با پاسخ به این سوال از 10 % تخفیف ویژه سایت ترجمر بهره مند شوید

ترجمه کتاب

 

ترجمه کتاب به دست حرفه ای ترین مترجمان سایت ترجمر و باتجربه با تضمین کیفیت ترجمه. همین الان سفارش ترجمه کتاب خود را ثبت کنید.

چرا ترجمه کتاب ترجمر را انتخاب کنیم؟!

گارانتی 30 روزه

پس از تحویل ترجمه، تا 30 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

مترجمان متخصص

استفاده از مترجمان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

بازخوانی مجدد

بازخوانی مجدد متون تخصصی به دست مترجم دیگر جهت ارائه بهترین کیفیت

در این فایل صوتی با ما همراه باشید تا به سوالات پر تکرار ترجمه کتاب پاسخ دهیم.

1 – تیم مترجمان ترجمر را چه کسانی تشکیل میدهند؟

2 – سایت ترجمر چه خدمات ارزنده ای را به شما ارائه می کنند؟

3 – گارانتی که سایت ترجمر برای ترجمه ها در نظر دارد چگونه است؟

با پاسخ به سوال زیر از 10% تخفیف ویژه ترجمه مقاله سایت ترجمر بهره مند شوید. یعنی اگر مبلغ ترجمه شما 500 هزارتومان شد 50 هزار تومان کمتر پرداخت کنید!!!

Some people connect to their workplace from home using a computer and do things without being present at work.

What does this term mean?

برای استفاده از این تخفیف هنگام ثبت سفارش، در بخش توضیحات پاسخ سوال را درج کنید یا اینکه پاسخ خود را به شماره تلگرامی 09154896434 ارسال کنید.

قیمت ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی

تومان 49

 • کیفیت خوب
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم متخصص در رشته مربوطه
 • مناسب ترجمه متن تخصصی
 • مناسب ترجمه های عمومی دانشگاهی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه
ثبت سفارش ترجمه
سفارشی

تومان 89

 • کیفیت عالی
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم متخصص و باتجربه بالا
 • مناسب ترجمه پایان نامه دانشگاهی
 • مناسب ترجمه مقالات تخصصی
 • ویژه ترجمه کتاب های تخصصی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه
ثبت سفارش ترجمه

تومان 29

 • کیفیت متوسط
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم عمومی و تازه کار ارزیابی شده
 • مناسب ترجمه متن عمومی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه
ثبت سفارش ترجمه

قیمت ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی

تومان 89

 • کیفیت خوب
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم متخصص در رشته مربوطه
 • مناسب ترجمه متن تخصصی
 • مناسب ترجمه های عمومی دانشگاهی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه
ثبت سفارش ترجمه
سفارشی

تومان 189

 • کیفیت عالی
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم متخصص و باتجربه بالا
 • مناسب ترجمه مقالات تخصصی
 • ویژه ترجمه کتاب های تخصصی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه
ثبت سفارش ترجمه
سفارش ترجمه کتاب

سفارش ترجمه کتاب به دست مترجم باتجربه و خبره

اگر قصد دارید کتاب خود را ترجمه کنید باید دقت کنید افرادی که بر روی ترجمه مقالات یا ترجمه متن تسلط دارند قطعا افرادی نیستند که بتوانند کتاب شما را به خوبی ترجمه کنند. و ترجمه ای متناسب با محتوای کتاب شما تهیه کنند.

انتخاب مترجم مناسب ترجمه کتاب شما کار ساده ای نیست و لازم است مترجم به محتوا و همچنین اصطلاحات کتاب شما دانش و شناخت کافی داشته باشد تا بتوانند کتاب را به خوبی ترجمه کند. دقت کنید ترجمه کتاب شما بسیار در فروش آن تاثیر گذار خواهد بود. به صورتی که اگر ترجمه جذاب نباشد و حاوی معانی اصلی کتاب شما نباشد در همان صفحات اول خواننده از ادامه مطالعه کتاب منصرف خواهد شد. نتیجتا انتخاب مترجم کتاب بسیار حائز اهمیت است. ما در شرکت ترجمر از مترجمین باتجربه در زمینه ترجمه کتاب بهره میبریم و با بررسی محتوای کتاب شما به دست کارشناسان مترجمی متخصص با محتوای کتاب شما انتخاب خواهد شد. و از این رو این تضمین را میدهیم که کار سفارش ترجمه کتاب شما با بالاترین دقت و کیفیت انجام خواهد شد.

ترجمه کتاب

ترجمه فوری کتاب علمی و دانشگاهی

ترجمه کتاب علمی و دانشگاهی یکی دیگر از مواردی هست که بسیار مورد توجه اساتید دانشگاه و دانشجویان محترم می باشد. کتاب های علمی مرجع بسیاری وجود دارد که ترجمه به زبان فارسی ندارند و کار مطالعه برای دانشجویان و همچنین اساتید را بسیار دشوار می کند.

یکی دیگر از خدمات سایت ترجمر در زمینه ترجمه، ترجمه کتاب های علمی و دانشگاهی است که شما می توانید با ارسال فایل کتاب مرجع برای سایت ما ترجمه شده کتاب را به صورت کاملا تخصصی و در کوتاهترین زمان دریافت کنید. ترجمه فوری کتاب از خدمات متفاوت ترجمر می باشد که به شما کمک میکند ترجمه کتاب مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید و از ترجمه ای روان و منطبق با مفاهیم اصلی کتاب بهره مند شوید.

سفارش ترجمه کتاب

پاسخ به بعضی سوالات در زمینه ترجمه کتاب

آیا سفارش ترجمه کتاب شامل تخفیف هم می شود؟

آیا میتوان مراحل ترجمه کتاب را گام به گام دریافت کرد و با مترجم در تماس بود؟

منظور از ترجمه فوری کتاب چیست؟

سفارش ترجمه کتاب در ترجمر کاملا منصفانه خواهد بود و باتوجه به حجم محتوا شامل تخفیف خواهد بود و این تخفیف ها می تواند تا 10 در صد افزایش یابد و این 10 درصد تخفیف در کنار قیمت پایه مناسب ارائه خواهد شد. ترجمه کتاب به صورت گام به گام برای شما ارسال خواهد شد تا از روند چگونگی کار ترجمه خود مطلع شوید.

ترجمه فوری کتاب در ترجمر فقط به دست مترجمین باتجربه زیاد انجام خواهد گرفت که می توانند در کنار سرعت بالا در ترجمه، کیفیت بسیار مناسبی نیز ارائه دهند.

مراحل ثبت سفارش ترجمه کتاب

step-1

1 – ثبت سفارش ترجمه کتاب

در مرحله اول با ثبت سفارش ترجمه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر که باید ترجمه شود را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

step-2

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه ترجمه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و براساس کیفیتی که برای ترجمه تعیین کرده اید هزینه ترجمه تعیین می شود.

step-3

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند ترجمه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

step-4

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار ترجمه شده شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

برای ثبت سفارش ترجمه هم اکنون کلیک کنید

تضمین کیفیت ترجمه

پرداخت مرحله به مرحله وجه ترجمه

پرداخت اقساطی وجه

در شرایطی که ترجمه مقاله شما حجیم باشد و تعداد صفحات زیاد باشد می توانید مبلغ ترجمه را به صورت گام به گام پرداخت کنید و در هر مرحله بخش ترجمه شده را تحویل بگیرید و چناچه نیازمند تغییر و اصلاح ترجمه باشد پشتیبانی خواهد شد . پرداخت مرحله به مرحله ترجمه باعث میشود شما بتوانید کار ترجمه خود را مرحله به مرحله تحویل بگیرید و کیفیت کار را ارزیابی کنید .

تضمین بازگشت وجه ترجمه مقاله

بازگشت وجه درصورت عدم رضایت شما

ترجمه های انجام شده در سایت ما به کمک برترین مترجمین که تجربه زیادی در امر ترجمه دارند انجام می گیرد و به همین خاطر کیفیت ترجمه بسیار بالاست و نگرانی از کیفیت کار نیست اما اگر تحت شرایطی که شما از کیفیت کار راضی نبودید و با تغییر محقق همچنان نظر شما جلب نشد ما وجه پرداختی شما را عودت خواهیم داد .

ترجمه

تضمین تغییر مترجم

در شرایطی که از کیفیت ترجمه انجام شده راضی نباشید در مرحله اول کار ترجمه شما به دست مترجمی که روی مقاله شما کار کرده دوباره بازخوانی خواهد شد و ایرادات برطرف می گردد . اگر همچنان از کیفیت ترجمه رضایت نداشه باشید ما این تضمین را می دهیم که پروژه شما را به مترجم دیگری واگذار کنیم تا رضایت شما کسب گردد .

ترجمه کتاب باتجربه بالا و تخصصی

 سایت کتاب ها منابع بسیار ارزشمندی هستند که پل ارتباطی بین مردم سرار جهان برقرار میکنند تا فرهنگ و زبان و اداب و رسوم خود را به دیگران معرفی کنند. ولی این ارتباط زمانی شکل خواهد گرفت که نسخه ترجمه شده کتاب در دست عموم مردم جهان قرار بگیرد. اما ترجمه کتاب به هر زبانی کار ساده ای است؟

وقتی بحث ترجمه کتاب مطرح می شود باید توجه کرد هر فردی که تسلط به ترجمه مقاله دارد مسلما نمی تواند یه کتاب را به خوبی ترجمه کند و باید تمام مفاهیم و اصطلاحات کتاب مرجع را به خوبی درک کند تا بتواند ترجمه ای روان و قابل درک برای مخطبان داشته باشد.

باتوجه به موارد ذکر شده چگونه از ترجمه کتاب خود مطمئن باشیم؟

سفارش ترجمه کتاب خود را به سایت ترجمر واگذار کنید تا با مترجمان توانمند سایت ترجمر در زمینه ترجمه فوری کتاب ترجمه ای روان و حرفه ای مطابق تمام مفاهیم کتاب مرجع تحویل بگیرید. و از پشتیبانی همیشگی سایت ترجمر بهره مند شوید و با قیمتی مناسب بهترین و سریعترین ترجمه کتاب را تحویل بگیرید. البته شایان ذکر است که اگر نیازمند ترجمه متن سریع هستید میتوانید از خدمات ارزنده ما در این زمینه نیز بهره مند شوید و با ثبت در خواست خود در کمتر از یک ساعت با شما هم اهنگ خواهیم کرد و کار ترجمه اغاز خواهد شد.

ترجمه فوری کتاب چگونه است؟

موردی که بسیار اهمیت دارد میزان تسلط و تجربه مترجم بر موضوعات کتاب مربوطه است چراکه اگر دانش کافی بر موضوع نداشته باشد برای ترجمه لغات تخصصی متن باید وقت زیاد صرف کند تا بتواند معادل ها را در زبان مقصد پیدا کند. و باید در نظر داشت وقتی مترجم دانش کافی نسبت به متن نداشته باشد شاید معادل های مناسبی نیز پیدا نکند و در نهایت مفهوم اصلی کتاب منتقل نگردد.

نکته بعدی که در ترجمه فوری کتاب باید به آن دقت کرد سرعت ترجمه می باشد. آیا می توان از یک مترجم توقع داشت که یک کتاب 300 صفحه ای را سریع ترجمه کند؟

طبیعتا چنین موردی امکان پذیر نیست و نمی شود مترجم را تحت فشار قرار داد که خیلی سریع کتاب حجیم را ترجمه کند. چراکه هم کیفیت ترجمه به شدت افت خواهد کرد هم در عمل بازم هم نمی توان به نتیجه ترجمه فوری دست یافت. و راهکاری که اغلب در این شرایط پیشنهاد می دهند استفاده از چند مترجم به صورت همزمان می باشد که این مورد هم مشکلاتی در پی خواهد داشت.

زمانی که از چند مترجم برای ترجمه کتاب استفاده می شود، به دلیل اینکه نگارش مترجمین باهم فرق دارد و همچنین درک هر یک از موضوع اصلی کتاب متفاوت است قطعا ترجمه یکدست و جامعی نخواهید داشت و خواننده در هنگام مطالعه کتاب سردرگم شده و قطعا از ادامه ی کتاب شما منصرف خواهد شد.

اما برای حل این مشکلات باید چه کرد تا ترجمه فوری کتاب هم سریع باشد هم کیفیت بالایی داشته باشد ؟

اثبات تسلط ترجمر در ترجمه فوری کتاب

اصلی ترین مسئله در ترجمه کتاب این است که مترجم شما قطعا به مطالب کتاب تسلط کامل داشته باشد و نسبت به موضوعات مطرح شده دانش نسبی داشته باشد . زمانی که مترجم نسبت به موضوع هم دانش هم تسلط لازم را داشته باشد هم به خوبی مطالب را درک کرده و خیلی عالی به خواننده منتقل می کند هم اینکه برای یافتن معادل لغات تخصصی وقت بسیار اندکی صرف خواهد کرد و این مورد نیز باعث افزایش سرعت کار ترجمه خواهد شد .

مورد بعدی در ترجمه فوری کتاب سرعت ترجمه خواهد بود . چگونه سفارش ترجمه کتاب شما هم سریع باشد هم کیفیت مطلوبی داشته باشد؟ ما در تیم مترجمین ترجمر از مترجمین باتجربه استفاده میکنیم که در رشته های مختلفی تحصیل کرده اند و به مطالبی شما ارائه کنید تسلط خواهند داشته . از طرفی کارشناسان سایت ترجمر ابتدا کتاب شما را به لحاظ مطالب و موضوعات ارزیابی میکنند و مترجم توانمند و مرتبط را در حوزه شناسایی میکنند و کار ترجمه کتاب را به این مترجمین واگذار می کنند .

اما در بالا اشاره کردیم استفاده از چند مترجم باعث ترجمه گسسته شده و مفهوم را منتقل نمی کند . ما برای حل این مشکل ابتدا از افراد بسیار باتجربه برای ترجمه فوری کتاب استفاده میکنیم که نگارش ها به هم نزدیک باشد و در هر مرحله از فردی متخصص در زمینه مباحث نگارشی برای چاپ کتاب بهره مبریم که نگارش بسیار یکدست و تمیزی داشته باشید و خواننده از مطالعه ترجمه کتاب شما لذت ببرد و تا انتها با کتاب شما همراه باشد .

برخی از سوالات شما عزیزان در خصوص سفارش ترجمه کتاب

شما ممکن است سوالات بسیاری در ذهن خود در خصوص ترجمه کتاب داشته باشید که چون به این سوالات پاسخ داده نشده از انتهای سفارش ترجمه کتاب خود منصرف شوید . ما در این جا سعی کرده ایم به بیشتر این سوالات پاسخ دهیم و نگرانی های شما را برطرف کنیم . اگر بازهم به سوالات شما پاسخ داده نشد از طریق مطرح کردن سوالات خود در واتس اپ یا تلگرام که در بالا لینک ها قرار داده شده است نگرانی خود را برطرف کنید .

|| با ما همراه باشید تا به تمام سوالات شما پاسخ دهیم ||

جهت آگاهی از روند و مراحل ترجمه کتاب می توانید به لینک مربوطه مراجعه کنید.

ترجمه کتاب تخصصی و عمومی چه فرقی دارند ؟

مترجمی که قرار است کتاب شما را ترجمه کند باید دانش کافی نسبت به موضوع داشته باشد و در همین موضوع متخصص باشد تا بتواند به صورت تخصصی کتاب شما را به خوبی ترجمه کند و ترجمه ای دقیق براساس موضوع کتاب شما ارائه کند . همین موضوع به خوبی تفاوت ترجمه تخصصی کتاب را از ترجمه عمومی مشخص می کند .

چطور مطمئن شوم مترجم کتاب من متخصص موضوع کتابم هست ؟

همانطور که قبلا هم توضیح دادیم در سایت ترجمر ابتدا کارشناسان موضوع کتاب شما را بررسی خواهند کرد و پس از آن مترجمان متخصص در زمینه موضوع شما را با دقت و حساسیت بالایی انتخاب میکنند و همچنین شما از طریق کارشناسان مربوطه میتوانید همیشه به راحتی با مترجم خود در ارتباط باشید و از روند کار مطلع شوید .

سفارش ترجمه کتاب تخصصی در بیش از 10 رشته و زمینه تخصصی :

 • رشته روانشناسی

 • رشته معماری

 • رشته مدیریت

 • رشته کامپیوتر

 • رشته گرافیک

قیمت ترجمه کتاب چقدر است ؟

قیمت ترجمه کتاب شما به محتوای آن و اینکه تا چه اندازه محتوا تخصصی است بستگی دارد . با ارسال فایل کتاب خود برای ما در کمتر از یک ساعت کارشناسان ما با شما تماس میگیرند و قیمت ترجمه کتاب را به اطلاع شما میرسانند .

ترجمه کتاب کودک و نوجوان هم انجام می دهید ؟

در سایت قدرتمند ترجمر ترجمه کتاب در هر مقطعی سنی انجام می شود و با هر موضوعی که باشد . چراکه ما با تکیه بر تجربه ی زیاد در حوزه ترجمه از مترجمین بسیار زیادی بهره مندیم و در تمام رشته ها و تمام مقاطع سنی توانایی ترجمه کتاب شما را خواهیم داشت .

ترجمه کتاب به چه زبان هایی انجام می شود ؟

سفارش ترجمه کتاب به تمام زبان های زنده ی دنیا امکان پذیر خواهد بود و شما می توانید کتاب خود را که به هر زبانی هست برای ما ارسال کنید و ترجمه روان و حرفه ای و سریع از ما تحویل بگیرید .

آیا امکان ترجمه کتاب به صورت فوری هم وجود دارد ؟

بله ترجمه فوری کتاب نیز انجام خواهد شد و از طریق هم اهنگی با کارشناس مربوطه می توانید از این خدمات نیز بهره مند شوید .

میشه قبل از شروع کار نمونه کاری که مترجم من انجام میده را ببینم؟

 • بله درصورتی که شما بخواهید ما میتوانیم بخشی از ترجمه کتاب مورد نظر شما را به دست مترجم مستقیم شما ترجمه کنیم و در صورتیکه از کیفیت کار راضی بودید کار ترجمه کتاب را شروع کنیم .

یک پاسخ بگذارید