ترجمه تخصصی برق

 

به کمک برترین مترجمین رشته برق ترجمه تخصصی برق را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت آماده می کنیم . مترجمان رشته برق باتجربه بالا و دارای رزومه مورد تایید سازمان ما کیفیت کار ترجمه شما را تضمین خواهند کرد .

چرا ترجمر را انتخاب کنیم؟!

گارانتی 30 روزه

پس از تحویل ترجمه، تا 30 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

مترجمان متخصص

استفاده از مترجمان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

بازخوانی مجدد

بازخوانی مجدد متون تخصصی به دست مترجم دیگر جهت ارائه بهترین کیفیت

در این فایل صوتی با ما همراه باشید تا به سوالات زیر پاسخ دهیم.

1 – تیم مترجمان ترجمر را چه کسانی تشکیل میدهند؟

2 – سایت ترجمر چه خدمات ارزنده ای را به شما ارائه می کنند؟

3 – گارانتی که سایت ترجمر برای ترجمه ها در نظر دارد چگونه است؟

قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی

تومان 49

 • کیفیت خوب
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم متخصص در رشته مربوطه
 • مناسب ترجمه متن تخصصی
 • مناسب ترجمه های عمومی دانشگاهی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه

ثبت سفارش ترجمه

سفارشی

تومان 89

 • کیفیت عالی
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم متخصص و باتجربه بالا
 • مناسب ترجمه پایان نامه دانشگاهی
 • مناسب ترجمه مقالات تخصصی
 • ویژه ترجمه کتاب های تخصصی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه

ثبت سفارش ترجمه

تومان 29

 • کیفیت متوسط
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم عمومی و تازه کار ارزیابی شده
 • مناسب ترجمه متن عمومی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه

ثبت سفارش ترجمه

قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی

تومان 89

 • کیفیت خوب
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم متخصص در رشته مربوطه
 • مناسب ترجمه متن تخصصی
 • مناسب ترجمه های عمومی دانشگاهی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه

ثبت سفارش ترجمه

سفارشی

تومان 189

 • کیفیت عالی
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم متخصص و باتجربه بالا
 • مناسب ترجمه مقالات تخصصی
 • ویژه ترجمه کتاب های تخصصی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه

ثبت سفارش ترجمه

ترجمه تخصصی برق

گروه ترجمه تخصصی برق سایت ترجمر

مترجمین رشته برق در سایت ما از فارق التحصیلان دانشگاه های سراسری و دانشجویان ممتاز مقاطع ارشد و دکتری در گرایش های برق می باشند. این مترجمین در گرایش های برق قدرت ، برق کنترل ، مخابرات و همچنین گرایش الکترونیک می باشند.

ما مترجمین برق را برای ترجمه تخصصی برق به گونه ای انتخاب می کنیم که هر مترجم در گرایشی که تحصیل کرده است متن و مقاله مربوطه را ترجمه می کند. به عنوان مثال مترجمی که در گرایش برق قدرت مدرک تحصیلی دارد نمی تواند ترجمه مقالات گرایش الکترونیک را ترجمه کند. حتی سیستم سایت ترجمر از لحاظ پنل کاربری به شکلی برنامه ریزی شده است که هر فرد در پنل کاربری خود فقط سفارشات مربوط به همان گرایش را می تواند مشاهده کند.

ترجمه تخصصی متن برق

تضمین کیفیت ترجمه تخصصی برق

باتوجه به توضیحاتی که قبلا ارائه کردیم پس می توانید مطمئن باشید که کار ترجمه تخصصی برق شما به مترجمی سپرده خواهد شد که دارای تخصص و مهارت و همچنین تجربه کافی در این امر می باشد. اما چطور مطئن باشید که مترجم شما دارای مهارت های ترجمه در سطح عالی نیز می باشد؟

مترجمان سایت ترجمر برای اینکه بتوانند با سایت ما در زمینه های ترجمه در حوزه های مختلف و همچنین ترجمه تخصصی برق نیز فعالیت کنند باید ابتدا درخواست همکاری خود را برای ما ثبت کنند و رزومه و مدارک مورد نیاز را برای ما ارسال کنند. پس از اینکه مدارک و رزومه ارسالی مورد تایید کارشناسان ما قرار گرفت باید در آزمون سایت ترجمر در حوزه تخصصی خود شرکت کنند و اگر چناچه بتوانند آزمون را به خوبی پشت سر بگذارند و نمره قبولی را دریافت کنند میتوانند همکاری خود را با ما آغاز کنند.

ترجمه برق

گارانتی ترجمه متون تخصصی برق

سایت ترجمر جهت اطمینان خاطر شما عزیزان برای کارهای ترجمه متن یا ترجمه مقاله و یا حتی سفارش ترجمه کتاب گارانتی 30 روزه ارائه می کند. این گارانتی بدان معناست که شما می توانید پس از اینکه کار ترجمه خود را تحویل گرفتید تا 30 روز آینده مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید و اگر در ترجمه تخصصی برق خود مورد و یا مشکلی مشاهده کردید این موارد را به ما اطلاع دهید تا برای شما مشکلات را برطرف کنیم.

حتی اگر از کار مترجم برای ترجمه متون تخصصی برق خود رضایت نداشتید و پس از ارسال مجدد کار هنوز نواقصی مشاهده کردید می توانید درخواست تغییر مترجم را داشته باشید. ارائه چنین خدمات ارزنده ای در سایت ما حاصل سال ها تلاش و فعالیت در این حوزه می باشد و سعی شده تمام خدمات در بهترین سطح و با بالاترین کیفیت ممکن ارائه گردد تا رضایت شما عزیزان را حاصل شود.

ترجمه برق

ضرورت استفاده از مترجم متخصص برق

پاسخ به این سوال که چرا باید برای ترجمه متن برق خود از مترجم متخصص برق استفاده کنم بسیار اهمیت دارد. شاید با خود بگویید چرا کار ترجمه خود را به فردی که فقط به زبان انگلیسی تسلط دارد نسپارم. واقعا چه تفاوتی بین فردی که در حوزه مربوطه تحصیل کرده و همچنین به زبان انگلیسی تسلط کامل دارد با فردی که فقط مسلط به زبان انگلیسی هست وجود دارد؟ شما تصور کنید کار ترجمه تخصصی برق خود را به فردی که هم مسلط به زبان و هم تحصیل کرده رشته برق هست سپرده اید. تحت چنین شرایطی وقتی مترجم به عبارتی مانند بدون فوت وقت برای شما این عبارت را یکسو کننده نیم موج ترجمه خواهد کرد.

همچنین در ترجمه تخصصی برق از این دست عبارات تخصصی بسیار فراوان می باشد و فردی که تخصص در این رشته را نداشته باشد برای پیدا کردن معادل اصلی چنین لغتی زمان بسیار زیادی از دست خواهد داد و حتی شاید برای شما ترجمه درستی ارائه نکند . پس با ارائه سفارش ترجمه خود به سایت ترجمر مطمئن باشید کار شما با بهترین کیفیت و با رعایت تمام اصول ذکر شده انجام خواهد شد .

مراحل ثبت سفارش ترجمه

step-1

1 – ثبت سفارش ترجمه

در مرحله اول با ثبت سفارش ترجمه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر که باید ترجمه شود را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

step-2

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه ترجمه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و براساس کیفیتی که برای ترجمه تعیین کرده اید هزینه ترجمه تعیین می شود.

step-3

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند ترجمه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

step-4

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار ترجمه شده شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

برای ثبت سفارش ترجمه هم اکنون کلیک کنید

تضمین کیفیت ترجمه

پرداخت مرحله به مرحله وجه ترجمه

پرداخت اقساطی وجه

در شرایطی که ترجمه مقاله شما حجیم باشد و تعداد صفحات زیاد باشد می توانید مبلغ ترجمه را به صورت گام به گام پرداخت کنید و در هر مرحله بخش ترجمه شده را تحویل بگیرید و چناچه نیازمند تغییر و اصلاح ترجمه باشد پشتیبانی خواهد شد . پرداخت مرحله به مرحله ترجمه باعث میشود شما بتوانید کار ترجمه خود را مرحله به مرحله تحویل بگیرید و کیفیت کار را ارزیابی کنید .

تضمین بازگشت وجه ترجمه مقاله

بازگشت وجه درصورت عدم رضایت شما

ترجمه های انجام شده در سایت ما به کمک برترین مترجمین که تجربه زیادی در امر ترجمه دارند انجام می گیرد و به همین خاطر کیفیت ترجمه بسیار بالاست و نگرانی از کیفیت کار نیست اما اگر تحت شرایطی که شما از کیفیت کار راضی نبودید و با تغییر محقق همچنان نظر شما جلب نشد ما وجه پرداختی شما را عودت خواهیم داد .

ترجمه

تضمین تغییر مترجم

در شرایطی که از کیفیت ترجمه انجام شده راضی نباشید در مرحله اول کار ترجمه شما به دست مترجمی که روی مقاله شما کار کرده دوباره بازخوانی خواهد شد و ایرادات برطرف می گردد . اگر همچنان از کیفیت ترجمه رضایت نداشه باشید ما این تضمین را می دهیم که پروژه شما را به مترجم دیگری واگذار کنیم تا رضایت شما کسب گردد .

ترجمه تخصصی رشته برق

رشته برق دارای گرایش های الکترونیک ، برق قدرت ، کنترل و همچنین گرایش مخابرات می باشد . هر یک از این گرایش ها در رشته برق دنیای وسیعی از حوزه های تخصصی این رشته را شامل می شود . همین تنوع و گستردگی حوزه های رشته برق باعث شده ترجمه متون و مقالات این رشته به امری حساس و حیاطی تبدیل شود و کار ترجمه تخصصی برق را با دیگر رشته ها متمایز کند .

باتوجه به توضیحاتی که در خصوص گرایش های رشته برق داده شد باید بگوییم که حتی مترجمان متخصص در این رشته که کار ترجمه را انجام می دهند فقط گرایش های خاصی را ترجمه می کنند . زیرا به دلیل گستردگی های فروان این رشته تخصص پیدا کردن در تمامی متون در تمام گرایش ها کار ساده ای نیست .

ما در سایت ترجمر برای اینکه بتوانیم بهترین ترجمه را در ترجمه متون تخصصی برق ارائه دهیم راهکاری از حیث تفکیک مترجمین این رشته در نظر گرفته ایم . مثلا مترجمی که در رشته برق و گرایش قدرت فعالیت میکند نمی تواند رشته گرایش مخابرات را ترجمه کند .

البته در مواردی که مترجم دارای تجربه زیاد و توانسته باشد در هر دو آزمون برق قدرت و برق گرایش مخابرات در سایت ترجمر قبول شده باشد می تواند در این دو زمینه کار ترجمه را انجام دهد .

قیمت ترجمه متون تخصصی برق

قیمت ترجمه متون تخصصی برق در سایت ترجمر در شرایط کیفیتی ترجمه خوب و عالی ارائه می شود . در هردو حالت کار ترجمه به مترجم متخصص و باتجربه سپرده خواهد شد و کیفیت کار ترجمه تضمین می شود . همچنین در هردو حالت کار ترجمه دارای گارانتی 48 ساعته پس از تحویل خواهد بود . اما تفاوت اصلی در این دو حالت بررسی کارشناس قبل از تحویل می باشد که در صورتی از شرایط ترجمه عالی استفاده کنید ، کار شما قبل از تحویل به دست کارشناسان ما بررسی خواهد شد تا اگرچناچه دچار مشکلاتی باشد این مشکلات برطرف شود و پس از آن کار را برای شما ارسال کنیم .

کاربردهای ترجمه متن برق

ترجمه متن برق کاربردهای فراوانی دارد و در حوزه های گوناگونی مورد استفاده قرار خواهد گرفت . همانطور که این رشته گرایش های زیادی دارد کاربردهای فراوانی نیز دارد . در ادامه به کاربردهای ترجمه متن برق خواهیم پرداخت .

ترجمه متن تخصصی برق گرایش کنترل و مخابرات

گرایش کنترل و مخابرات از گرایش هایی هستند که دارای لغات تخصصی بسیار زیادی هستند و ترجمه تخصصی برق این لغات کار دشواری است . به همین خاطر لازم است مترجم در این حوزه تحصیل کرده باشد و به خوبی با تمامی این مفاهیم آشنایی داشته باشد . گرایش های کنترل و مخابرات بیشتر به شبکه های عصبی و همچنین ترانزیستورها مربوط می شود که همین امر باعث می شود ترجمه تخصصی برق در این گرایش را به حساسترین حوزه تبدیل کند .

کاربردهای تجاری و سازمانی ترجمه برق

سازمان ها و کسب و کارهایی که در حوزه برق فعالیت می کنند برای اینکه بتوانند در زمینه کاری خود مهارت های خود را افزایش دهند و پیشرفت بیشتری داشته باشند ، لازم است تا سطح دانش فنی و تخصصی خود را افزایش دهند . از این رو یکی از بهترین روش ها برای افزایش دانش استفاده از مراجع خارجی قوی نظیر کتاب ها و مقالات و ترجمه تخصصی برق می باشد .

استفاده از این منابع به دلیل اینکه به زبان اصلی می باشند کار بسیار دشواری است و زمان زیادی از شما خواهد گرفت. برای اینکه بتوانید از این متون استفاده کنید لازم است تا متن تخصصی شما به دست مترجمی باتجربه و حرفه ای ترجمه شود. اگر می خواهید از خدمات ترجمه تخصصی برق سایت ترجمر بهره مند شوید همین حالا درخواست سفارش ترجمه مقاله خود را برای ما ثبت کنید .

ترجمه برق برای کاتالوگ و بروشور

قطعا برای شما هم پیش آماده که می خواهید از وسایل خود و کاربردهای آن آگاه شوید تا بتوانید در مواردی که نیاز دارید از این کاربردها بهره مند شوید . ولی با مراجعه به کاتلوگ و یا بروشر مربوطه متوجه شدید که این متون به زبان اصلی هستند و نیاز به ترجمه دارند تا بتوانید به خوبی مفاهیم آن ها را درک کنید . اگر می خواهید کاتالوگ یا بروشور خود را ترجمه کنید می توانید از خدمات ترجمه تخصصی برق در سایت ترجمر بهره مند شوید .

ترجمه تخصصی برق در گرایش های مختلف

 • ترجمه برق سیستم های انرژی الکتریکی

 • ترجمه برق گرایش بیو الکتریک

 • ترجمه برق گرایش مخابرات

 • ترجمه برق گرایش سیستم های دیجیتال

کیفیت ترجمه تخصصی برق را چگونه تضمین می کنید ؟

همانطور که قبلا اشاره کردیم برق دارای گرایش های مختلفی هست که هرکدام از این گرایش ها سرشار از کلمات و لغات تخصصی می باشد . ما برای اینکه بتوانیم خدمات ترجمه تخصصی برق را به بهترین شکل ارائه کنیم راهکاری اتخاذ کرده ایم که مترجمین فقط می توانند در حوزه ای که تحصیل کرده اند کار ترجمه را انجام دهند .

چه مدت زمان می برد تا مقاله من ترجمه شود؟

در مواردی که مقاله شما زیر 10 صفحه حجم داشته باشد می توانیم بین 1 تا 2 روزکاری ترجمه شما را آماده کنیم اما اگر عجله دارید می توانید با استفاده از شرایط طلایی سایت ترجمر ترجمه خود را در کمتر از یک روز تحویل بگیرید .

چه مدت زمان میبرد تا پس از سفارش کار ترجمه آغاز شود؟

هر زمانی که شما سفارش ترجمه خود را برای ما ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت فایل شما برای مترجمان ارسال خواهد شد و پس از آن با شما تماس میگیریم و شرایط و قیمت را به شما اطلاع می دهیم و پس از توافق کار را شروع میکنیم

چه تضمینی برای کیفیت ترجمه وجود دارد؟

پس از این که کار ترجمه را از ما تحویل بگیرید وارد گارانتی 48 ساعته ترجمه خواهید شد در این مدت وقت دارید تا کیفیت ترجمه را بررسی کنید و هر بخش که احساس کردید نیاز به اصلاح دارد را به اطلاع ما برسانید تا سریعا برای شما اصلاح کنیم و اگرچناچه از کل کار راضی نباشید امکان تغییر مترجم برای شما فراهم است .

آیا می توانم نمونه کاری را قبل از شروع از مترجمان شما داشته باشم؟

بله اگر تمایل دارید که قبل از شروع کار ترجمه نمونه ای از کار مترجم خود را ببینیند می توانیم برای شما ارسال کنیم .

یک پاسخ بگذارید