ترجمه عربی به فارسی و فارسی به عربی

گروه فوق حرفه ای ترجمر با همراهی بهترین مترجمان عربی ، با کیفیت ترین ترجمه های عربی به فارسی و همچنین ترجمه فارسی به عربی را به شما تقدیم می کند .
ثبت سفارش ترجمه

ترجمه عربی به فارسی

مجموعه متخصص ترجمر در بستر ترجمه عربی به فارسی بسیار با تخصص و مهارت عالی عمل کرده است . زیرا بهترین و مجرب ترین افرادی که در حوزه عربی تحصیل کرده اند را در کادر پرسنلی خود جای داده است .

متون شما به هر شکل ، محتوا و حجمی که باشد توسط مترجمان ترجمر قابل به باز گردانی و ترجمه اصولی به زبان فارسی است . در ادامه تمام خدمات ترجمر را یک به یک برای شما شرح داده تا بتوانید بهتر با خدمات ما آشنا شوید .

با شناخت بهتر ، گزینش درست هم انجام خواهید داد و در قسمت مربوط به خود ثبت سفارش را انجام دهید . ترجمه عربی به فارسی در شبکه مترجمین ترجمر به بهترین شکل و بالاترین سطح کیفیت انجام می شود .

برای ثبت سفارش ترجمه هم اکنون کلیک کنید

خدمات ترجمه زبان های مختلف

  • ترجمه استانبولی به فارسی و فارسی به استانبولی

  • ترجمه چینی به فارسی و فارسی به چینی

  • ترجمه روسی به فارسی و فارسی به روسی

  • ترجمه ایتالیایی به فارسی و فارسی به ایتالیایی

تضمین کیفیت ترجمه

پرداخت مرحله به مرحله وجه ترجمه

پرداخت اقساطی وجه

در شرایطی که ترجمه مقاله شما حجیم باشد و تعداد صفحات زیاد باشد می توانید مبلغ ترجمه را به صورت گام به گام پرداخت کنید و در هر مرحله بخش ترجمه شده را تحویل بگیرید و چناچه نیازمند تغییر و اصلاح ترجمه باشد پشتیبانی خواهد شد . پرداخت مرحله به مرحله ترجمه باعث میشود شما بتوانید کار ترجمه خود را مرحله به مرحله تحویل بگیرید و کیفیت کار را ارزیابی کنید .

تضمین بازگشت وجه ترجمه مقاله

بازگشت وجه درصورت عدم رضایت شما

ترجمه های انجام شده در سایت ما به کمک برترین مترجمین که تجربه زیادی در امر ترجمه دارند انجام می گیرد و به همین خاطر کیفیت ترجمه بسیار بالاست و نگرانی از کیفیت کار نیست اما اگر تحت شرایطی که شما از کیفیت کار راضی نبودید و با تغییر محقق همچنان نظر شما جلب نشد ما وجه پرداختی شما را عودت خواهیم داد .

ترجمه

تضمین تغییر مترجم

در شرایطی که از کیفیت ترجمه انجام شده راضی نباشید در مرحله اول کار ترجمه شما به دست مترجمی که روی مقاله شما کار کرده دوباره بازخوانی خواهد شد و ایرادات برطرف می گردد . اگر همچنان از کیفیت ترجمه رضایت نداشه باشید ما این تضمین را می دهیم که پروژه شما را به مترجم دیگری واگذار کنیم تا رضایت شما کسب گردد .

سفارش ترجمه مقاله

ترجمه کتاب مذهبی

کتاب قران و تمامی کتوب ادعیه و کتاب های دینی که احادیث ائمه اطهار(ع) به زبان عربی نوشته شده است . برای درک بهتر و همچنین تفکر و تامل در این کتاب های مقدس ، همراه داشتن ترجمه آنها بسیار بسیار تاثیر گذار خواهد بود .

مجموعه حرفه ای ترجمر ترجمه عربی به فارسی را در متون کتاب های مذهبی با ظرافت و دقت بسیار بالا انجام می دهد . ترجمه کتاب های مذهبی از حساسیت بالایی برخوردار است ، این حساسیت به دلیل چاپ بسیار بالا از نسخه های متعدد این کتب است .

خطا و یا احمال کاری در ترجمه عربی به فارسی در کتوب مذهبی می تواند بسیار تخریب کننده و خطرناک باشد . زیرا با کوچکترین اشتباه باعث ضربه بزرگی به عقاید افراد و همچنین اعتقادات بسیار شکننده جامعه خواهد شد .

ترجمه کردی به فارسی

ترجمه کتاب دانشگاهی

کتاب ها با مرجع عربی برای دانشجویان رشته های حوزه زبان عربی ، الهیات ، ادبیات و … بسیار مهم و ضروری است . با توجه به این موارد گروه ترجمر تمامی کتب و جزوات دانشگاهی را که به زبان عربی تآلیف شده اند را به زبان فارسی ترجمه کرده است .

این امر توسط بهترین مترجمان حوزه علوم عربی انجام شده است . کیفیت ترجمه عربی به فارسی در بخش ترجمه کتوب در بالاترین سطح خود قرار دارد .به این دلیل که ترجمه این کتاب ها سرونشت علمی دانشجویان سرزمین مان را تعیین می کند .

مجموعه متخصص ترجمر برای بهتر شدن خدمات ارائه شده به شما عزیزان شبانه روز در تلاش و تکاپو است .

ترجمه فارسی به کردی

ترجمه مقالات تخصصی عربی

محققان و دانشمندان عرب زبان در سراسر کشور های عربی روزانه به کشف و شهود در زمینه های مختلف علمی می پردازند . مقالات علمی که به زبان عربی منتشر می شوند بسیار کاربردی و مهم هستند . تیم پژوهشی ترجمر برترین های روز مقالات را انتخاب کرده و ترجمه میکنند .

در آرشیو مقالات عربی شما قادر خواهید بود که برترین مقالات روز دنیا را با ترجمه فارسی جست وجو کنید . دسترسی سهل و آسان به مقالات ارزشمند و به روز عربی ، خدمتی است که مجموعه ترجمر با احترام به شما تقدیم می کند .

بازگردانی صحیح با حفظ کیفیت صد در صدی مقالات از زبان عربی به فارسی کار هر مترجم ساده ای نیست . فقط از عهده مترجمان با تجربه و با سطح علمی بالا بر خواهد آمد . خرسندیم که شبکه مترجمین ترجمر توانسته اند این خدمت را با سربلندی انجام دهند .

ترجمه کردی به فارسی

ترجمه فارسی به عربی

در شبکه مترجمین ترجمر ارائه خدمات ترجمه برعکس ، یعنی بازگردانی متون شما از فارسی به عربی هم امکان پذیر است . شما می توانید در هر قالب که مد نظر دارید متون خود را برای مترجان ارسال کنید و منتظر نتیجه شگفت انگیز ترجمه باشید .

منظور از قالب متون این است که ، متن شما با هر موضوع و نوع نگارشی که باشد ؛ (نامه اداری ، کتاب داستان ، روزنامه و مجله ، کتاب درسی و …) مترجمان شبکه عظیم ترجمر توانایی ترجمه صحیح آن را از فارسی به عربی دارند .

ترجمه فارسی به عربی در گروه ترجمر با استفاده از علم اساتید محترم و پرچم داران این حیطه انجام می شود . تنها کافی است سفارش خود را ثبت کنید تا طعم این کیفیت را احساس کنید .

برای ثبت سفارش ترجمه مقاله هم اکنون کلیک کنید

ترجمه فیلم ، فایل صوتی و زیرنویس

خدمت دیگری که در شبکه مترجمان ترجمر در جریان است ؛ ترجمه فیلم ، زیر نویس و فایل صوتی است . تمام رسانه های شما اعم از صوت و تصویر تماما تحت نظارت کارشناسان فوق حرفه ای ترجمه می شوند .

هر فیلم و صوتی که برای ترجمه ثبت میکنید به تفکیک موضوع به مترجم مناسب خود ارجاع داده می شود . مثلا فیلم هایی که موضوعات آموزشی و تخصصی دارند توسط مترجمان متخصص ترجمه می شوند .

نگرانی بابت سطح کیفت و همگام سازی فیلم با زیرنویس آن نداشته باشید . زیرا در بخش ترجمه فیلم و زیرنویس تدوین تخصصی فیلم انجام می شود . تمام زیرنویس ها به فیلم اصلی اضافه می شوند . شما می توانید فایل زیر نویس را هم جداگانه از آرشیو زیرنویس ها خریداری کنید .

ترجمه فوری

برای خدمت رسانی هرچه بهتر و بیشتر به شما عزیزان ، ترجمه فوری را فراهم کرده ایم .در این بخش ترجمه متون سفارش داده شده از سمت شما با سرعت بیشتر به دست چند مترجم انجام می شود . در پایان امر ترجمه توسط کارشناس بررسی و به شما ارسال می گردد .

این ترفند مناسب افرادی است که وقت کافی برای طی کردن روال عادی ترجمه عربی به فارسی را ندارند . یا اینکه می خواهند خیلی سریع به نتیجه مربوطه دست پیدا کنند . همراه با مجموعه ترجمر شما می توانید  سرعت و کیفیت را با هم تجربه کنید .

هزینه ترجمه

برای راحتی پرداخت از سمت شما کاربر عزیز ، شبکه ترجمر خدمات خود را به دو بخش تقسیم کرده است . سطوح عالی و خوب ، در این دو سطح در مراحل اولیه هیچ وجه تماییزی ندارند اما در مرحله آخر و قبل از ارسال به مشتری تفاوتی وجود دارد که خط جدا کننده این دو سطح می باشد .

در سطح عالی قبل از ارسال فایل ترجمه عربی به فارسی برای مشتری ، توسط یک کارشناس کاربلد و خبره بررسی می شود . سپس بعد از تایید کارشناس اجازه ارسال صادر می شود . اما این مرحله در سطح خوب وجود ندارد.

شما می توانید با توجه به اهمیت متن خود سطح مورد نظر را انتخاب کرده و همین الان سفارش خود را ثبت نمایید . ما کماکان منتظر سفارشات شما عزیزان برای ترجمه عربی به فارسی و همچنین ترجمه فارسی به عربی هستیم .

کشور های عرب زبان

کشور ایران ، کشوری است که با همسایه های عرب زبان خود بسیار مبادله و ارتباط دارد . عراق ، کویت ، عربستان ، قطر و … کشور هایی هستند که ایران با آنها ارتباطات سیاسی ، فرهنگی ، اجتماعی و … دارد .

این ارتباطات وسییع باعث می شود که نیاز به مترجم و ترجمه متون عربی به فارسی در تمام حوزه های ذکر شده لازم باشد . به دلیل اینکه ارتباط به هیچ عنوان یک طرفه نخواهد بود ترجمه فارسی به عربی هم یکی دیگر از نیاز های اساسی می باشد .

شبکه مترجمین ترجمر با تکیه بر تجربه ، مهارت ، دانش و تخصص خود به راحتی و سرعت بالا متون عربی شما را درهر حیطه و موضوع کاری باشد ترجمه می کند . با مجموعه ترجمر شما به هیچ عنوان به مشکلی برخورد نخواهید کرد .

ترجمه مرحله به مرحله

در این بخش شما کاربران گرامی می توانید متون حجیم و کلی خود را به بخش های کوچکتر و جزئی تر تقسیم کنید . و هر بار قسمتی از یک متن را برای ترجمه عربی به فارسی ارسال کنید . پس از دریافت فایل ترجمه آن را بررسی و در صورت رضایت مندی کامل پرداخت وجه را انجام دهید .

این روند را تا زمانی که متن شما به پایان برسد ادامه پیدا خواهد کرد . با ارائه این خدمت شما می توانید به راحتی و با هزینه های کمتر و به صورت اقصاطی متون عربی حجیم خود را ترجمه کنید . همچنین زمان بررسی و اشکال یابی از سمت شما بسیار زیاد است .

این امر باعث می شود که کیفیت ترجمه به سطح شگفت انگیزی صعود کند . مجموعه ترجمر بهترین ها را برای شما به ارمغان می آورد . تنها کافی است که در سایت ما سفارش خود را ثبت کنید .

ترجمه کاتالوگ و بروشور

واردات و صادراتی که بین کشور ایران و کشور های همسایه عرب زبان صورت می گیرد ، بازار ترجمه کاتالوگ ها و کتابچه های راهنما را داغ کرده است . شما عزیزان برای معرفی و ارسال محصولات خود به سایر کشور ها نیاز دارید معرفی نامه محصول (بروشور) اختصاصی محصول خود را به زبان کشور مقصد ترجمه کنید .

شبکه مترجمین متخصص ترجمر این خدمت را برای شما به بهترین شکل ممکن به مرحله اجرایی درآورده اند . ترجمه متون فارسی به عربی به روان ترین قلم فقط در گروه ترجمر اتفاق می افتد . ترجمه عربی به فارسی به فارسی در حوزه واردات هم توسط مترجمین ترجمر قابل اجرا است .

مترجم همراه

مجموعه  ترجمر برای شما کاربران گرامی مترجم همراه ارائه می دهد . مترجم به دو صورت انلاین و حضوری برای شما کاربران گرامی قابل سفارش است . شما با توجه به نیاز خود نوع مترجم را انتخاب کنید و سفارش خود را ثبت کنید .

مترجم همراه شما عزیزان به هردو طریقه ترجمه یعنی ترجمه فارسی به عربی و همچنین ترجمه عربی به فارسی تسلط کامل دارد . شما می توانید در هر لحظه که نیاز به مترجم را در گفت و گوی خود احساس کردید با مترجم مربوطه خود به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنید .

ترجمه مدارک و رزومه

مدارک تحصیلی و کاری از مهمترین اوراق زندگی هریک از ما انسان هاست . برای سفر به کشور های خارجی و عرب زبان ، یا برای ادامه تحصیل نیاز به ترجمه مدارک و رزومه به وجود میاید . با توجه به ارزش و اهمیت این اوراق و متون آنها مجموعه ترجمر برترین مترجمین خود را در این بخش قرار داده است .

رزومه شما عزیزان با رعایت چهارچوب های رزومه نویسی و با بالاترین کیفیت به زبان عربی ترجمه می شود . کیفیت باور نکردنی در ترجمه متون فارسی به عربی نشآت گرفته از تجربه و علم بسیار بالا مترجمین ترجمر است .

با ثبت سفارش و همراه شدن با تیم ترجمرشما هم به خانواده بزرگ ما پیوند خواهید خورد . مجموعه ترجمر تا لحظه ای که رضایت کامل شما را از محصول حاصل نشود شما را ترک نخواهد  کرد .

معرفی تیم ترجمر

مجموعه ترجمر تشکیل شده از بهترین و با تجربه ترین مترجمان سطح کشور . گروه  و شبکه تشکیل دهنده مجموعه ترجمر تماما از افراد عالی و درجه یک هستند . برای انتخاب این افراد آزمون های استخدامی بسیار دقیق زراحی شده است .

کارشناسان گروه ترجمر با دقت بسیار بالا این افراد را گزینش کرده و برای انجام خدمات ترجمه برگزیده است . رزومه و سابقه تجربه این افارد با ظرافت بررسی شده و مورد تحلیل قرار گرفته است تا اینکه برای بخش مناسب انتخاب شوند .

این سخت گیری در انتخاب و گزینش باعث شده که کیفیت در محصول نهایی به طور شگفت انگیزی رو به صعود باشد . به دنباله این سطج کیفیت رضایت مندی کاربران و مشتریان هم روند صعودی پیدا کرده است .

شما هم می توانید جزو کسانی باشید که از خدمات مجموعه ترجمر رضایت صد در صدی دارند . فاصله رسیدن به این احساس فقط ثبت سفارش در سایت ترجمر است . همواره همکاران و پشتیبانان مجموعه ترجمر منتظر سفارشات شما کاربران گرامی هستند .

خدمات پس از فروش

شبکه عظیم ترجمر بر پایه اعتماد و اطمینانی که به مترجمان خود در زمینه ترجمه عربی به فارسی دارد ؛ برای محصولات خود گارانتی 48 ساعته صادر می کند . شما کاربر گرامی می توانید پس از دریافت ترجمه خود تا مدت 48 ساعت آن را مورد بررسی قرار دهید.

در بین مدت این 48 ساعت هرگونه خطا یا ایراد و ابهامی در متن ترجمه شده خود مشاهده کردید را سریعا گزارش کنید . همکاران و پشتیبانان سایت برای رفع اشکال شما اقدامات لازم را در اصرع وقت انجام خواهند داد .

خدماتی که مجموعه ترجمر برای کاربران خود ارائه می دهد تنها برای جلب رضایت و خشنودی شما عزیزان است . حشنودی شما از خدمات ارائه شده قوت قلب پرسنل ترجمر است . ترجمه عربی به فارسی به آسانی و با کیفیت فوق العاده بالا برای شما با همراهی ترجمر میسر خواهد شد .

ترجمه قراردادهای بین المللی عربی

توافق نامه و قرارداد های بین المللی که ایران با کشور های همسایه عرب زبان خود تنطیم می کنند ؛ نیاز به ترجمه تخصصی عربی به فارسی و برعکس ترجمه فارسی به عربی دارد . این قرار دادها که فی مابین دو کشور با زبان های مختلف تنطیم می شوند بسیار حساس و مهم هستند .

به همین علت دقت در ترجمه و پیدا کردن واژگان صحیح برای ترجمه کار بسیار دشواری است . مترجمان ترجمر به خوبی از پس این مشکلات بر آمده و تئانسته اند که با کیفیت ترین ترجمه ها را برای شما عزیزان انجام دهند .

ترجمه قراردادهای بین المللی عربی

توافق نامه و قرارداد های بین المللی که ایران با کشور های همسایه عرب زبان خود تنطیم می کنند ؛ نیاز به ترجمه تخصصی عربی به فارسی و برعکس ترجمه فارسی به عربی دارد . این قرار دادها که فی مابین دو کشور با زبان های مختلف تنطیم می شوند بسیار حساس و مهم هستند .

به همین علت دقت در ترجمه و پیدا کردن واژگان صحیح برای ترجمه کار بسیار دشواری است . مترجمان ترجمر به خوبی از پس این مشکلات بر آمده و تئانسته اند که با کیفیت ترین ترجمه ها را برای شما عزیزان انجام دهند .

ارتباط مستقیم با مترجم

در مجموعه ترجمر این امکان فراهم آمده است که شما می توانید با مترجم مخصوص خود به صورت مستقیم ارتباط گرفته و مشکلات و موارد موجود در متن خود را با خود ایشان در میان بگذارید . این خدمت برای جلب اطمینان بیشتر مشتریان ارائه می شود .

شما عزیزان می توانید هر گونه توقع که از ترجمه عربی به فارسی متن خود دارید را به صورت مستقیم و بدون واسطه به مترجم اختصاصی خودتان منتقل کنید .

ترجمه سایت های با بستر عربی

سایت های معتبر و کاربردی بسیار زیادی وجود دارند که به زبان عربی نوشته شده اند . مجموعه ترجمر اعلام می کند که توانایی ترجمه تمام محتوا موجود در سایت های عربی را به زبان فارسی دارد . شما با خیال راحت فقط ادرس سایت مورد نظرتان را برای ما ارسال کنید .

کوچکترین جزئیات ، حتی نام منو ها و سربرگ ها را به طور کامل و جامع برای شما عزیزان بازگردانی کرده و برای شما ارسال خواهیم کرد . مجموعه ترجمر جامع ترین خدمات را برای مشتریان خود آماده کرده است .

ترجمه متون عربی به تمام زبان ها زنده

در مجموعه ترجمر علاوه بر این که ترجمه عربی به فارسی انجام می شود ، ترجمه عربی به تمامی زبان های زنده دنیا مانند : فرانسه ، آلمانی ، انگلیسی و … قابل به ترجمه است . خدمات مجموعه ترجمر به شکلی طراحی شده است که شما را از هر سایت و یا برنامه ترجمه دیگری بی نیاز می کند .

شما فقط کافی است که یک بار از خدمات شبکه عظیم ترجمر بهره مند شوید ، خودتان بر این موضوع واقف خواهید آمد که کیفیت موجود در فایل نهایی بسیار فوق العاده است . خستگی وجود پرسنل ترجمر با طرح لبخند رضایت صورت شما عزیزان از بین خواهد رفت .

کیفیت ترجمه عربی به فارسی را چگونه تضمین می کنید ؟

سایت ترجمر با بهره گیری از مترجمان متخصص و با تجربه این تضمین را به شما می دهد که کیفیت کار ترجمه عربی به فارسی شما در بالاترین سطح ممکن قرار دارد . لازم به توضیح است که با استفاده از شرایط ترجمه طلایی محتوای ترجمه شده شما قبل از ارائه بازنگری خواهد شد.

چه مدت زمان می برد تا مقاله من ترجمه شود؟

در مواردی که مقاله شما زیر 10 صفحه حجم داشته باشد می توانیم بین 1 تا 2 روزکاری ترجمه شما را آماده کنیم اما اگر عجله دارید می توانید با استفاده از شرایط طلایی سایت ترجمر ترجمه خود را در کمتر از یک روز تحویل بگیرید .

چه مدت زمان میبرد تا پس از سفارش کار ترجمه آغاز شود؟

هر زمانی که شما سفارش ترجمه خود را برای ما ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت فایل شما برای مترجمان ارسال خواهد شد و پس از آن با شما تماس میگیریم و شرایط و قیمت را به شما اطلاع می دهیم و پس از توافق کار را شروع میکنیم

چه تضمینی برای کیفیت ترجمه وجود دارد؟

پس از این که کار ترجمه را از ما تحویل بگیرید وارد گارانتی 48 ساعته ترجمه خواهید شد در این مدت وقت دارید تا کیفیت ترجمه را بررسی کنید و هر بخش که احساس کردید نیاز به اصلاح دارد را به اطلاع ما برسانید تا سریعا برای شما اصلاح کنیم و اگرچناچه از کل کار راضی نباشید امکان تغییر مترجم برای شما فراهم است .

آیا می توانم نمونه کاری را قبل از شروع از مترجمان شما داشته باشم؟

بله اگر تمایل دارید که قبل از شروع کار ترجمه نمونه ای از کار مترجم خود را ببینیند می توانیم برای شما ارسال کنیم .

آیا در زمینه ترجمه کتاب عربی هم فعالیت می کنید ؟

بله ، ما در این حوزه به صورت تخصصی سفارش ترجمه کتاب را پذیرش میکنیم و با بالاترین سطح کیفیت به شما عزیزان تحویل خواهیم داد .

یک پاسخ بگذارید