با پاسخ به این سوال از 10 % تخفیف ویژه سایت ترجمر بهره مند شوید

ترجمه تخصصی اقتصاد

 

ترجمر، با تجربه ترین تیم مترجم در ایران ، با ارایه برترین کیفیت در خدمات ترجمه آمادگی کامل خود را برای ترجمه تخصصی اقتصاد خدمت شما کاربران گرامی اعلام می نماید.

چرا ترجمر را انتخاب کنیم؟!

گارانتی 30 روزه

پس از تحویل ترجمه، تا 30 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

مترجمان متخصص

استفاده از مترجمان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

بازخوانی مجدد

بازخوانی مجدد متون تخصصی به دست مترجم دیگر جهت ارائه بهترین کیفیت

در این فایل صوتی با ما همراه باشید تا به سوالات زیر پاسخ دهیم.

1 – تیم مترجمان ترجمر را چه کسانی تشکیل میدهند؟

2 – سایت ترجمر چه خدمات ارزنده ای را به شما ارائه می کنند؟

3 – گارانتی که سایت ترجمر برای ترجمه ها در نظر دارد چگونه است؟

با پاسخ به سوال زیر از 10% تخفیف ویژه ترجمه مقاله سایت ترجمر بهره مند شوید. یعنی اگر مبلغ ترجمه شما 500 هزارتومان شد 50 هزار تومان کمتر پرداخت کنید!!!

Some people connect to their workplace from home using a computer and do things without being present at work.

What does this term mean?

برای استفاده از این تخفیف هنگام ثبت سفارش، در بخش توضیحات پاسخ سوال را درج کنید یا اینکه پاسخ خود را به شماره تلگرامی 09154896434 ارسال کنید.

قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی

تومان 49

 • کیفیت خوب
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم متخصص در رشته مربوطه
 • مناسب ترجمه متن تخصصی
 • مناسب ترجمه های عمومی دانشگاهی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه
ثبت سفارش ترجمه
سفارشی

تومان 89

 • کیفیت عالی
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم متخصص و باتجربه بالا
 • مناسب ترجمه پایان نامه دانشگاهی
 • مناسب ترجمه مقالات تخصصی
 • ویژه ترجمه کتاب های تخصصی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه
ثبت سفارش ترجمه

تومان 29

 • کیفیت متوسط
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم عمومی و تازه کار ارزیابی شده
 • مناسب ترجمه متن عمومی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه
ثبت سفارش ترجمه

قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی

تومان 89

 • کیفیت خوب
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم متخصص در رشته مربوطه
 • مناسب ترجمه متن تخصصی
 • مناسب ترجمه های عمومی دانشگاهی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه
ثبت سفارش ترجمه
سفارشی

تومان 189

 • کیفیت عالی
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم متخصص و باتجربه بالا
 • مناسب ترجمه مقالات تخصصی
 • ویژه ترجمه کتاب های تخصصی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه
ثبت سفارش ترجمه
ترجمه اقتصاد

درباره تیم ترجمه تخصصی اقتصاد ترجمر

برای معرفی تیم مجرب ترجمه تخصصی اقتصاد ترجمر اول با نحوه استخدام این پرسنل آشنا بشوید . تک تک اعضا این تیم از بین چند صد نفر گزینش و انتخاب شده اند. ما در گروه ترجمر بهترین ها را جذب کرده ایم. برای استخدام این افراد بعد از مصاحبه و انتخاب اولیه از بین درخواست کنندگان ، آزمون طراحی شده توسط کارشناسان ترجمه برگذار شد.

حالا به مرحله انتخاب مترجم متخصص در حوزه ترجمه تخصصی اقتصاد می رسیم. در این مرحله از مترجمین ، آزمون تخصصی در حوزه تخصص آنها گرفته می شود. پس از اخذ نمره قبولی در این مرحله مترجمین استخدام می شوند. با این روش ثبت نام دوغ از دوشاب جدا شده. برترین ها در ترجمه، پرسنل گروه ترجمر هستند. با خیال راحت ترجمه متون تخصصی اقتصاد خود را به تیم متخصص و با تجربه ترجمر بسپارید و نتیجه عالی و شگفت انگیز را تجربه کنید.

ترجمه تخصصی اقتصاد

ضمانت کیفیت ترجمه تخصصی اقتصاد

از کیفیت متون ترجمه شده توسط تیم ترجمر اطمنیان کامل داشته باشید. محصول نهایی و خروجی ما بازگو کننده سطح کیفیت ماست. تیم ترجمر با تمام نیرو و تمام علمی که در چندین سال تجربه کسب کرده است خدمات ارزنده خود را در اختیار تمامی عزیزان قرار می دهد.

با توجه به نحوه گزینش و ثبت نام ، مطمئن باشید که زبردست ترین مترجمین متون تخصصی اقتصاد شما را ترجمه می کنند . خروجی کار تیم ترجمر، خود بیانگر کاربلد بودن مترجمین و متخصصین این گروه است. برای درک این موضوع کافیست یک بار از خدمات ترجمه تخصصی اقتصاد تیم ترجمر بهره ببرید.

ترجمه تخصصی متن اقتصاد

گارانتی 30 روزه ترجمه تخصصی اقتصاد

تیم متخصص ترجمر برای تمامی ترجمه های تخصصی اقتصاد گارانتی 30 روزه صادر می کند . شما می توانید پس از تحویل ترجمه تخصصی خود تا 30 روز هر گونه مشکل یا خطا را در متن ترجمه مشاهده کردید سریعا گزارش کنید و متن را به مترجمین ما برای اصلاح خطا برگردانید. مترجمین موظف هستند تا خطا پیش آمده را اصلاح کنند.

هر کم و کاستی که از نظر کاربر در متن دیده شود باید توسط مترجم بر طرف شود . همچنین شما در صورت نداشتن رضایت کافی می توانید درخواست تغییر مترجم را داشته باشید . به محض ثبت درخواست تغییر مترجم ، متن شما به مترجم جدید برای ادامه روند ترجمه سپرده خواهد شد. این خدمات ارزنده فقط حاصل از اطمینانی است که تیم ترجمر به مترجمین و پرسنل خود دارد.

ترجمه اقتصاد

مترجم متخصص حوزه اقتصاد کیست ؟

گام اول و مهترین مرحله در امر ترجمه ، پیدا کردن کلمه مناسب برای بازگردانی و جایگذاری کلمه در متن ترجمه تخصصی اقتصاد است. مترجم باید دایره لغات بسیار گسترده و پهناوری داشته باشد. همچنین مترجمین متون تخصصی اقتصاد باید اطلاعات عمومی بسیار بالایی داشته باشند . زیرا متن ها و مطالب اقتصادی فقط منحصر به اقتصاد نیست.

اقتصاد در تمامی زمینه ها و حوزه های زندگی بشر دخیل است. در متن ترجمه شده نباید هیچ ابهامی وجو داشته باشد و متن نامفهوم و گنگ نباشد. مترجم باید با اصطلاحات تخصصی و واژگان فنی ، آشنایی کامل داشته باشد و به‌طور‌همزمان، معانی آن‌ها را درک کند. برای مثال کلمه Return در معنای عمومی، باز‌گشت به مکان یا فعالیت است و در معنای خاص، عایدی یا سود بهره است. پس نتیجه میگیریم مترجم باید همواره علم و دانش خود را در حوزه اقتصادی به روز کند.

مراحل ثبت سفارش ترجمه

step-1

1 – ثبت سفارش ترجمه

در مرحله اول با ثبت سفارش ترجمه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر که باید ترجمه شود را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

step-2

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه ترجمه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و براساس کیفیتی که برای ترجمه تعیین کرده اید هزینه ترجمه تعیین می شود.

step-3

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند ترجمه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

step-4

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار ترجمه شده شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

برای ثبت سفارش ترجمه هم اکنون کلیک کنید

تضمین کیفیت ترجمه

پرداخت مرحله به مرحله وجه ترجمه

پرداخت اقساطی وجه

در شرایطی که ترجمه مقاله شما حجیم باشد و تعداد صفحات زیاد باشد می توانید مبلغ ترجمه را به صورت گام به گام پرداخت کنید و در هر مرحله بخش ترجمه شده را تحویل بگیرید و چناچه نیازمند تغییر و اصلاح ترجمه باشد پشتیبانی خواهد شد . پرداخت مرحله به مرحله ترجمه باعث میشود شما بتوانید کار ترجمه خود را مرحله به مرحله تحویل بگیرید و کیفیت کار را ارزیابی کنید .

تضمین بازگشت وجه ترجمه مقاله

بازگشت وجه درصورت عدم رضایت شما

ترجمه های انجام شده در سایت ما به کمک برترین مترجمین که تجربه زیادی در امر ترجمه دارند انجام می گیرد و به همین خاطر کیفیت ترجمه بسیار بالاست و نگرانی از کیفیت کار نیست اما اگر تحت شرایطی که شما از کیفیت کار راضی نبودید و با تغییر محقق همچنان نظر شما جلب نشد ما وجه پرداختی شما را عودت خواهیم داد .

ترجمه

تضمین تغییر مترجم

در شرایطی که از کیفیت ترجمه انجام شده راضی نباشید در مرحله اول کار ترجمه شما به دست مترجمی که روی مقاله شما کار کرده دوباره بازخوانی خواهد شد و ایرادات برطرف می گردد . اگر همچنان از کیفیت ترجمه رضایت نداشه باشید ما این تضمین را می دهیم که پروژه شما را به مترجم دیگری واگذار کنیم تا رضایت شما کسب گردد .

ترجمه تخصصی رشته اقتصاد

یکی از حوزه های فعالیت سایت ترجمه ترجمر در زمینه ترجمه تخصصی اقتصاد است. اقتصاد جز جدا نشدنی از زندگی بشر و جامعه است . شما حتی اگر اطلاعات کافی و تخصصی هم درباره اقتصاد نداشته باشید هر روز با این موضوع در کنکاش هستید . وقتی که موجودی کارت بانکی خود را می­بینید و نوسان قیمت را در کالا ها و لوازم حس می­کنید.

پس می­توان اینگونه بیان کرد که زندگی ما به اقتصاد گره خورده است . اقتصاد بررسی نحوه استفاده جامعه از منابع محدود است .اقتصاد علمی است که ریشه اجتماعی دارد که ارتباط تنگاتنگی با عرصه تولید ، توزیع و مصرف کالاها و خدمات دارد.

چهار عنصر اصلی مورد بررسی در اقتصاد : زمین ، نیروی کار ، سرمایه و کسب و کار است .و هریک از این حوزه ها در اقتصاد به شاخه مجزا تبدیل شده و حوزه تخصصی خود را دارد. تیم متخصص ترجمر به تمامی این علوم و گرایش ها احاطه کامل دارد .

تمام کوشش و سعی تیم مجرب ترجمر ، تحویل به موقع و با کیفیت عالی متون تخصصی اقتصاد به شما عزیزان است.

رشته اقتصاد – گرایش اقتصاد بازرگانی

رشته اقتصاد بازرگانی به نظریه ها و مباحث و موضوعات اقتصاد در زمینه های  بازرگانی و تجارت می پردازد و مباحث حول این رشته مدیریت تولید، مدیریت بازاریابی، قوانین و مقررات مالیاتی کشور، مدل های تصمیم گیری در اقتصاد، و …هستند.

در این گرایش کتب و مراجع بسیار مهمی وجود دارند . مقالات نوشته شده در سراسر جهان برای این گرایش بسیار متعدد هستند. مترجمان بسیار توانمند ترجمر ، بستر این مقالات را پوشش داده اند و با قلم روان برای عزیزان و دانشجویان آماده کرده اند.

رشته اقتصاد – گرایش اقتصاد صنعتی

اقتصاد صنعتی به موضوعات و مباحث مربوط به اقتصاد در حوزه صنعت می پردازد و ناظر به تئوری ها و نظریه هایی است که مربوط به بخش صنعتی است و بیشتر با مباحث اقتصاد خرد در بخش صنعتی سروکار دارد. مسائلی که در این رشته مطرح میشود مربوط به ، رقابتی یا انحصاری بودن بازار، روابط کار، مدیریت بنگاه های صنعتی، تحولات دنیای صنعت، و … است .

در این گرایش هم نیاز شدید و اساسی به ترجمه تخصصی اقتصاد ایجاد می­شود . نگران نباشید ما همچنان همراه شماییم تا بتوانید به درجات بالایی از علم دست پیدا کنید.

پول چطوری به وجود آمد ؟

پول یکی از اختراعات بشر است که باعث تغییرات بسیار فراوانی در تمامی جنبه های زندگی بشر ایجاد کرد . پول به انسان ها نظم و انگیزه پیشرفت داده است . بدون پول و مزد هیچ جای پیشرفتی وجود نداشت . تصور کنید که ما هنوزم برای غذا باید به شکار میرفتیم !!!

برای پول تعاریف بسیار متعددی از اقتصاد دانان نقل شده است.

1-پول واسط تبادل است . (یعنی میتوان با پول تبادل کرد و کالایی را خرید . )

2- پول واحد حساب است . (یعنی با پول می­شود ارزش یک چیز را مشخص کرد .)

3- پول ذخیره ارزش است .(یعنی وسیله با ارزشی که میتوان آن را ذخیره کرد و در آینده هم همچنان داری ارزش است .)

تنها دلیلی که پول را ارزشمند می­کند این است که ما همگی این تصمیم را گرفتیم تا این شیء تمام تبادلات و معاملاتمان را انجام دهیم .

نظریات و مقالات بسیار زیادی درباره تاریخچه پیدایش پول توسط اقتصاد دانان بزرگ دنیا نوشته شده است . شما به عنوان فردی که  می­خواهد در حوزه اقتصاد صاحب نظر باشد باید این کتب را مطالعه کنید . از مطالب آن آگاه باشید.

تیم متخصص ترجمر تمامی کتاب ها معروف در زمینه اقتصاد را به صورت تخصصی و کارآمد ترجمه کرده . ترجمه کتوب تخصصی اقتصاد را صورت نیاز شما در اختیارتان قرار خواهیم داد.

سواد ارز شناسی

معروف ترین ارزی که همه ما میشناسیم و تاثیر بسار زیادی بر اقتصاد بیشتر کشور های جهان دارد ؛ دلار آمریکاست. دلار چندین دهه است که ارز اصلی در سیستم مالی بین المللی میباشد. شاخص دلار یک راه ساده برای پیش بینی رشد دلار در مقایسه با سایر ارزهای بین المللی است.

این تصور که دلار از تمامی ارز های موجود در دنیا با ارزش تر است اشتباه است. دلار فقط ارزی است که بیشتر معاملات بین المللی با آن انجام می­شود. در حال حاضر گران ترین ارز جهان ، دینار کویت است. قیمت هر دینار 3.33 دلار آمریکا است.

برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد پول رایج در کشور ها و همچنین اقتصاد حاکم بر آنها ، اقتصاد دانان باید روزانه مطالب به روز و جدید در این حوزه را مطالعه کنند. پرواضح است که تمامی افراد به همه زبان ها تسلط ندارند و نیاز به مترجم ایجاد می­شود.

گروه فوق تخصص ترجمر تمامی مقالات تخصصی اقتصاد را ، با متنی روان و همه فهم برای شما عزیزان ترجمه تخصصی اقتصاد می­کند. تا با مطالع آنها به بالاترین سطح از سواد اقتصادی و ارز شناسی برسید.

اقتصاد خرد و کلان در ترجمه اقتصاد

اقتصاد خرد، شاخه ای از علم اقتصاد است . در این شاخه به مطالعه و تجزیه و تحلیل بازار ، رفتار مصرف کنندگان و خانوارها و بنگاه­ها می­پردازد. پایه و اساس این مطالعات مدل های ریاضی هستند .

اقتصاد کلان، گرایش دیگری از علم اقتصاد است . در این گرایش کارایی اقتصاد را در سطوح کلان بررسی می­کنیم. شامل اقتصاد ملی ، منطقه ای و جهانی می­شود. در این شاخه به مطالعه شاخص ها تجمیعی مثل تولید ناخالص داخلی ، نرخ بیکاری ، شاخص قیمت و … و رابطه متقابل بین بخش­های گوناکون اقتصاد برای درک بهتر چگونگی عملکرد اقتصاد می­پردازد.

با توجه به همین دو گرایش و توضیح مختصری که مطالعه کردید . اهمیت فوق العاده بالا متون تخصصی اقتصاد واضح و شفاف است . برای ترجمه چنین متون با سطح تخصص بالا نیازمند مترجم متخصص و با مهارت داریم . تیم متخصص ترجمر با صد در صد مهارت و توان خود در خدمت شما عزیزان است تا متون شما را به بهترین روش ممکن ترجمه کند.

تورم و نقدینگی

نقدینگی یعنی مقدار پولی که توسط بانک مرکزی خلق شده است . سه عامل موثر بر حجم نقدینگی : 1- خالص دارایی های خارجی سیستم بانکی 2- خالص بدهی بخش دولتی به سیستم بانکی 3- بدهی بخش غیر دولتی به سیستم بانکی . نقدینگی یعنی دارایی که در سریع‌ترین حالت ممکن به پول نقد تبدیل می‌شود.

توروم در واقع به معنی افزایش غیر متعارف سطح عمومی قیمت در نظر گرفته می­شود. تورم ، روند فزاینده و نامنظم افزایش قیمت ها در اقتصاد است. کاهش درصد پشتوانه‌دار از پول ملّی نسبت به درصد پول خلق‌شده را تورّم گویند.

اطلاعاتی و تعاریف این چنینی در متون تخصصی اقتصاد به وفور پیدا می­شود . و کسی که میخواهد این ترجمه تخصصی اقتصاد را انجام دهد باید اطلاعات کامل و جامعی از این تعاریف داشته باشد. گروه متخصص ترجمر بیشترین و بالاترین سطح سواد اقتصادی را دارد.

ما در تیم ترجمر این متون و اصطلاحات را به راحتی برای شما ترجمه کرده و تقدیم حضورتان می­کنیم.

هزینه ترجمه تخصصی اقتصاد

تیم ترجمر درک متقابلی را از مشتریان و کاربران خود دارد و برای همین شرایطی را مهیا کرده است ؛ که شما عزیزان  هم از  ترجمه با کیفیت و عالی برخوردار شوید و از سوی دیگر هم هزینه سنگینی را متقبل نشوید.

ما در تیم خود برای ترجمه دو سطح عالی و خوب تعریف کرده ایم که سقف هزینه در هر کدام متغییر است . این دو سطح هیچ تفاوتی در مراحل ترجمه ندارند . در هر دو سطح متون شما به دست بهترین مترجمات ترجمه خواهد شد.

تنها تفاوت در این دوسطح مرحله اخر است که فقط در سطح عالی متن ترجمه شده از زیر نگاه تیز بینانه کارشناسان ما عبور میکند و بعد از آن برای شما کاربر گرامی ارسال خواهد شد. همچنین ما در این تیم تسویه مرحله به مرحله داریم که در ادامه توضیح خواهیم داد.

از درخواست تا تحویل ترجمه (تحویل فوری)

شما کاربر گرامی فقط کافی است سفارش خود را ثبت کنید و بعد از ان را به عهده ما بگذارید . پس از ثبت ، متن شما به دست مترجم متخصص تیم ترجمر سپرده می­شود. متون زیر 10 صفحه را طی فقط 24 ساعت به شما تحویل خواهیم داد.

اگر متون شما حجم بالایی دارد . مثلا کتوب تخصصی رشته اقتصاد که تعداد اوراق آنها بسیار بالاست . شما میتوانید از طرح طلایی گروه ترجمر بهره ببرید . برترین مزیتی که این طرح دارد تحویل فوری متن شماست . زیرا که در این طرح متن شما بین چندین مترجم متخصص تقسیم می­شود و این عمل در امر ترجمه تسریع می­بخشد.

مزیت بعدی این است که شما می­توانید تسویه مرحله به مرحله داشته باشید. درواقع شما می­توانید تعیین کنید که مقداری از کار که انجام شد برای شما ارسال شود . بعد از بررسی و اطمینان از کیفیت و تسویه با تیم ترجمر ، کار ترجمه دوباره از سرگرفته شود . البته به دستور شما !

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید و از کیفیت ترجمه خود لذت ببرید.

ترجمه تخصصی اقتصاد در گرایش های مختلف

 • ترجمه اقتصاد گرایش پول و بانکداری

 • ترجمه مقاله اقتصاد گرایش توسعه اقتصادی و برنامه ریزی

 • ترجمه تخصصی اقتصاد گرایش صنعتی

 • ترجمه متن اقتصاد گرایش اقتصاد انرژی

 • ترجمه تخصصی اقتصاد گرایش بازرگانی

 • ترجمه متن اقتصاد گرایش علوم اقتصادی

 • ترجمه تخصصی اقتصاد گرایش نظری

 • ترجمه اقتصاد گرایش برنامه ریزی سیستم های اقتصادی

کیفیت ترجمه تخصصی اقتصاد را چگونه تضمین می کنید ؟

همانطور که قبلا اشاره کردیم اقتصاد دارای گرایش های مختلفی هست که هرکدام از این گرایش ها سرشار از کلمات و لغات تخصصی می باشد . ما برای اینکه بتوانیم خدمات ترجمه تخصصی اقتصاد را به بهترین شکل ارائه کنیم راهکاری اتخاذ کرده ایم که مترجمین فقط می توانند در حوزه ای که تحصیل کرده اند کار ترجمه را انجام دهند .

چه مدت زمان می برد تا مقاله من ترجمه شود؟

در مواردی که مقاله شما زیر 10 صفحه حجم داشته باشد می توانیم بین 1 تا 2 روزکاری ترجمه شما را آماده کنیم اما اگر عجله دارید می توانید با استفاده از شرایط طلایی سایت ترجمر ترجمه خود را در کمتر از یک روز تحویل بگیرید .

چه مدت زمان میبرد تا پس از سفارش کار ترجمه آغاز شود؟

هر زمانی که شما سفارش ترجمه خود را برای ما ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت فایل شما برای مترجمان ارسال خواهد شد و پس از آن با شما تماس میگیریم و شرایط و قیمت را به شما اطلاع می دهیم و پس از توافق کار را شروع میکنیم

چه تضمینی برای کیفیت ترجمه وجود دارد؟

پس از این که کار ترجمه را از ما تحویل بگیرید وارد گارانتی 48 ساعته ترجمه خواهید شد در این مدت وقت دارید تا کیفیت ترجمه را بررسی کنید و هر بخش که احساس کردید نیاز به اصلاح دارد را به اطلاع ما برسانید تا سریعا برای شما اصلاح کنیم و اگرچناچه از کل کار راضی نباشید امکان تغییر مترجم برای شما فراهم است .

آیا می توانم نمونه کاری را قبل از شروع از مترجمان شما داشته باشم؟

بله اگر تمایل دارید که قبل از شروع کار ترجمه نمونه ای از کار مترجم خود را ببینیند می توانیم برای شما ارسال کنیم .

یک پاسخ بگذارید