با پاسخ به این سوال از 10 % تخفیف ویژه سایت ترجمر بهره مند شوید

ترجمه تخصصی اسناد تجاری

 

در مجموعه ترجمر ترجمه تخصصی اسناد تجاری و قرار دادها به صورت کاملا تخصصی و بدون نقص انجام می شود .

چرا ترجمر را انتخاب کنیم؟!

گارانتی 30 روزه

پس از تحویل ترجمه، تا 30 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

مترجمان متخصص

استفاده از مترجمان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

بازخوانی مجدد

بازخوانی مجدد متون تخصصی به دست مترجم دیگر جهت ارائه بهترین کیفیت

در این فایل صوتی با ما همراه باشید تا به سوالات زیر پاسخ دهیم.

1 – تیم مترجمان ترجمر را چه کسانی تشکیل میدهند؟

2 – سایت ترجمر چه خدمات ارزنده ای را به شما ارائه می کنند؟

3 – گارانتی که سایت ترجمر برای ترجمه ها در نظر دارد چگونه است؟

با پاسخ به سوال زیر از 10% تخفیف ویژه ترجمه مقاله سایت ترجمر بهره مند شوید. یعنی اگر مبلغ ترجمه شما 500 هزارتومان شد 50 هزار تومان کمتر پرداخت کنید!!!

Some people connect to their workplace from home using a computer and do things without being present at work.

What does this term mean?

برای استفاده از این تخفیف هنگام ثبت سفارش، در بخش توضیحات پاسخ سوال را درج کنید یا اینکه پاسخ خود را به شماره تلگرامی 09154896434 ارسال کنید.

قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی

تومان 49

 • کیفیت خوب
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم متخصص در رشته مربوطه
 • مناسب ترجمه متن تخصصی
 • مناسب ترجمه های عمومی دانشگاهی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه
ثبت سفارش ترجمه
سفارشی

تومان 89

 • کیفیت عالی
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم متخصص و باتجربه بالا
 • مناسب ترجمه پایان نامه دانشگاهی
 • مناسب ترجمه مقالات تخصصی
 • ویژه ترجمه کتاب های تخصصی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه
ثبت سفارش ترجمه

تومان 29

 • کیفیت متوسط
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم عمومی و تازه کار ارزیابی شده
 • مناسب ترجمه متن عمومی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه
ثبت سفارش ترجمه

قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی

تومان 89

 • کیفیت خوب
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم متخصص در رشته مربوطه
 • مناسب ترجمه متن تخصصی
 • مناسب ترجمه های عمومی دانشگاهی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه
ثبت سفارش ترجمه
سفارشی

تومان 189

 • کیفیت عالی
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم متخصص و باتجربه بالا
 • مناسب ترجمه مقالات تخصصی
 • ویژه ترجمه کتاب های تخصصی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه
ثبت سفارش ترجمه
ترجمه اسناد تجاری

معرفی مترجمین ترجمر

سایت ترجمه تخصصی ترجمر تشکیل شده از برترین و بهترین مترجمان در سطح کشور است. این مترجمین برگزیده شده از بین جمع زیادی از کسانی هستند که تمایل داشتند با تیم ترجمر همکاری کنند. ما سعی کردیم در انتخاب مترجمین خود بسیار سخت گیرانه عمل کنیم.

در چند مرحله سخت عملیات استخدام این افراد انجام شده است . مترجمین ترجمر همگی از دانشگاه های معتبر فارغ التحصیل شده اند و دارای سطح علمی بسیار بالایی هستند. علاوه بر دانش و علم زیادی که مترجمین ترجمر از آن برخوردار هستند ، تجربه و مهارت آنها در ترجمه تخصصی اسناد تجاری و قرار دادها مثال زدنی است. ترجمه خروجی از تیم ترجمر عاری از هرگونه خطا و ایرد است. زیرا که زیر نظر کارشناسان فوق تخصص عمل ترجمه تخصصی صورت می گیرد.

ترجمه تخصصی اسناد تجاری

ضمانت کیفیت ترجمه تخصصی اسناد تجاری

برای تعیین ضمانت کیفیت یک محصول چه چیزی قدرتمند تر از سابقه فعالیت و رضایت افرادی است که قبلا از آن محصول استفاده کرده اند ؟ چندین سال تجربه داشتن در حوزه ترجمه تخصصی اسناد تجاری باعث می شود که خروجی کار ، از بهترین و برترین کیفیت برخوردار باشد. با اطمینان خاطر و بدون هیچ نگرانی درخواست ترجمه تخصصی اسناد تجاری و قرار دادهای خود را در سایت ترجمر ثبت کنید و بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنید.

تیم متخصص ترجمر، با تجربه ترین مترجمین را در شبکه خود قرار داده است و همین نکته باعث شده که کیفیت فوق العاده ای در محصول ترجمه تخصصی ایجاد شود.

ترجمه متن اسناد تجاری

گارانتی نهایی ترجمه اسناد تجاری

تیم ترجمر با توجه به اطمینانی که به شبکه مترجمین خود دارد، همراه تمامی محصولات تولید شده در این سایت گارانتی 30 روزه ارسال میکند. به این صورت که شما میتوانید بعد از تحویل گرفتن سفارش خود ، آن را به صورت کامل مورد بررسی قرار داده. اگر مشکل ، خطا یا ایرادی در آن مشاهده نمودید سریعا گزارش دهید. در این مرحله تیم پشتیبان گزارش خطا شما را به مترجم مربوطه اطلاع خواهد داد. شما به راحتی هرگونه ابهام در مورد ترجمه تخصصی اسناد تجاری خود دارید را به تیم پشتیبان اطلاع دهید تا شما را راهنمایی کنند.

تمام این خدمات را برای ایجاد حس اطمینان در شما مشتریان گرامی ارائه می دهیم. هدف ما این است که تنها دغدغه کابر فقط ثبت سفارش باشد. پس از درخواست و ثبت سفارش دیگر نگران هیچ چیزی نباشید. تیم متخصص ترجمر بهترین ترجمه تخصصی اسناد تجاری را به شما تحویل خواهد داد.

ترجمه تخصصی اسناد تجاری

هزینه ترجمه تخصصی اسناد تجاری

مبلغ دریافتی برای ترجمه تخصصی اسناد تجاری و قرار دادها در شبکه متخصص ترجمر بسیار مناسب و طبق شرایط کابر متغیر است. برنامه ای که گروه ترجمر برای راحتی مشتریان خود از نظر مالی ارائه کرده به این شکل است که، ترجمه تخصصی در دو سطح ترجمه خوب و ترجمه عالی تقسیم شده اند. مرزی که برای قسمت بندی این دو سطح قرار داده شده، بررسی کارشناس ها در مرحله آخر و قبل از ارسال به کاربر است. این مرحله مهم و کاربردی فقط در ترجمه عالی وجود دارد. سطح ترجمه خوب فاقد از این مرحله در پایان کار ترجمه است. با این تدبیر شما حق انتخاب و تصیم گیری بیشتری دارید.

ما متعهد به وظیفه خود هستیم و آن را با قدرت هر چه تمام تر انجام داده و به نتیجه مطلوب خواهیم رسید. همراه با مجموعه ترجمر شما هم به دنیای صحیح ترین ترجمه های تخصصی متصل خواهید شد.

مراحل ثبت سفارش ترجمه

step-1

1 – ثبت سفارش ترجمه

در مرحله اول با ثبت سفارش ترجمه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر که باید ترجمه شود را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

step-2

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه ترجمه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و براساس کیفیتی که برای ترجمه تعیین کرده اید هزینه ترجمه تعیین می شود.

step-3

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند ترجمه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

step-4

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار ترجمه شده شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

برای ثبت سفارش ترجمه هم اکنون کلیک کنید

تضمین کیفیت ترجمه

پرداخت مرحله به مرحله وجه ترجمه

پرداخت اقساطی وجه

در شرایطی که ترجمه مقاله شما حجیم باشد و تعداد صفحات زیاد باشد می توانید مبلغ ترجمه را به صورت گام به گام پرداخت کنید و در هر مرحله بخش ترجمه شده را تحویل بگیرید و چناچه نیازمند تغییر و اصلاح ترجمه باشد پشتیبانی خواهد شد . پرداخت مرحله به مرحله ترجمه باعث میشود شما بتوانید کار ترجمه خود را مرحله به مرحله تحویل بگیرید و کیفیت کار را ارزیابی کنید .

تضمین بازگشت وجه ترجمه مقاله

بازگشت وجه درصورت عدم رضایت شما

ترجمه های انجام شده در سایت ما به کمک برترین مترجمین که تجربه زیادی در امر ترجمه دارند انجام می گیرد و به همین خاطر کیفیت ترجمه بسیار بالاست و نگرانی از کیفیت کار نیست اما اگر تحت شرایطی که شما از کیفیت کار راضی نبودید و با تغییر محقق همچنان نظر شما جلب نشد ما وجه پرداختی شما را عودت خواهیم داد .

ترجمه

تضمین تغییر مترجم

در شرایطی که از کیفیت ترجمه انجام شده راضی نباشید در مرحله اول کار ترجمه شما به دست مترجمی که روی مقاله شما کار کرده دوباره بازخوانی خواهد شد و ایرادات برطرف می گردد . اگر همچنان از کیفیت ترجمه رضایت نداشه باشید ما این تضمین را می دهیم که پروژه شما را به مترجم دیگری واگذار کنیم تا رضایت شما کسب گردد .

ترجمه اسناد تجاری و قرارداد ها به زبان های زنده دنیا

تبادل و ارتباط داشتن امری است که روزانه  ما بین مرزبندی هایی که در سطح کره زمین وجود دارد اتفاق می افتد . گاهی این اررتباطات در قالب سفر های تفریحی و سرگرمی است . اما گاها اسناد و مدراک بسیار مهم و ارزشمند ، دلیل این ارتباط است . خرید املاک و اراضی ، ثبت شرکت یا برند در کشور دیگر یا حتی قرارداد های بین المللی بین شرکت های بزرگ و … .

این اسناد و مدارک می توانند که در هر زمینه ای باشند ؛ مثل اقتصادی ، سیاسی ، بازرگانی یا حقوقی  . این اسناد حاوی جملات و متون بسیار مهمی هستند و ممکن است با کوچکترین تحریف و جا به جایی در کلمات ، کل قرار داد دچار مشکل شود .

ترجمه تخصصی اسناد تجاری و قرار دادها ، حیطه ای از ترجمه است که دقت بالا و همچنین دانش کافی از مترجم می طلبد . مترجمین متخصص ترجمر در این زمینه بسیار پر قدرت ظاهر شده اند . در کمال آرامش و خیال راحت از کیفیت ترجمه ، سفارش ترجمه تخصصی خود را در سایت ترجمر ثبت کنید .

ترجمه نامه های رسمی و قانونی

در شبکه مترجمین متخصص ترجمر ترجمه نامه های رسمی و قانونی ، به دست با تجربه ترین مترجم ها انجام می گردد . ترجمه اسناد و مدارک بسیار حساس و پر خطر است ، زیرا که به اندازه سر سوزنی تحریف حتی در جمله بندی این متون ممکن است باعث عوض شدن سرنوشت یک رویداد باشد .

روزانه بین کشور ها ، به دلیل گسترش تجارت و ثبت شرکت های گوناگون در مکان های مختلف دنیا ، نامه نگاری های رسمی و قانونی زیادی شکل می گیرد . در ترجمه تخصصی اسناد تجاری و قرار دادها باید دقت بسیار زیادی به خرج داد و همچنین جایگزین کردن واژگان مناسب که فرم جمله را تغییر ندهد و مفهوم را رسا و کامل بیان کند بسیار مهم است .

متخصصین ترجمر با تلاش شبانه روزی توانسته اند به مرزی از موفقیت در ترجمه تخصصی اسناد تجاری و قرار دادها دست پیدا کنند که ، به راحتی و سادگی متون تخصصی نامه های رسمی و قانونی را با میزان حداقلی نزدیک به صفر از خطا ترجمه کنند .

ترجمه تخصصی ادبیات

ترجمه تخصصی اسناد تجاری فوری

مجموعه با تدبیر ترجمر گزینه ترجمه فوری متن تخصصی را برای آن دسته از عزیزان که وقت کافی برای انجام ترجمه ندارند قرار داده است . در این بخش متن سفارش داده شده از سمت شما بین چندین مترجم نقسیم شده و در یک بازه زمانی مشخص ، همزمان کار ترجمه تخصصی را شروع می کنند .

پس از اتمام کار تیم مترجم ، مطالب و متون جمع آوری شده و به صورت مرتب شده به دست کارشناس فوق حرفه ای رسانده می شود . کارشناسان با دقت بسیار بالایی ترجمه تخصصی اسناد تجاری را بررسی می کنند تا از خطا یا کمبود احتمالی به وجود آمده در ترجمه جلو گیری کنند .

سپس ترجمه تخصصی اسناد تجاری و قرار دادهای شما عزیزان با سرعت بسیار بالا و کمترین اتلاف وقت اماده تحویل و ارسال است . تیم ترجمر بدون شک برترین و بهترین تیم مترجم تخصصی ایران است . انتخاب ترجمر مساوی است با همراه شدن با نخبه گان علم ترجمه .

ترجمه ایمیل و نامه های بازرگانی

با توجه گستردگی معاملات در سطح جهانی ، علم بازرگانی قوت گرفت و گمرک ها و صادرات و واردات شک گرفتند . از دیرباز تا کنون که بشر خط و نوشتن یاد گرفت تمایل به ثبت وقایع داشت . هر روزه با اتفاقات تازه  ، معاملات جدید و تبادلاتی که بین شرکت ها بین المللی رخ میدهد متون جدید هم تولید میشوند .

این متون شامل ایمیل ها و نامه هایی هستند که بین شرکت ها و سازمان ها در حال ارسال و دریافت هستند . مجموعه تخصصی مترجمین ترجمر ، با علم و تجربه فراوان که در زمینه ترجمه تخصصی اسناد  تجاری و قرار دادها دارد ، توانایی خود را هم در ترجمه ایمیل و نامه های بازرگانی به حد چشم گیری افزایش داده است .

با مترجمین ترجمر در هیچ زمینه ای بدون ترجمه تخصصی نخواهید ماند . ترجمر همیشه همراه شماست تا در هر حوزه ای بتواند کمک شایانی را به شما کاربران گرامی تقدیم کند .

دریافت مرحله به مرحله ترجمه تخصصی اسناد تجاری

گاهی شاید به دلیل اینکه حجم متون تخصصی خود که نیاز به ترجمه دارند زیاد است ، از فکر ترجمه آن ترسیده باشید. یا فکر کنید مترجمان وقتی حجم کار زیاد است با دقت و ظرافت سفارش ترجمه شما را انجام نمی دهند. باید اینجا ذکر کنم که در مجموعه ترجمر چنین موارد به هیچ عنوان یافت نمی شود.

در سایت ترجمر شما در موارد این چنینی که مقدار متون تخصصی تان بسیار زیاد است میتوانید سفارش ترجمه مرحله به مرجله داشته باشید. با انتخاب این نوع سفارش در واقع شما کل مطالب خود را برای مترجم ارسال می کنید اما برای تحویل ترجمه تخصصی اسناد تجاری خود مقدار خاصی از کل را مشخص می کنید.

مترجم موظف است که وقتی به حد تعیین شده از سمت کاربر رسید ، ترجمه را برای مشتری ارسال کند . شما می توانید که پس از تحویل مراحل ، آنها را به صورت دقیق مورد بررسی قرار دهید و پس از اطمینان از صحت ترجمه و تسویه مرحله به پایان رسیده ، دوباره درخواست ادامه این روند را داشته باشید .

مترجم متخصص کیه ؟

مترجمی را مترجم متخصص می گوییم که ، علاوه بر احاطه داشتن به زبان هایی غیر از زبان مادری خود توانایی فهمیدن و درک کردن متون تخصصی یک حوزه را داشته باشد . یعنی در یک حوزه مشخص تجربه داشته یا تحصیل کرده باشد و با واژگان تخصصی همان حوزه به صورت کامل آشنا باشد .

ترجمه متن عمومی و معمولی به این دلیل که به صورت ساده جمله بندی شده است و هر کلمه به معنی عمومی خود بازگردانده می شود بسیار آسان تر از ترجمه تخصصی است . اما در حوزه ترجمه تخصصی فرد مترجم علاوه بر رعایت قوائد ترجمه و حفط شکل کلی جمله  ، باید مفهوم متن اصلی را در ترجمه آن حفظ کند .

تمام این خصوصیات و ویژگی ها در مترجمان فوق حرفه ای ترجمر مشهود است . تلاش ما در این مجموعه بر این است که بتوانیم با کیفیت ترین ترجمه ها را برای شما ارسال کرده و خشنودی حاصل از رضایت شما را ببینیم . ترجمه تخصصی اسناد تجاری و قرار دادهای شما عزیزان بدون هیچ غلط و کاستی در تیم ترجمر ترجمه می شود .

ترجمه انواع درخواست ها (واردات ، صادرات)

برای واردات و صادرات به انواع کشور ها باید نامه نگاری ها و مراحل اداری آن در هر دو کشور مبدا و مقصد انجام پذیرد . این درخواست ها معمولا به زبان کشور خود نوشته میشوند و برای ارسال به کشور دیگر به زبان همان کشور باید ترجمه شوند .

انواع درخواست های واردات و صادرات برای هر کشور بسیار مهم است زیرا که بر اقتصاد کشور ها تاثیر مستقیم دارد . اگر اشتباهی سهوا در هر کدام از کلمات موجود در این درخواست ها صورت بگیرد شاید که باعث قانون شکنی یا لغو قرار داد بیانجامد .

تیم متخصص ترجمر به بهترین شکل و تمام وقت برای انجام ترجمه تخصصی اسناد تجاری و قرار دادها در خدمت شما کاربران گرامی می باشد .

 مترجم همراه

یکی از خدمات بسیار ارزنده و هوشمندانه تیم ترجمر ، ارائه دادن مترجم همراه آنلاین و حضوری است . در جلسات اداری و رسمی که برای توافقات بین سازمان های در سطح دنیا انجام می شود نیاز به ترجمه تخصصی اسناد تجاری از سمت یک مترجم متخصص دارید.

مجموعه ترجمر این مشکل را با ارائه دادن مترجم آنلاین و یا حضوری (بنا به درخواست شما) برطرف نموده است. این خدمات بسیار عالی به پشتوانه مترجمین فوق حرفه ای که در مجموعه ترجمر فعالیت میکنند مقدور شده است.

مترجمین همراه ترجمر از کار آمد ترین مترجمان مجموعه هستند و عالی ترین سطح از کیفیت ترجمه تخصصی اسناد تجاری و قرار دادها را برای شما به ارمغان خواهند آورد .

حریم خصوصی و امنیت اسناد

قطعا اسناد و مدارکی که برای ترجمه ارسال می شوند ازرش قانونی بالایی دارند و حفظ امنیت این مدارک باید تضمین شود . اسرار و مفاد موجود در قرار دادهای شما کاربر عزیز در امنیت بسیار بالا حفظ خواهد شد . تیم متخصص ترجمر به شما این اطمینان را می دهد که از لحاظ حریم خصوصی به هیچ عنوان نگران نباشید .

حفظ حریم خصوصی شما در راس کار مجموعه ترجمر می باشد . شما در لحظه سفارش به یک پشتیبان ارجاع داده می شوید و تا پایان کار همان پشتیبان وظیفه پاسخ گویی و رفع اشکالات و ابهامات شما را دارد . ایجاد فقط یک کانال ارتباطی منحصر به فرد باعث می شود که مدارک شما در یک محدوده مشخص در گردش باشد .

ترجمه تخصصی اسناد تجاری و قرار دادهای شما کاربران گرامی با عالی ترین سطح از کیفیت و بالاترین درجه از حفظ امنیت انجام می شود . با گروه ترجمر هیچ نگرانی در وجود شما باقی نخواهد ماند .

ترجمه صورت جلسات بین المللی

بین سازمان ها و شرکت های بین المللی برای اتخاذ تصمیم های جدید و بررسی روند کار ها و یا نوشتن یک قرار داد تازه همیشه جلساتی برگزار می شود . در این جلسات نمایندگان هر سازمان شرکت کرده و در نهایت صورت جلسه ای برای ارائه به سازمان خود ، در اتنها جلسه برای اشخاص آماده می شود .

تیم ترجمر آمادگی خود را برای ترجمه هر گونه صورت جلسه بین المللی به هر زبان را اعلام می کند . شما میتوانید سفارش خود را در همین لحظه ثبت کنید و بهترین نتیجه ترجمه تخصصی را دریافت کنید .

ترجمه رزومه

کارمندان و فارق التحصیلان جویای کار برای استخدام شدن در شرکت های خارج از کشور می بایست که رزومه خود را به زبان کشور مقصد ترجمه کرده و آن را سپس  ارسال کنند . نکته قابل توجه این است که اگر خطاط کوچکی در رزومه شخصی وجود داشته باشد ، شاید منجر به این اتفاق شود که فرصت شغلی موجود را از دست بدهد .

اینک ما میتوانیم که این نوید را به شما عزیزان دهیم که مترجمین متخصص ترجمر با تکیه بر توانایی های بالای خود در حوزه ترجمه تخصصی متون ، می توانند رزومه شما عزیزان را با صحیح ترین روش ممکن ترجمه کرده و تقدیم شما مشتریان گرامی کند .

ترجمه تخصصی اسناد تجاری و اداری

سند هایی که در اداره جات داخلی و یا برون مرزی به ثبت می رسند باید داری نسخنه هایی باشند که به زبان طرفین نوشته شده باشد . ترجمه این اسناد و مدارک کاری است که مترجمین ترجمر به آسانی و با کمترین زمان برای شما انجام خواهند داد .

ترجمه اسناد بخش پر خطر و استرس آورری است . زیرا خطا در این بخش راه برگشت سختی برای جبران خواهد داشت . ما به مشتریان عزیز خود این اطمینان را می دهیم که از برترین مترجمین خود در این بخش استفاده کرده و با دقت و حساسیت فوق العاده عمل ترجمه را انجام دهیم .

تا اینکه مبادا خطایی صورت بگیرد و یا باعث اختلال در روند اداری اسناد شود . ما در مجموعه ترجمر منتظر ثبت سفارشات شما کاربران گرامی و محترم هستیم .

سخن اخر

ترجمه تخصصی اسناد و قرارداد ها ، بخشی از ترجمه تخصصی است که کوچکترین اشتباه در ترجمه تخصصی آن باعث اتفاقات و رخداد های جبران نشدنی خواهد شد . زیرا سرنوشت و نتیجه تصمیم های یک ساز مان و یا شرکت که شبانه روز در حال تلاش و فعالیت با تمام نیرو و پرسنل خود هستند وابسته به اسناد و مدارک معتبر آنهاست .

ما بسیار خرسندیم که مجموعه ترجمر را برای ترجمه تخصصی خود اتخاب کرده و سفارش خود را در این سایت ثبت نمودید . تلاش میکنیم که پاسخ درستی به این اطمینان و اعتماد شما بدهیم . تیم متخصص ترجمر همراه شماست تا زمانی که احساس رضایت مندی را در قلب خود احساس کنید .

ترجمه تخصصی اسناد تجاری چگونه است؟

ترجمه تخصصی اسناد تجاری در واقع ترجمه ای است که مترجم به صورت کاملا به متن مرجع تسلط دارد و مفاهیم پایه را به صورت کامل درک کرده و ترجمه ای منطبق بر مفاهیم پایه انجام می دهد . چگونگی تشخیص این امر که محقق چه میزان به متن مبدا تسلط دارد به دست کارشناسان ما بررسی خواهد شد .

چه مدت زمان می برد تا مقاله من ترجمه شود؟

در مواردی که مقاله شما زیر 10 صفحه حجم داشته باشد می توانیم بین 1 تا 2 روزکاری ترجمه شما را آماده کنیم اما اگر عجله دارید می توانید با استفاده از شرایط طلایی سایت ترجمر ترجمه خود را در کمتر از یک روز تحویل بگیرید .

چه مدت زمان میبرد تا پس از سفارش کار ترجمه آغاز شود؟

هر زمانی که شما سفارش ترجمه خود را برای ما ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت فایل شما برای مترجمان ارسال خواهد شد و پس از آن با شما تماس میگیریم و شرایط و قیمت را به شما اطلاع می دهیم و پس از توافق کار را شروع میکنیم

چه تضمینی برای کیفیت ترجمه وجود دارد؟

پس از این که کار ترجمه را از ما تحویل بگیرید وارد گارانتی 48 ساعته ترجمه خواهید شد در این مدت وقت دارید تا کیفیت ترجمه را بررسی کنید و هر بخش که احساس کردید نیاز به اصلاح دارد را به اطلاع ما برسانید تا سریعا برای شما اصلاح کنیم و اگرچناچه از کل کار راضی نباشید و امکان تغییر مترجم برای شما فراهم است .

آیا می توانم نمونه کاری را قبل از شروع از مترجمان شما داشته باشم؟

بله اگر تمایل دارید که قبل از شروع کار ترجمه نمونه ای از کار مترجم خود را ببینیند می توانیم برای شما ارسال کنیم .

یک پاسخ بگذارید