ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی

مجموعه بی نظیر ترجمر ، برترین مترجمان متخصص با تسلط فوق العاده بر زبان انگلیسی را برا ارائه خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی را گرد هم آورده تا بهترین کیفیت ترجمه تخصصی برای شما حاصل گردد .
ثبت سفارش ترجمه

ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی

پرکاربرد ترین زبان در سطح کره خاکی و مخصوصا در قاره آسیا ، زبان انگلیسی است و این مسئله بر هیچ کس پوشیده نیست که بیشتر متون تخصصی در حوزه های مختلف پزشکی ، کامپیوتر ، قرارداد های بین المللی و … به زبان انگلیسی تدوین شده اند .

اکثر مردم جامعه در طول روز و در حین کار و استفاده از تلفن همراه ، کامپیوتر و اینترنت به چالش ترجمه لغات انگلیسی برخورد می کنند . در این مواقع داشتن یک دیکشنری و یا شناخت سطحی از زبان انگلیسی شاید کارساز باشد. اما ترجمه متون فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی در مجموعه ترجمر متمایز از این چالش ها است .

در مجموعه ترجمر و بخش تخصصی ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی ، مترجمان متخصص و افرادی حضور دارند که در این حوزه تحصیلات دانشگاهی داشته و همچنین تجربه چندین ساله و تخصص فوق العاده در زمینه ترجمه متون انگیسی به فارسی دارند . شناخت کامل از قوائد و گرامر های دستوری در زبان انگلیسی هم یکی دیگر از ویژگی های مترجمین ترجمر است .

برای ثبت سفارش ترجمه هم اکنون کلیک کنید

خدمات ترجمه زبان های مختلف

  • ترجمه استانبولی به فارسی و فارسی به استانبولی

  • ترجمه چینی به فارسی و فارسی به چینی

  • ترجمه روسی به فارسی و فارسی به روسی

  • ترجمه ایتالیایی به فارسی و فارسی به ایتالیایی

تضمین کیفیت ترجمه

پرداخت مرحله به مرحله وجه ترجمه

پرداخت اقساطی وجه

در شرایطی که ترجمه مقاله شما حجیم باشد و تعداد صفحات زیاد باشد می توانید مبلغ ترجمه را به صورت گام به گام پرداخت کنید و در هر مرحله بخش ترجمه شده را تحویل بگیرید و چناچه نیازمند تغییر و اصلاح ترجمه باشد پشتیبانی خواهد شد . پرداخت مرحله به مرحله ترجمه باعث میشود شما بتوانید کار ترجمه خود را مرحله به مرحله تحویل بگیرید و کیفیت کار را ارزیابی کنید .

تضمین بازگشت وجه ترجمه مقاله

بازگشت وجه درصورت عدم رضایت شما

ترجمه های انجام شده در سایت ما به کمک برترین مترجمین که تجربه زیادی در امر ترجمه دارند انجام می گیرد و به همین خاطر کیفیت ترجمه بسیار بالاست و نگرانی از کیفیت کار نیست اما اگر تحت شرایطی که شما از کیفیت کار راضی نبودید و با تغییر محقق همچنان نظر شما جلب نشد ما وجه پرداختی شما را عودت خواهیم داد .

ترجمه

تضمین تغییر مترجم

در شرایطی که از کیفیت ترجمه انجام شده راضی نباشید در مرحله اول کار ترجمه شما به دست مترجمی که روی مقاله شما کار کرده دوباره بازخوانی خواهد شد و ایرادات برطرف می گردد . اگر همچنان از کیفیت ترجمه رضایت نداشه باشید ما این تضمین را می دهیم که پروژه شما را به مترجم دیگری واگذار کنیم تا رضایت شما کسب گردد .

انجام برنامه نویسی جاوا

ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی با کیفیت فوق العاده

ایجاد کیفیت کامل در مجموعه ترجمر محور اصلی تمام فعالیت ها از جمله ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی است . کیفیت محصولات هرچه قدر که بیشتر و بالاتر باشد جلب رضایت مشتریان عزیز برای ما کاری سهل تر خواهد بود .

سر چشمه این کیفیت عالی ، تجربه و طبقه علمی فوق العاده مترجمین ترجمر می باشد . تنها کاری که شما باید انجام دهید ثبت سفارش ترجمه در سایت ترجمر می باشد . بعد از لحظه ثبت سفارش مابقی وظایف را به عهده تیم ترجمر واگذار کنید و منتظر خلق بهترین نتیجه باشید .

ترجمه کردی به فارسی

بهترین خدمات ترجمه با مجموعه ترجمر

تمام سعی مجموعه ترجمر بنا بر این اصل است که هر خدمتی که در زمینه ترجمه ، ترجمه تخصصی و … را که مورد نیاز کاربران است در حوزه کاری خود قرار داده و با ارائه بهترین سطح کیفیت ، در جهت جلب رضایت شما عزیزان تلاش می کند .

در تیم ترجمر بهترین ها استخدام شده اند و تمام انرژی و علم خود را برای ارائه هر چه بهتر خدمات ترجمه برای شما کاربران به کار می گیرند . یافتن بهترین کلمات برای ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی تخصص مترجمان ترجمر است . در کنار مجموعه ترجمر شما عزیزان احساس ارامش خاطر را از نتیجه به دست آمده تجربه خواهید کرد .

کارشناسان هر رشته با دقت و سخت گیری بسیار زیاد ناظر بر فعالیت مترجمان هستند و از ایجاد هر گونه خطا یا بی نظمی احتمالی جلو گیری خواهند کرد . در چندین مرحله ترجمه های شما عزیزان باز خوانی خواهد شد تا اینکه درست ترین جمله بندی ها را در ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی به شما تحویل داده شود . همچنین این بررسی ها باعث می شود اجرای کامل قوائد زبان فارسی و انگلیسی در متون شما رعایت شود .

گارانتی ترجمه دانشگاهی و دانشجویی

ترجمه مقالات تحقیقاتی به انگلیسی

خدمت ویژه دیگری که تیم ترجمر برای شما کاربران گرامی در نظر گرفته است ، ترجمه مقالات است . این بخش برای محققان در هر زمینه ای بسیار مفید است . شما عزیزان می توانید مقالات تحقیقاتی که خود نگارش کرده اید را برای ارسال و به اشتراک گذاری با دیگر کشور ها ، برای انجام ترجمه به مترجمین ترجمر بسپارید .

همچنین ترجمر با تشکیل تیم محقق خود برترین مقالات علمی و پژوهشی تمامی رشته ها را در سطح دنیا جمع آوری کرده و به قلم برترین مترجمین خود ترجمه کرده است و در آرشیو مقالات خود ، برای دسترسی آسان تر شما عزیزان ذخیره کرده است . شما نیز می توانید مقاله منحصر به خودتان را که به زبان بیگانه ای نوشته شده است را برای ترجمه به مترجمین ترجمر ارسال کنید .

مقاله هایی که با تحقیق و مطالعه فراوان تهیه می شوند بسیار با ارزش و گرانبها هستند . مجموعه ترجمر با توجه به این اهمیت بالا ، بهترین مترجمین خود را در این بخش قرار داده است . ما همراه شماییم تا زمانی که اعلام رضایت را از سمت شما دریافت کنیم.

هزینه ترجمه کاتالوگ و بروشور

ترجمه انگلیسی تمامی رشته ها و حوزه های تخصصی

مجموعه ترجمر به تفکیک هر رشته و زیر شاخه های آن مترجم متخصص استخدام کرده است . هر کدام از این مترجمان فقط و فقط در حیطه ای که تخصص آنها است فعالیت می کنند و اجازه ی دخالت در ترجمه متون دیگر حیطه ها ندارد . تنها در صورتی می توانند که در دو یا چند حوزه فعالیت کنند که در آزمون های کارشناسان ترجمر مشخص شده باشد که در چند حوزه تخصص کامل دارند .

شما عزیزان بعد از ثبت سفارش و مشخص شدن حوزه ترجمه شما ، به مترجم متخصص خود ارجاع داده خواهید شد . نگرانی از قبیل اینکه خطا یا اشکالی در ترجمه خود داشته باشید را به طور کامل از وجود خود دور کنید .

برای ثبت سفارش ترجمه مقاله هم اکنون کلیک کنید

ترجمه کتاب و متون انگلیسی به فارسی

این موضوع برای همه ما واضح است و پوشیده نیست که نویسندپان دبسیار ماهر و عالی در خارج از مرز های ایران وجود دارند و آثار آنها بسیار گرانبها است و حتی ارزش چندین بار مطالعه کردن را دارد . مجموعه دانش پستر تمام کتاب ها را در موضوعات مختلف که به زبان انگلیسی تدوین شده باشند را به زبان شیرین فارسی بازگردانی می کند .

کتاب های مرجع دروس تخصصی که در دانشگاه های معتبر تدریس می شوند هم با دقت و حساسیت بیشتری در راستای کار مترجمین ترجمر قرار دارند . شما با خیال راحت  هر نوع متن ، کتاب یا حتی مجله و … که به زبان انگلیسی نوشته شده باشد را می توانید برای انجام ترجمه به زبان فارسی برای مترجمین ترجمر ارسال کنید .

همچنین برای نویسندگان گرامی که کتاب های برای انشار در سراسر جهان دارند ما می توانی که این کتوب را به زبان انگلیسی ترجمه کرده و به صورت پی دی اف و یا نسخه چاپی کتاب به شما عزیزان تقدیم کنیم .  در هر صورت مجموعه ترجمر می تواند به شما کمک کند و راهکاری برای حل مشکلات شما ارئه خواهد داد .

ترجمه شفاهی فارسی به انگلیسی

بیشتر افراد جامعه  که سفر هایی به خارج از مرز های ایران دارند نیازمند به یادگیری کامل زبان انگلیسی و یا به همراه داشتن یک مترجم هستند .  یادگیری کامل زبان انگلیسی تایم زیادی را از افارد می گیرد و برای سفرهای فوری اصلا گزینه مناسبی نیست . داشتن یک منرجم هماه هم هزینه زیادی برای شما خواهد داشت (اما در مواردی مثل ترجمه های تخصصی سیاسی و حقوقی بهترین گزینه است) .

مجموعه تخصصی ترجمر برای رفع این نیاز راهکار ترجمه شفاهی و آنلاین را رائه کرده است . با این روش مشکل هزینه و نداشتن زمان برای یادگیری به صورت کامل حل می شود . شما در هر زمان و مکان که اراده کنید می توانید با مترجم خود ارتباط برقرار کرده و متن مورد نظر خود را ترجمه کنید .

با همراهی مجموعه ترجمر ، تمامی دغدغه های شما حل خواهد شد و دیگر هیچ نیازی به لغت نامه ها و دیکشنری های انگلیسی نخواهید داشت .

کاربرد ترجمه فارسی به انگلیسی

کاربرد ترجمه فارسی به انگلیسی بسیار گسترده است ؛ رشته ها و شاخه های تخصصی درسی بسیار زیادی را شامل می شود . در زمینه صادرات کالا ها ، ترجمه کتابچه های راهنما و برچسب های محصولات نیازمند ترجمه هستند . مثال دیگری که میتوان در این حوزه بیان کرد ترجمه ترجمه متون سیاسی و حقوق است .

برگزار شدن جلسات بین المللی و ترجمه صورت جلسه ها به انگلیسی برای ارسال به مراتب قانونی بالاتر هم در این حوزه قرار می گیرند . شما هر نوع متن فارسی از نظر محتوایی داشته باشید ، مجموعه ترجمر قادر به ترجمه آن به زبان انگلیسی و یا دیگر زبان های زنده دنیا است .

توانایی قالب مترجمین ما در ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی است . در کما آرامش فقط کافی است سفارش ترجمه خود را ثبت کنید .

هزینه ترجمه

مبلغ پرداختی از طرف کاربر به چند موضوع بستگی دارد که با محااسبه دقیق به مبلغ نهایی خواهیم رسید . دل آسوده باشید زیرا که مجموعه ترجمر سعی دارد که کمترین هزینه را برای کاربران خود اعمال کند . به همین منظور ترجمه های خود را به چند سطح تقسیم کرده . سطوح عالی و خوب .

همچنین خدماتی برای پرداخت مرحله به مرحله را در انواع ترجمه خود قرار داده است . شما با توجه به متنی ک قصد ترجمه آن را دارید و با مطالعه شرایط هر یک از این بخش ها سفارش خود را ثبت کنید . قطعا با روش هایی که مجموعه ترجمر برای پرداخت هزینه ترجمه قرار داده هیچ کدام از کاربران فشار مالی را تجربه نخواهند کرد .

برای تحویل با کیفیت ترین ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی مجموعه ترجمر تلاش شبانه روزی خود را همچنان بعد از چندین سال تجربه ادامه می دهد . در تمام این سالها تنها هدف ما جلب رضایت و اعتماد مشتریان گرانقدر بوده است .

ترجمه فوری

برای افرادی که وقت کافی را برای گذراندن روال اصلی ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی را ندارند ، راهکاری وجود دارد به نام ترجمه فوری . شما عزیزان با ثبت سفارش در این بخش با سرعت فوق العاده و صرف کمترین زمان به نتیجه ترجمه خود دست پیدا خواهید کرد .

در بخش ترجمه فوری ، مترجمانی قرار دارند که تجربه چندین ساله و گاهی چند دهه تجربه دارند . همین تجربه و ترجمه گروهی یک متن باعث می شود که متون و سفارشات ترجمه شما با چشم بر هم زدنی آماده تحویل شوند . لازم به ذکر است که قبل از ارسال ترجمه برای شما عزیزان ، کارشناسان متخصص متون را بررسی می کنند.

حفظ کیفیت و صحت کلمات بازگردانی شده در این بخش هم به شدت رعایت می شود . زیرا تعداد سفارشات در این بخش به صورت چشمگیری رو به افزایش است . ما سعی داریم که بتوانیم به صورت کامل پاسخ گو این اعتماد و اطمینان شما عزیزان باشیم .

خدمات پس از دریافت ترجمه

مجموعه ترجمر برای تمام خدمات خود گارانتی 48 ساعته ارسال می کند و تا 48 ساعت پس از تحویل تمام اشکلات و ایرادات و یا ابهامات شما را در بابت ترجمه برطرف خواهد کرد . شما میتوانید که به صورت کامل متن ترجمه خود را بررسی و خطا یابی کنید و پس از تایید از طرف شما پرداخت را انجام دهید .

گارانتی و خدمات پس از فروش تیم ما ، به پاس اعتماد و اطمینان و انتخاب مجموعه ترجمر برای انجام خدمات ترجمه به شما ارائه خواهد شد . ما قدردان یکایک شما عزیزان هستیم و تمام تلاش ما برای بهبود بخشیدن هرچه بیشتر خدمات ترجمه است . همراهی شما با مجموعه ترجمر افتخار بزرگی برای تیم ما است .

مترجم گوگل گزینه مناسب نیست!

ترجمه هایی که با مترجم گوگل به دست می آید عموما شکل کلی جمله را به هم ریخته و نا مفهوم برای خواننده است . این بی نظمی به این دلیل است که مترجم گوگل در وهله اول یک ابزار است و اطلاعات را از سرور مربوطه دریافت و به کاربر نشان می دهد. ایراد دیگری که به مترجم گوگل وارد است ، تشخیص ندادن معنی درست کلمه در موقعیت جمله و در متون تخصصی است .

این موضوع برای افرادی که کمی از قوائد زبان انگلیسی اطلاع دارند روشن است که بعضی از واژگان در این زبان با تغییر نقش در جمله معنا و مفهوم شان هم تغییر خواهد کرد . این موضوع برای مترجم گوگل تعریف نشده است . پس در نتیجه نمی توان به ترجمه به دست آمده از این طریق اعتماد کنیم .

نکته بعدی کلمات تخصصی هستند که در معنای عمومی خود مفهمومی کاملا متفاوت با معنای تخصصی خود دارند . مترجم گوگل توانایی تشخیص اینکه کلمه مورد نظر به صورت تخصصی استفاده شده و یا اینکه عمومی است را ندارد و ترجمه کلمات مخفف شده تخصصی هم در مترجم گوگل به درستی امکان پذیر نیست .

سخن آخر

ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی یکی از بخش های همیشه فعال مجموعه ترجمر بوده است . زیرا این زبان انگلیسی زبان جدانشدنی از صنعت ، آموزش ، سیاست و دیگر حوزه های نه تنها در ایران بلکه بسیاری از کشور های دنیا است . پس در نتیجه نیازمند مترجمین قادر با توانایی های منحصر به فرد و تجربه بالا در این زمینه هستیم .

تیم ترجمر سعی کرده است که مترجمین خود را با توجه به همین فاکتور ها استخدام کند . با انجام فراین این استخدامی گروهی قدرتمند در حیطه ترجمه ساخته شد و حالا شما شاهد خلق شگفت انگیز ترین فعالیت ها در ترجمه متون همراه با مجموعه ترجمر هستید .

برای درک تجربه ای متفاوت تنها راه این است که همراه ما باشید با ثبت سفارش ترجمه خود در سایت ترجمر .

کیفیت ترجمه انگلیسی به فارسی را چگونه تضمین می کنید ؟

سایت ترجمر با بهره گیری از مترجمان متخصص و با تجربه این تضمین را به شما می دهد که کیفیت کار ترجمه انگلیسی به فارسی شما در بالاترین سطح ممکن قرار دارد. لازم به توضیح است که با استفاده از شرایط ترجمه طلایی محتوای ترجمه شده شما قبل از ارائه بازنگری خواهد شد.

چه مدت زمان می برد تا مقاله من ترجمه شود؟

در مواردی که مقاله شما زیر 10 صفحه حجم داشته باشد می توانیم بین 1 تا 2 روزکاری ترجمه شما را آماده کنیم اما اگر عجله دارید می توانید با استفاده از شرایط طلایی سایت ترجمر ترجمه خود را در کمتر از یک روز تحویل بگیرید .

چه مدت زمان میبرد تا پس از سفارش کار ترجمه آغاز شود؟

هر زمانی که شما سفارش ترجمه خود را برای ما ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت فایل شما برای مترجمان ارسال خواهد شد و پس از آن با شما تماس میگیریم و شرایط و قیمت را به شما اطلاع می دهیم و پس از توافق کار را شروع میکنیم

چه تضمینی برای کیفیت ترجمه وجود دارد؟

پس از این که کار ترجمه را از ما تحویل بگیرید وارد گارانتی 48 ساعته ترجمه خواهید شد در این مدت وقت دارید تا کیفیت ترجمه را بررسی کنید و هر بخش که احساس کردید نیاز به اصلاح دارد را به اطلاع ما برسانید تا سریعا برای شما اصلاح کنیم و اگرچناچه از کل کار راضی نباشید امکان تغییر مترجم برای شما فراهم است .

آیا می توانم نمونه کاری را قبل از شروع از مترجمان شما داشته باشم؟

بله اگر تمایل دارید که قبل از شروع کار ترجمه نمونه ای از کار مترجم خود را ببینیند می توانیم برای شما ارسال کنیم .

آیا در زمینه ترجمه کتاب رشته زیست شناسی هم فعالیت می کنید ؟

بله ، ما در این رشته به صورت تخصصی سفارش ترجمه کتاب را پذیرش میکنیم و با بالاترین سطح کیفیت به شما عزیزان تحویل خواهیم داد .

یک پاسخ بگذارید