایش حفاری و استخراج نفت

 • ترجمه تخصصی نفت گرایش بهره برداری از منابع نفت

 • ترجمه تخصصی نفت گرایش اکتشاف نفت

کیفیت ترجمه تخصصی نفت و گاز را چگونه تضمین می کنید ؟

همانطور که قبلا اشاره کردیم رشته نفت و گاز دارای گرایش های مختلفی هست که هرکدام از این گرایش ها سرشار از کلمات و لغات تخصصی می باشد . ما برای اینکه بتوانیم خدمات ترجمه تخصصی اقتصاد را به بهترین شکل ارائه کنیم راهکاری اتخاذ کرده ایم که مترجمین فقط می توانند در حوزه ای که تحصیل کرده اند کار ترجمه را انجام دهند .

چه مدت زمان می برد تا مقاله من ترجمه شود؟

در مواردی که مقاله شما زیر 10 صفحه حجم داشته باشد می توانیم بین 1 تا 2 روزکاری ترجمه شما را آماده کنیم اما اگر عجله دارید می توانید با استفاده از شرایط طلایی سایت ترجمر ترجمه خود را در کمتر از یک روز تحویل بگیرید .

چه مدت زمان میبرد تا پس از سفارش کار ترجمه آغاز شود؟

هر زمانی که شما سفارش ترجمه خود را برای ما ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت فایل شما برای مترجمان ارسال خواهد شد و پس از آن با شما تماس میگیریم و شرایط و قیمت را به شما اطلاع می دهیم و پس از توافق کار را شروع میکنیم

چه تضمینی برای کیفیت ترجمه در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی وجود دارد؟

پس از این که کار ترجمه را از ما تحویل بگیرید وارد گارانتی 48 ساعته ترجمه خواهید شد در این مدت وقت دارید تا کیفیت ترجمه را بررسی کنید و هر بخش که احساس کردید نیاز به اصلاح دارد را به اطلاع ما برسانید تا سریعا برای شما اصلاح کنیم و اگرچناچه از کل کار راضی نباشید امکان تغییر مترجم برای شما فراهم است .

آیا می توانم نمونه کاری را قبل از شروع از مترجمان شما داشته باشم؟

بله اگر تمایل دارید که قبل از شروع کار ترجمه نمونه ای از کار مترجم خود را ببینیند می توانیم برای شما ارسال کنیم .

یک پاسخ بگذارید