با پاسخ به این سوال از 10 % تخفیف ویژه سایت ترجمر بهره مند شوید

ترجمه تخصصی متون سیاسی

مجموعه تخصصی ترجمر با همراهی بهترین مترجمین در حوزه ترجمه تخصصی متون سیاسی، بهترین کیفیت را برای شما به ارمغان آورده است.

چرا ترجمه تخصصی متون سیاسی ترجمر؟!

گارانتی 30 روزه

پس از تحویل ترجمه، تا 30 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

مترجمان متخصص

استفاده از مترجمان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

بازخوانی مجدد

بازخوانی مجدد متون تخصصی به دست مترجم دیگر جهت ارائه بهترین کیفیت.

پاسخ سوالات اصلی کاربران در حوزه ترجمه تخصصی متون سیاسی در فایل صوتی زیر.

1 – تیم مترجمان ترجمر را چه کسانی تشکیل میدهند؟

2 – سایت ترجمر چه خدمات ارزنده ای را به شما ارائه می کنند؟

3 – گارانتی که سایت ترجمر برای ترجمه ها در نظر دارد چگونه است؟

با پاسخ به سوال زیر از 10% تخفیف ویژه ترجمه مقاله سایت ترجمر بهره مند شوید. یعنی اگر مبلغ ترجمه شما 500 هزارتومان شد 50 هزار تومان کمتر پرداخت کنید!!!

Some people connect to their workplace from home using a computer and do things without being present at work.

What does this term mean?

برای استفاده از این تخفیف هنگام ثبت سفارش، در بخش توضیحات پاسخ سوال را درج کنید یا اینکه پاسخ خود را به شماره تلگرامی 09154896434 ارسال کنید.

قیمت ترجمه تخصصی متون سیاسی انگلیسی به فارسی

تومان 49

 • کیفیت خوب
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم متخصص در رشته مربوطه
 • مناسب ترجمه متن تخصصی
 • مناسب ترجمه های عمومی دانشگاهی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه
ثبت سفارش ترجمه
سفارشی

تومان 89

 • کیفیت عالی
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم متخصص و باتجربه بالا
 • مناسب ترجمه پایان نامه دانشگاهی
 • مناسب ترجمه مقالات تخصصی
 • ویژه ترجمه کتاب های تخصصی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه
ثبت سفارش ترجمه

تومان 29

 • کیفیت متوسط
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم عمومی و تازه کار ارزیابی شده
 • مناسب ترجمه متن عمومی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه
ثبت سفارش ترجمه

قیمت ترجمه تخصصی متون سیاسی فارسی به انگلیسی

تومان 89

 • کیفیت خوب
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم متخصص در رشته مربوطه
 • مناسب ترجمه متن تخصصی
 • مناسب ترجمه های عمومی دانشگاهی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه
ثبت سفارش ترجمه
سفارشی

تومان 189

 • کیفیت عالی
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم متخصص و باتجربه بالا
 • مناسب ترجمه مقالات تخصصی
 • ویژه ترجمه کتاب های تخصصی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه
ثبت سفارش ترجمه
ترجمه تخصصی متون سیاسی

معرفی تیم متخصص ترجمه متون سیاسی

اعضا تشکیل دهنده مجموعه قدرتمند ترجمر، از برترین افراد در زمینه ترجمه تخصصی متون سیاسی هستند. این مهارت را از تحصیل در دانشگاه های برتر ایران و همچنین چندین سال تجربه در این حوزه به دست آورده اند.

تیم ترجمر برای استخدام و تکمیل کادر ترجمه تخصصی ، بسیار سخت گیرانه و محتاط عمل کرده است. زیرا ترجمه متون سیاسی، بخشی از ترجمه است که نیازمند دقت، مهارت و تجربه بسیار بالایی است. ترجمر با توجه به این موارد افراد خود را استخدام کرده است. در کنار خانواده ترجمر شما هم حس آرامش خاطر از نتیجه نهایی را تجربه خواهید کرد. تمام مشتریان ترجمر رضایت مندی کامل را از نتیجه دریافتی به ما اعلام کرده اند. این ارتباط باعث قوت قلب مجموعه ترجمر است و تاثیر آن بر تلاش روز افزون اعضا ترجمر در بهتر شدن ترجمه تخصصی فوق العاده است.

ترجمه تخصصی متون سیاسی

گارانتی ترجمه تخصصی متون سیاسی

مجموعه ترجمرهمراه تمام محصولات خود از جمله ترجمه تخصصی متون سیاسی، گارانتی 30 روزه صادر می کند.خدمات پس از فروش ترجمر به شرح زیر می باشد:

شما پس از دریافت فایل ترجمه تخصصی خود، می توانید به مدت 30 روز آن را با دقت بررسی کرده و اگر احیانا به مشکلی برخورد کردید و یا قسمتی از متن برای شما نا مفهموم بود، گزارش آن را ثبت کنید. در این مرحله تیم پشتیبان خطا را پیگیری کرده و به مترجم مربوطه ارجاع می دهد. شما حتی میتوانید در صورتی که رضایت کاملی از ترجمه تخصصی خود ندارید، درخواست تغییر مترجم خود را داشته باشید. به محض ثبت درخواست شما، مترجم متخصص تغییر پیدا خواهد کرد. تمام تلاش تیم ترجمر فقط و فقط در جلب رضایت مشتریان است.

ترجمه متون سیاسی

هزینه ترجمه تخصصی متون سیاسی

در مورد هزینه، گروه ترجمر مواردی را به کار برده است تا همه مشتریان بتوانند به راحتی و بدون نگرانی مالی سفارش خود را ثبت کنند. ترجمه تخصصی متون سیاسی به دو سطح تقسیم شده اند. سطح عالی و سطح خوب، این دو بخش تفاوت کوچکی با هم دارند و همین باعث مجزا شدن آنها از هم شده است.

در هردو سطح متون تخصصی شما به دست کارآمد ترین مترجمین مجموعه ترجمه می شود. اما در سطح عالی، در انتها که ترجمه به اتمام میرسد، متن کلی به دست یک کارشناس خبره بررسی و اشکال زدایی می شود. این مرحله در سطح خوب حذف شده است. همین مرحله آخر باعث تفاوت بین سطح عالی و خوب شده است. شما عزیزان می توانید که با توجه به حساسیت و اهمیت متن تخصصی خود در هر کدام از سطوح که می خواهید ثبت سفارش خود را انجام دهید. ما با اشتیاق منتظر دریافت سفارشات شما هستیم.

ترجمه تخصصی متون سیاسی

دریافت مرحله به مرحله ترجمه تخصصی متون سیاسی

گاها دلیلی که باعث می شود شما از ترجمه تخصصی متون خود اجتناب کنید حجم بسیار بالا متون است. زیرا زمان زیادی را طلب می کند و از طرفی هزینه آن به صورت یک جا و کامل غیر قابل پرداخت است. مجموعه ترجمر تدبیری اندیشیده تا این مشکل شما هم برطرف شود.

شما می توانید که متن تخصصی حجیم خود را به بخش هایی به انتخاب و اختیار خودتان تقسیم کرده و مترجم موضف است پس از شروع ترجمه با رسیدن به بخش مورد نظر، ترجمه همان قسمت را برای شما ارسال کند. شما پس از دریافت و بررسی و تایید صحت آن، هزینه را پرداخت کرده و سپس درخواست ادامه روند ترجمه را صادر می کنید.

با این ترفند که ترجمه تخصصی متون سیاسی به صورت مرحله به مرحله و طبق درخواست شخص مشتری انجام می شود، مشکلات کاربران تا حدود زیادی رفع می شود. همچنین شما عزیزان برای بررسی و خطا یابی وقت زیادی در اختیار دارید و می توانید با حوصله و دقت این کار را انجام دهید.

مراحل ثبت سفارش ترجمه تخصصی متون سیاسی

step-1

1 – ثبت سفارش ترجمه متون سیاسی

در مرحله اول با ثبت سفارش ترجمه مقاله در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر که باید ترجمه شود را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

step-2

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه ترجمه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد. و براساس کیفیتی که برای ترجمه تعیین کرده اید هزینه ترجمه تعیین می شود.

step-3

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد. و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید. تا فرایند ترجمه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

step-4

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار ترجمه شده شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

برای ثبت سفارش ترجمه هم اکنون کلیک کنید

تضمین کیفیت ترجمه

پرداخت مرحله به مرحله وجه ترجمه

پرداخت اقساطی وجه

در شرایطی که سفارش ترجمه مقاله شما حجیم باشد و تعداد صفحات زیاد باشد. می توانید مبلغ ترجمه را به صورت گام به گام پرداخت کنید. و در هر مرحله بخش ترجمه شده را تحویل بگیرید و چناچه نیازمند اصلاح ترجمه باشد پشتیبانی خواهد شد. پرداخت مرحله به مرحله ترجمه باعث میشود شما بتوانید کار ترجمه خود را مرحله به مرحله تحویل بگیرید. و کیفیت کار را ارزیابی کنید.

تضمین بازگشت وجه ترجمه مقاله

بازگشت وجه درصورت عدم رضایت شما

ترجمه های انجام شده در سایت ما به کمک برترین مترجمین که تجربه زیادی در امر ترجمه دارند انجام می گیرد. و به همین خاطر کیفیت ترجمه بسیار بالاست و نگرانی از کیفیت کار نیست. اما اگر تحت شرایطی که شما از کیفیت کار راضی نبودید. و با تغییر مترجم همچنان نظر شما جلب نشد ما وجه پرداختی شما را عودت خواهیم داد.

ترجمه

تضمین تغییر مترجم

در شرایطی که از کیفیت ترجمه انجام شده راضی نباشید. در مرحله اول کار ترجمه شما به دست مترجمی که روی مقاله شما کار کرده دوباره بازخوانی خواهد شد. و ایرادات برطرف می گردد . اگر همچنان از کیفیت ترجمه رضایت نداشه باشید. ما این تضمین را می دهیم که پروژه شما را به مترجم دیگری واگذار کنیم تا رضایت شما کسب گردد.

ترجمه تخصصی حوزه سیاست

در جامعه امروزه و در کشور عزیزمان ایران ، مردم آگاهی نسبتا بالایی در زمینه سیاست و شناخت سیاست مداران دارند . اما این برای همه ما واضح است که صاحب نظر بودن در دنیای سیاست فقط با داشتن آگاهی سطحی ممکن نیست .

در تیم متخصص ترجمر بهترین افرادی که در زمینه سیاست تحصیلات دانشگاهی دارند و تجربه کافی را برای ترجمه تخصصی متون سیاسی دارند گرد هم آمده و تلاش بر این امر دارند که صحیح ترین ترجمه تخصصی را برای شما عزیزان آماده کنند .

دنیای سیاست و فرایند هایی که در آن صورت می گیرد به خودی خود از پیچیدگی و اهمیت بالایی برخوردار است . حال اگر این متون به زبان دیگری نوشته شده باشند و یا بالعکس قرار باشد که متن تنظیم شده به زبان فارسی را به زبان دیگری ترجمه کنیم ، این امر حساسیت چشمگیری را بر متون سیاسی می افزاید .

ترجمه فوری

مجموعه ترجمر نوع دیگری از ترجمه را برای عزیزانی که ترجمه تخصصی خود را به صورت فوری و در زمان کم می خواهند دریافت کنند ، در نظر گرفته است . در تیم ترجمر روند پروسه ترجمه تخصصصی فوری به شکل زیر انجام می شود :

به محض ثبت سفارش در قسمت ترجمه فوری متن شما در کمترین زمان به دست گروه ترجمه فوری میرسد . این گروه تشکیل شده از بهترین و با تجربه ترین مترجمان در حوزه ترجمه تخصصی متون سیاسی است . متن شما بین این افراد تقسیم شده و همزمان با هم شروع به ترجمه میکنند .

در کمترین زمان ترجمه تخصصی شما کامل شده و در مرحله آخر به دست کارشناسان حرفه ای مورد بررسی و جمع بندی قرار می گیرد . پس از تایید کارشناس متن ترجمه شده فورا برای شما ارسال خواهد شد . این نکته هم قابل ذکر است که متون تخصصی کمتر از 10 صفحه را در مدت زمان 24 ساعت به شما کاربران تحویل خواهیم داد .

ضمانت کیفیت ترجمه تخصصی

از نظر کیفیت در زمینه ترجمه تخصصی متون سیاسی  هیچ گونه نگرانی را به خود راه ندهید . زیرا ترجمر از تمام دانش و تجربه پرسنل خود در بهتر شدن و کامل شدن ترجمه های تخصصی استفاده می کند . همراه مجموعه ترجمر حس برترین بودن را تجربه کنید .

ضمانت کیفیت ترجمه تخصصی متون سیاسی ، تجربه ، مهارت و سابقه بسیار درخشان تک تک اعضا این تیم است . گذشته این گروه نشان دهنده عملکرد صحیح و رضایت کامل مشتریان است . مجموعه ترجمر بهترین گروه ترجمه تخصصی در ایران است .

ترجمه مجلات و مقالات سیاسی

روز انه و یا به صورت هفتگی مقالات و مجلات سیاسی منتشر می شوند که وقایع سیاسی دنیا و یا مصاحبه هایی با افراد سرشناس سیاسی جهان را در دل خود گنجانده اند . سیاست در دنیا اثر پروانه ای دارد . یعنی اگر یک شخص در یکی از کشور ها تصمیصم جدیدی درباره یکی از موضوعات سیاسی کشور خود بگیرد تاثیرش نهایت به تمام دنیا میرسد .

درواقع کشور ها به صورت مستقیم یا غیر مستقیم با تصمیمات سیاسی خود بر یک دیگر تاثیر گذار هستند . این مساله باعث می شود که اخبار و مقالات منشر شده سیاسی دیگر کشور ها برای مخاطبان حتی با زبان بیگانه، با اهمیت باشد .

اطلاع داشتن از اوضاع سیاسی کشور های همسایه نیاز به یک مترجم متخصص دارد . تیم ترجمر این مساله را به راحتی حل نموده است . شما به راحتی میتوانید به آرشیو مجلات و سفارش ترجمه مقاله مراجعه کنید و یا اگر مقاله سیاسی متفاوتی دارید آن را برای ترجمه ارسال کنید .

ترجمه مکاتبات سیاسی

امروزه ارتباطات بین کشور ها و ملیت های مختلف بسیار فراتر از آنچه که میتوانیم تصور کنیم گسترش یافته است. مکاتبات و قراردادهای سیاسی هم به همین منوال و با افزایش ارتباطات کشور ها، بیشتر شده است. قطعا برای فهم و درک کامل این مکاتبات برای طرفین نیازمند مترجم متخصص هستیم.

بازگردانی صحیح کلمات تخصصی سیاسی کاری است که از عهده هر مترجمی بر نخواهد آمد. گروه مترجمین متخصص ترجمر با تجربه ترین افراد را در این زمینه برای ترجمه تخصصی متون سیاسی پیشنهاد می دهد.

در ترجمه مکاتبات سیاسی باید از دقت فوق العاده ای استفاده کرد. زیرا ممکن است با کوچکترین اشتباه حتی در گذاشتن یک نقطه، باعث تحریف در منظور و مفهوم نامه های سیاسی شود. ترجمر به شما این اطمینان را می دهد که صحیح ترین ترجمه تخصصی را به شما تحویل دهد.

ترجمه صورت جلسه سیاسی

سیاست مداران و سیاست گذاران سراسر دنیا ، برای تبادل اطلاعات و قانون گذاری ها، جلسات متعددی را برگزار می کنند. در این بین برای گزارش مواردی که در جلسه مطرح شده و مسائلی که بررسی شده است صورت جلسه ای تدوین می شود که نمایندگان حاضر در جلسه برای تحویل به دیگر سیاست مداران کشور خود از آن نسخه ای را دریافت می کنند.

با توجه به این که در این جلسات عموما افراد از کشور های مختلف شرکت کرده و صورت جلسه به زبان بیگانه ای نوشته خواهد شد؛ نیاز به یک مترجم متخصص با تجربه مشخص می شود. مجموعه ترجمر ترجمه تخصصی متون سیاسی را با حساسیت ویژه ای انجام می دهد تا مبادا خطا یا اشکالی در آن به وجود آید.

ترجمه قرار دادها

قرارداد هایی که در طی این جلسات بین ملیت ها به وقوع می پیوندد نیز برای انتشار و ارائه به مراتب بالاتر نیاز به ترجمه صحیح و تخصصی دارد. این قرار دادها شامل مواردی می شود که شاید سرنوشت آینده یک کشور و یا یک صنعت مهم را تعیین کنند.

پس در نتیجه ترجمه تخصصی این متون هم اهمیت ویژه و منحصر به فردی را دارد. به همین دلیل است که مجموعه ترجمر ناب ترین مترجمین خود را در این بخش قرار داده است. ما در این تکاپو به دنبال یک هدف و آن هم جلب رضایت کامل مشتریان خود هستیم.

ترجمه اخبار و روزنامه ها سیاسی

در هر شبانه روز اخبار بسیار زیادی از سراسر جهان درباره موضوعات سیاسی منتشر می شود. برخی از این خبرها بسیار مهم بوده و در تمام رسانه ها، از قبیل تلوزیون، رادیو، روزنامه، فضای مجازی و … منتشر می شود.

جدا از اینکه خبر بسیار مهم و حساس است ، ترجمه صحیح اتفاقات که موجب این خبر مهم شده اند بسیار حساس تر هستند. زیرا می شود که ترجمه اشتباه از یک اطلاعیه باعث شود که کل اتفاق رخ داده، برعکس شده و مفهوم آن عوض شود.

مجموعه ترجمر این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که صحیح ترین ترجمه تخصصی متون سیاسی را در مرحله خروجی به شما تحویل دهد.

مترجم متخصص کیست

شاید برخی از افراد این تصور را داشته باشند که ترجمه متون تخصصی تنها علمی که نیاز دارد ، اگاهی داشتن به زبان مختلف است. اما باید اعلام کنیم که این تصور کاملا اشتباه است. زیرا برای ترجمه صحیح متون تخصصی علاوه بر داشتن دانش کافی از زبان بیگانه، باید تجربه و احاطه کامل به کلمات تخصصی هم داشته باشد.

مترجم متخصص به فردی گفته میشود که توانایی بازگردانی متون تخصصی را به زبان های دیگر داشته باشد با توجه به اینکه مفهوم متن اصلی با متن بازگردانی شده هیج تفاوتی نداشته باشد و همچنین قوائد نگارشی و قوانین ترجمه  را به صورت کامل در ترجمه رعایت کند.

مترجمین متخصص مجموعه ترجمر این ویژگی ها را به صورت کامل در خود پرورش داده و شما صحت این ادعا را می توانید در ترجمه تخصصی متون سیاسی که به دست این بزرگواران انجام شده است مشاهده نمایید.

ترجمه جزوات دانشگاهی

رشته تحصیلی علوم سیاسی معنایی متفاوت با مسائل سیاسی که عموم مردم می شناسند دارد. در این رشته به بررسی نظریه ها و  تفکرات سیاسی و تاثیر  آنها بر جامعه می پردازند. درواقع دانشجویانی که در این رشته تحصیل می کنند یک سیاست شناس خواهند شد نه یک سیاست مدار.

برای پیشرفت و کسب تجربه باید دانشجویان و کسانی که در این حوزه به دنبال رسیدن به جایگاهی خاص هستند مطالعه روزانه از منابع مهم و قابل اعتماد را در راستای کار خود قرار دهند. تیم ترجمر با تکیه بر تجربه و علم مترجمین خود ،توانسته که بهترین منابع و جزوات دانشگاهی را برای شما دانشجویان گرامی ترجمه کند و در اختیار شما قرار دهد.

تیم متخصص ترجمر در این مسیر به هر نحوی که بتواند به شما عزیزان خدمت رسانی خواهد کرد. فقط کافی است که شما افتخار این همراهی را به مجموعه ترجمر با ثبت سفارش خود بدهید.

کیفیت ترجمه تخصصی علوم سیاسی را چگونه تضمین می کنید ؟

همانطور که قبلا اشاره کردیم علوم سیاسی دارای گرایش های مختلفی هست که هرکدام از این گرایش ها سرشار از کلمات و لغات تخصصی می باشد . ما برای اینکه بتوانیم خدمات ترجمه تخصصی علوم سیاسی را به بهترین شکل ارائه کنیم راهکاری اتخاذ کرده ایم که مترجمین فقط می توانند در حوزه ای که تحصیل کرده اند کار ترجمه را انجام دهند .

چه مدت زمان می برد تا مقاله من ترجمه شود؟

در مواردی که مقاله شما زیر 10 صفحه حجم داشته باشد می توانیم بین 1 تا 2 روزکاری ترجمه شما را آماده کنیم اما اگر عجله دارید می توانید با استفاده از شرایط طلایی سایت ترجمر ترجمه خود را در کمتر از یک روز تحویل بگیرید .

چه مدت زمان میبرد تا پس از سفارش کار ترجمه آغاز شود؟

هر زمانی که شما سفارش ترجمه خود را برای ما ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت فایل شما برای مترجمان ارسال خواهد شد و پس از آن با شما تماس میگیریم و شرایط و قیمت را به شما اطلاع می دهیم و پس از توافق کار را شروع میکنیم

چه تضمینی برای کیفیت ترجمه وجود دارد؟

پس از این که کار ترجمه را از ما تحویل بگیرید وارد گارانتی 48 ساعته ترجمه خواهید شد در این مدت وقت دارید تا کیفیت ترجمه را بررسی کنید و هر بخش که احساس کردید نیاز به اصلاح دارد را به اطلاع ما برسانید تا سریعا برای شما اصلاح کنیم و اگرچناچه از کل کار راضی نباشید امکان تغییر مترجم برای شما فراهم است .

آیا می توانم نمونه کاری را قبل از شروع از مترجمان شما داشته باشم؟

بله اگر تمایل دارید که قبل از شروع کار ترجمه نمونه ای از کار مترجم خود را ببینیند می توانیم برای شما ارسال کنیم .

یک پاسخ بگذارید