با پاسخ به این سوال از 10 % تخفیف ویژه سایت ترجمر بهره مند شوید

ترجمه تخصصی بازرگانی

تیم ترجمه تخصصی بازرگانی سایت ترجمر از برترین مترجمان این رشته آمادگی دارند تا ترجمه هایی با بهترین کیفیت را با نظارت دقیق سایت ترجمر به شما تقدیم کنند. تجربه ای بی نظیر از پشتیبانی و کیفیت بالای خدمات ترجمه فقط در سایت ترجمر.

چرا ترجمه تخصصی بازرگانی ترجمر؟!

گارانتی 30 روزه

پس از تحویل ترجمه، تا 30 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

مترجمان متخصص

استفاده از مترجمان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

بازخوانی مجدد

بازخوانی مجدد متون تخصصی به دست مترجم دیگر جهت ارائه بهترین کیفیت.

پاسخ سوالات اصلی کاربران در حوزه ترجمه تخصصی بازرگانی در فایل صوتی زیر.

1 – تیم مترجمان ترجمر را چه کسانی تشکیل میدهند؟

2 – سایت ترجمر چه خدمات ارزنده ای را به شما ارائه می کنند؟

3 – گارانتی که سایت ترجمر برای ترجمه ها در نظر دارد چگونه است؟

با پاسخ به سوال زیر از 10% تخفیف ویژه ترجمه مقاله سایت ترجمر بهره مند شوید. یعنی اگر مبلغ ترجمه شما 500 هزارتومان شد 50 هزار تومان کمتر پرداخت کنید!!!

Some people connect to their workplace from home using a computer and do things without being present at work.

What does this term mean?

برای استفاده از این تخفیف هنگام ثبت سفارش، در بخش توضیحات پاسخ سوال را درج کنید یا اینکه پاسخ خود را به شماره تلگرامی 09154896434 ارسال کنید.

قیمت ترجمه تخصصی بازرگانی انگلیسی به فارسی

تومان 49

 • کیفیت خوب
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم متخصص در رشته مربوطه
 • مناسب ترجمه متن تخصصی
 • مناسب ترجمه های عمومی دانشگاهی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه
ثبت سفارش ترجمه
سفارشی

تومان 89

 • کیفیت عالی
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم متخصص و باتجربه بالا
 • مناسب ترجمه پایان نامه دانشگاهی
 • مناسب ترجمه مقالات تخصصی
 • ویژه ترجمه کتاب های تخصصی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه
ثبت سفارش ترجمه

تومان 29

 • کیفیت متوسط
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم عمومی و تازه کار ارزیابی شده
 • مناسب ترجمه متن عمومی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه
ثبت سفارش ترجمه

قیمت ترجمه تخصصی بازرگانی فارسی به انگلیسی

تومان 89

 • کیفیت خوب
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم متخصص در رشته مربوطه
 • مناسب ترجمه متن تخصصی
 • مناسب ترجمه های عمومی دانشگاهی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه
ثبت سفارش ترجمه
سفارشی

تومان 189

 • کیفیت عالی
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • مترجم متخصص و باتجربه بالا
 • مناسب ترجمه مقالات تخصصی
 • ویژه ترجمه کتاب های تخصصی
 • تضمین رضایت شما
 • شامل گارانتی 30 روزه
ثبت سفارش ترجمه
ترجمه تخصصی بازرگانی

اعضای تیم ترجمه تخصصی بازرگانی ترجمر چه کسانی هستند؟

افراد تشکیل دهنده این تیم کسانی هستند که، درخشان ترین کارنامه ها را در حوزه بازرگانی و اقتصاد دارند. برای عضو شدن در تیم ترجمر باید از مراحل بسیار زیادی عبور کرد تا که واجد شرایط برای ورود به مجموعه ترجمر باشید.
مترجمین متخصص این مجموعه با شرایط و ضوابط خاصی گزینش و استخدام شده اند. این سخت گیری نتایج بسیار ارزشمندی به همراه داشته که یکی از این نتایج، ایجاد کیفیت صد در صدی در محصول پایانی است.
با این شبکه قدرتمند و با سطح علمی بالا، ترجمه تخصصی بازرگانی به بهترین نحو ممکن اجرا میشود. ما همراه با تیم مترجمین متخصص خود شما را در رسیدن به بهترین ترجمه تخصصی همراهی می کنیم.

ترجمه تخصصی بازرگانی

تضمین کیفیت عالی ترجمه بازرگانی

کیفیت ترجمه تخصصی تاثیر مستقیم در جذب کاربران و شما عزیزان دارد. پس قطعا تیم با سابقه ای مثل تیم متخصص ترجمر که تمام تمرکز خویش را بر حیطه ترجمه تخصصی بنا نهاده است هیچ گونه ریسک را برای اینکه درصدی از کیفیت ترجمه نهایی آن کاسته شود نمی پذیرد.
پس هیچ گونه نگرانی و تعلل خاطری به خود راه ندهید و اطمینان صد در صدی به محصول نهایی صادر شده از سمت تیم متخصص ترجمر داشته باشید.
ما برای ایجاد طرح لبخند رضایت مندی بر چهره شما عزیزان تمام تلاش خود را می کنیم. از بهترین و قدرتمند ترین مترجمان سطح کشور بهره مند هستیم. بدون هیچ نگرانی ترجمه تخصصی بازرگانی خود را به دست ما بسپارید.

ترجمه تخصصی بازرگانی

هزینه ترجمه تخصصی بازرگانی

در مورد هزینه باید گفت که تیم مجرب ترجمر مناسب ترین قیمت را در برابر کیفیت محصول نهایی ارائه میکند. همچنین ترجمر ترجمه تخصصی بازرگانی را در دو سطح برای شما عزیزان در نظر گرفته است. سطوح عالی و خوب دو سطحی هستند که شما میتوانید سفارش خود را ثبت کنید.
در سطح عالی متون توسط برترین مترجمین، ترجمه خواهد شد. پس از اتمام عمل ترجمه، متن به صورت کل توسط یک کارشناس فوق حرفه ای مورد بررسی قرار می گیرد. این مرحله به این دلیل است که از بروز خطای احتمالی در ترجمه تخصصی بازرگانی جلو گیری کنیم.
در سطح خوب هم مانند سطح ترجمه عالی، متن مورد نظر شما توسط حرفه ای ترین مترجمین شبکه ترجمر ترجمه خواهد شد. تنها تفاوت که میان سطح خوب و عالی وجود دارد، مرحله آخر و قبل از ارسال ترجمه تخصصی به کاربر است. که در سطح خوب این مرحله حذف شده است.

ترجمه تخصصی متون بازرگانی

گارانتی ترجمه تخصصی بازرگانی

تیم متخصص ترجمر همراه تمام فعالیت ها و محصولات خود ، گارانتی 48 ساعته ارسال میکند. یعنی شما کاربر گرامی می توانید که پس از دریافت سفارش خود ، آن را با دقت مورد بررسی قرار دهید و احیانا اگر مشکلی در ترجمه تخصصی بازرگانی خود مشاهده کردید سریعا به تیم پشتیبان گزارش دهید.
پس از ثبت گزارش خطا از سمت شما، تیم پشتیبان موظف است که خطا را بررسی کرده و به مترجم مربوطه اعلام کند. مترجمین هم پس از رفع خطا متن را برای شما باز ارسال خواهند کرد. این خدمات ارزنده که ترجمر برای کاربران خود در نظر گرفته فقط به دلیل اعتماد بسیار زیادی است که به گروه مترجم خود دارد.
نکته اخر اینکه شما حتی می توانید در صورت عدم رضایت، درخواست تغییر مترجم داشته باشید. پس از ثبت درخواست تغییر مترجم، سریعا سفارش ترجمه شما به مترجم متخصص دیگری محول می شود.

مراحل ثبت سفارش ترجمه تخصصی بازرگانی

step-1

1 – ثبت سفارش ترجمه بازرگانی

در مرحله اول با ثبت سفارش ترجمه مقاله در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر که باید ترجمه شود را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

step-2

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه ترجمه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد. و براساس کیفیتی که برای ترجمه تعیین کرده اید هزینه ترجمه تعیین می شود.

step-3

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد. و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید. تا فرایند ترجمه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

step-4

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار ترجمه شده شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

برای ثبت سفارش ترجمه هم اکنون کلیک کنید

تضمین کیفیت ترجمه

پرداخت مرحله به مرحله وجه ترجمه

پرداخت اقساطی وجه

در شرایطی که سفارش ترجمه مقاله شما حجیم باشد و تعداد صفحات زیاد باشد. می توانید مبلغ ترجمه را به صورت گام به گام پرداخت کنید. و در هر مرحله بخش ترجمه شده را تحویل بگیرید و چناچه نیازمند اصلاح ترجمه باشد پشتیبانی خواهد شد. پرداخت مرحله به مرحله ترجمه باعث میشود شما بتوانید کار ترجمه خود را مرحله به مرحله تحویل بگیرید. و کیفیت کار را ارزیابی کنید.

تضمین بازگشت وجه ترجمه مقاله

بازگشت وجه درصورت عدم رضایت شما

ترجمه های انجام شده در سایت ما به کمک برترین مترجمین که تجربه زیادی در امر ترجمه دارند انجام می گیرد. و به همین خاطر کیفیت ترجمه بسیار بالاست و نگرانی از کیفیت کار نیست. اما اگر تحت شرایطی که شما از کیفیت کار راضی نبودید. و با تغییر مترجم همچنان نظر شما جلب نشد ما وجه پرداختی شما را عودت خواهیم داد.

ترجمه

تضمین تغییر مترجم

در شرایطی که از کیفیت ترجمه انجام شده راضی نباشید. در مرحله اول کار ترجمه شما به دست مترجمی که روی مقاله شما کار کرده دوباره بازخوانی خواهد شد. و ایرادات برطرف می گردد . اگر همچنان از کیفیت ترجمه رضایت نداشه باشید. ما این تضمین را می دهیم که پروژه شما را به مترجم دیگری واگذار کنیم تا رضایت شما کسب گردد.

ترجمه تخصصی رشته مدیریت بازرگانی

مدیریت بازرگانی مهم ترین بخش در مدیریت یک مجموعه و شرکت است . زمانی شرکت ها میتوانند ارتباط خود را با بازار و مشتریان خود به خوبی حفظ کنند که در بخش مدیریت بازرگانی خود موفق عمل کرده باشند . زیرا بخش بازرگانی تمامی خدمات از جمله جذب مشتری ، ارائه و معرفی صحیح خدمات یا محصول شرکت را به عهده دارد .

قطعا سود و زیان یک شرکت به صورت مستقیم وابسته به فعالیت مدیر بازرگانی یک شرکت است . درواقع وظیفه مدیر بازرگانی کنترل سود ، سرمایه ، هزینه و … است . در حقیقت رشته بازرگانی ، علم آشنایی دقیق با وظایف اصلی سازمان بازرگانی است .

با توجه به این حساسیت در رشته بازرگانی ، که سعود یا سقوط مالی یک شرکت وابسته به علم مدیر بازرگانی است ؛ پس قطعا باید متون بی نقص و درست را برای مطالعه مدیران داشته باشیم . تیم متخصص مترجم ترجمر بهترین ترجمه تخصصی بازرگانی  را در کمال برترین کیفیت به شما تقدیم میکند .

ترجمه فوری ، ضرب العجل

خدمات ترجمر بسیار گسترده هستند. یکی از خدماتی که برای شما عزیزان در نظر داریم ، ترجمه تخصصی فوری متون بازرگانی است. گاهی اوقات زمان کافی برای تحویل یک ترجمه را ندارید و یا اینکه حجم متن شما به قدری زیاد است امکان دارد که زمان طولانی برای انجام ترجمه آن نیاز باشد.

برای رفع این مشکلات گروه متخصص ترجمر راهکاری را فراهم نموده است. به این صورت که متن شما به چند بخش تقسیم شده و همزمان به دست چندین مترجم متخصص، برای ترجمه تخصصی، سپرده می شود. در پایان کار، متن ترجمه شده توسط کارشناس فوق تخصص بررسی شده و سپس برای شما عزیزان ارسال می­شود.

ما در کنار شما هستم تا زمانی که هیچ ابهامی در ترجمه تخصصی بازرگانی خود نداشته باشید. سفارش خود را با اطمینان کامل و خیال راحت در سایت ترجمر ثبت کنید و نتیجه فوق العاده آن را نظاره گر باشید.

تحویل مرحله به مرحله

یکی دیگر از خدمات بی نظیر ترجمر ، تحویل مرحله به مرحله ترجمه تخصصی بازرگانی است. به این صورت که شما میتوانید درخواست داشته باشید که مثلا تا 20 در صد از متن شما که ترجمه شد به شما تحویل داده شود. بعد از بررسی از سمت شما و اطمینان پیدا کردن از  کیفیت آن و هم چنین تسویه حساب، دوباره درخواست ادامه کار ترجمه را داشته باشید.

این ایده چند مزیت فوق العاده دارد. اول اینکه شما به راحتی میتوانید از صحت و درستی متن ترجمه شده اطمینان حاصل کنید و با دقت و تامل بالا متن ترجمه شده خود را مورد بررسی قرار دهید. مزیت بعدی اینکه از لحاظ مالی شما می توانید هزینه پرداختی را در چند مرحله پرداخت کنید.

ترجمر با توجه به تمام جوانب کاربران خود خدمات و راهکارهایی را پیشنهاد یدهد تا اینکه شما از هر سمت خیالتان راحت باشد. تنها  دغدغه ای که با ترجمر به سراغ شما خواهد آمد این است که برای ثبت سفارش خود درنگ نکنید.

کاربرد رشته مدیریت بازرگانی

مدیریت بازرگانی و شخص مدیر بازرگانی یک شرکت ، یکی از ستون های پابرجا ماندن کسب و کار و موفقیت آن شرکت است. دواقع یک کسب و کار برای اینکه به سود و اهداف بلند مدت و کوته مدت خود برسد به یک مدیر بازرگانی ماهر و با تجربه نیازمند است.

برنامه داشتن و طرح ریزی برای آینده و طراحی مسیر برای رسیدن به اهداف یک سازمان، اموری است که یک مدیر بازرگانی باید در آنها مهارت کافی و بسیار بالایی داشته باشد. مدیر بازرگانی از اصلی ترین عوامل تاثیر گذار در شکست یا پیروزی یک کسب و کار محسوب میشود.

حال با این حجم از حساسیت و اهمیت موضوع مدیریت بازرگانی، تصور کنید کوچکترین خطایی در ترجمه تخصصی متون بازرگانی ایجاد شود. این خطا شاید باعث این شود که کسب و کاری به طور کلی ورشکسته و از هم بپاشد. زیرا که علم ناقص مدیر بازگانی باعث این فاجعه خواهد شد.

نیاز به مترجم در دروس تدریس شده

همان طور که در پاراگراف قبلی اشاره کردیم ، اهمیت موضوع ترجمه در متون تخصصی بازرگانی بسیار بالاست. چرا که سرنوشت یک شرکت، سازمان و مجموعه بستگی به تصمیمات یک مدیر با سواد و باهوش دارد . سواد مدیران دقیقا ارتباط مستقیم با تحصیلات آنها و همچنین مطالعات آنها دارد.

پس در اینجا با توجه به موارد گفته شد باز هم اهمیت مترجم متخصص را در امر ترجمه تخصصی متون بازرگانی بیشتر از قبل درک می کنیم. زیرا کتب مرجع با ارزش بسیار زیادی وجود دارند که به زبان بیگانه نوشته شده اند و باید برای مطالعه و تدریس آنها، ترجمه شوند.

مجموعه متخصص ترجمین ترجمر، تمام کتب مرجع مدیریت بازرگانی را با صحیح ترین واژگان بازگردانی و ترجمه کرده است. منتظر شما هستیم تا سفارش خود را ثبت کنید تا در برآورده کردن نیازتان همراهتان باشیم.

رشته مدیریت بازرگانی – گرایش بازرگانی بین الملل

گرایش مدیریت بازرگانی بین الملل همان گونه که از اسم آن هویدا است به بررسی و کنترل داد و ستد بین چند کشور می­پردازد. مثلا بررسی اینکه یک کالا را اگر در داخل کشور تولید کنیم به صرفه است و یا اینکه آن کالا را وارد کنیم؟ در پاسخ به این سوالات  مدیران بازرگانی بین الملل مهارت دارند.

مدیر بازرگانی بین المللی باید شناخت کامل از کشور هایی که قصد تجارت با آنها را دارد، داشته باشد. منظور از شناخت یعنی آشنایی با فرهنگ، رسوم و مخصوصا زبان هر کشور است. زیرا یک مدیر بین الملل باید روابط عمومی بسیار بالایی  داشته باشد.

در امر مدیریت این شناخت ها کمک شایانی به ارتباط بهتر و موثر تر خواهد کرد. مدیران بازرگانی بین الملل باید با مطالعه و تحقیق به این سطح از روابط عمومی دست پیدا کنند. شبکه مترجمین ترجمر، برترین متون و مطالب کاربردی را در زمینه ترجمه تخصصی بازرگانی به شما عزیزان تقدیم خواهد کرد.

رشته مدیریت بازرگانی – گرایش کارآفرینی

بر خلاف آنچه که در ذهن عموم جای افتاده است که کارآفرینی یعنی ایجاد یک شغل، مدیریت کارآفرینی معنایی جدا از این را دارد. وظیفه اصلی مدیریت کارآفرینی بررسی نحوه ایجاد یک سازمان است. مدیران کار افرینی به مطالعه موضوعاتی مانند: منابع، نحوه بهره برداری از آن ها، افراد و اعضایی که از این منابع استفاده میکنند و … می پردازند.

مدیریت کارآفرینی یعنی هوشیار بودن افراد برای دیدن فرصت هایی که بسیاری از مردم هر روز خیلی بی تفاوت از کنار آنها عبور می کنند. کسانی که در رشته مدیریت بازگانی تحصیل میکنند با گذراندن دوره کارآفرینی قادرخواهند بود کسب و کار پویا و موفقی را راه اندازی کنند.

برای تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق قطعا استفاده از تجارب و افرادی که این مسیر را یک بار طی کرده اند تاثیر بسیار زیای خواهد داشت. مجموعه متخصص ترجمر ترجمه مقالات تخصصی کارآفرینی در سطح دنیا را با روان ترین قلم در اخیار شما قرار میدهد.

 کاربرد متون ترجمه شده بازرگانی

گستردگی مبادلات روزانه که در سطح دنیا انجام میشود خود به خود موجب میشود که علم بازرگانی به یک علم جهانی تبدیل شود. همین امر باعث میشود که هر کشور برای اینکه بتواند خود را با سطح علمی و بازار روز جهانی به روز کند به دنبال ترجمه تخصصی متون بازرگانی باشد.

کشور ایران هم از این قاعده مستثنا نیست و نیاز بسیار شدید در حیطه بازرگانی به مترجم متخصص دارد. زیرا که روزانه با چالش های زیادی رو به رو هستیم و باید برای رفع و رجوع این موارد از تجربه و راهکار های استفاده شده دیگران در موارد مشابه ایده بگیریم.

مجوعه مترجمین ترجمر با برتریر و با تجربه ترین مترجمین با سطح علمی بسیار بالا در حیطه ترجمه متون تخصصی بازرگانی در خدمت شما کاربران گرامی هستند. ما در گروه ترجمر منتظر شما برای ثبت سفارش ترجمه تخصصی بازرگانی هستیم.

مترجم گوگل گزینه مناسبی برای ترجمه است ؟

به طور قطعی جواب این سوال منفی است. به این دلیل که در مترجم گوگل یا نرم افزار های ترجمه که اکثرا بر روی تلفن های همراه هستند معنای درست واژگان تخصصی بیان نمیشود. حتما به این واژگان تخصصی برخورد کرده اید که معنای آنها در متون عامیانه با مفهومی که در متون تخصصی دارند بسیار متفاوت است.

این نرم افزار ها به گونه ای طرح ریزی شدهاند که معنای غالب را که معمولا معنای عمومی کلمه است را نمایش می دهند. پس قطعا و به هیچ عنوان گزینه مناسبی برای ترجمهمتون خصصی نیستند. مترجم متخصص کسی است که علاوه بر مهارت در ترجمه، اشراف کامل درباره موضوع متنی که درحال ترجمه آن است دارد.

بهترین راه برای دست یافتن به ترجمه صحیح و قابل اعتماد، سپردن سفارش ترجمه به یک گروه متخصص و با هارت است. شبکه مترجمین متخصص ترجمر برای انجام کلیه خدمات ترجمه تخصصی کاملا آماده است.  همین الان برای ثبت سفارش خود اقدام کنید.

سخن اخر

مدیریت بازرگانی، رشته ای است که در پیشرفت سازمان ها تاثیر مستقیم دارد . هرچه قدر که سازمان ها و شرکت ها در سطح کشور به موفقیت نزدیک شوند ، تاثیرش را در کل جامعه خواهیم دید. این پیشرفت و صعود تنها برای یک سازمان اتفاق نخواهد افتاد و بازتابش بر تمام جامعه است.

پس قطعا برای سربلندی و داشتن اقتصاد و سود آوری سالم باید مدیران شایسته تربیت کرده و وارد بازار شوند. گروه ترجمر وظیفه خود را در این امر، با در اختیار گذاشتن ترجمه تخصصی بازرگانی برای تمامی عزیزان انجام داده است. منتظر شما برای انجام سفارش هایتان هستیم.

ترجمه تخصصی بازرگانی در گرایش های مختلف

 • ترجه تخصصی بازرگانی گرایش بازرگانی داخلی

 • ترجمه تخصصی متون بازرگانی گرایش بازاریابی

 • ترجمه تخصصی متون بازرگانی گرایش تجارت الکترونیک

ترجمه تخصصی بازرگانی چگونه است؟

ترجمه تخصصی بازرگانی در واقع ترجمه ای است که مترجم به صورت کاملا به متن مرجع تسلط دارد و مفاهیم پایه را به صورت کامل درک کرده و ترجمه ای منطبق بر مفاهیم پایه انجام می دهد . چگونگی تشخیص این امر که محقق چه میزان به متن مبدا تسلط دارد به دست کارشناسان ما بررسی خواهد شد .

چه مدت زمان می برد تا مقاله من ترجمه شود؟

در مواردی که مقاله شما زیر 10 صفحه حجم داشته باشد می توانیم بین 1 تا 2 روزکاری ترجمه شما را آماده کنیم اما اگر عجله دارید می توانید با استفاده از شرایط طلایی سایت ترجمر ترجمه خود را در کمتر از یک روز تحویل بگیرید .

چه مدت زمان میبرد تا پس از سفارش کار ترجمه آغاز شود؟

هر زمانی که شما سفارش ترجمه خود را برای ما ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت فایل شما برای مترجمان ارسال خواهد شد و پس از آن با شما تماس میگیریم و شرایط و قیمت را به شما اطلاع می دهیم و پس از توافق کار را شروع میکنیم

چه تضمینی برای کیفیت ترجمه وجود دارد؟

پس از این که کار ترجمه را از ما تحویل بگیرید وارد گارانتی 48 ساعته ترجمه خواهید شد در این مدت وقت دارید تا کیفیت ترجمه را بررسی کنید و هر بخش که احساس کردید نیاز به اصلاح دارد را به اطلاع ما برسانید تا سریعا برای شما اصلاح کنیم و اگرچناچه از کل کار راضی نباشید و امکان تغییر مترجم برای شما فراهم است .

آیا می توانم نمونه کاری را قبل از شروع از مترجمان شما داشته باشم؟

بله اگر تمایل دارید که قبل از شروع کار ترجمه نمونه ای از کار مترجم خود را ببینیند می توانیم برای شما ارسال کنیم .

یک پاسخ بگذارید