ترجمه تخصصی کشاورزی

مجموعه تخصصی ترجمر با برترین و حاذق ترین مترجمین فوق حرفه ای ، ترجمه تخصصی کشاورزی را با بالاترین سطح از کیفیت تقدیم شما عزیزان میکند .
ثبت سفارش ترجمه

ترجمه تخصصی رشته کشاورزی

کشاورزی یعنی سفره غذایی مردم جامعه . کشور پهناور ایران با زمین های حاصل خیز و ذخایر آبی که در خود جای داده است در جایگاه بسیار خوبی از نظر کشاورزی قرار دارد . داشتن این منابع باعث شده اند که برای بهره برداری درست از آنها کم کم علمی به وجود آید به نام علوم کشاورزی .

در این علم به نحوه درست آبیاری ، شناخت آفات و راه های دست یابی به محصول سالم تر و ارگانیک بررسی می شود . با افزایش جمعیت و کمبود آب و همچنین کمبود زمین های کشاورزی به دلیل ساخت و ساز ها و زمین خواری ها ، نیاز بیشتر به این موضوع احساس میشود . در سراسر جهان ، هر کشور راهکارهای بسیار مناسبی را متناسب با نوع آب و هوا و خاک خود برای حفظ آب و زمین های کشاورزی ارئه کرده اند .

تیم مترجم ترجمر در کنار شماست تا از تمامی متون و مقالات سراسر دنیا به زبان شیرین فارسی بهره مند شوید . ما با ترجمه صحیح و بی نقص تمام مهارت خود را در اختیار شما قرار می دهیم . ترجمه تخصصی کشاورزی یکی از حرفه ای ترین تخصص های مترجمین ترجمر است

برای ثبت سفارش ترجمه هم اکنون کلیک کنید

ترجمه تخصصی کشاورزی در گرایش های مختلف

  • ترجمه کشاورزی گرایش علوم باغبانی

  • ترجمه مقاله کشاورزی گرایش آبیاری

  • ترجمه تخصصی کشاورزی گرایش گیاه پزشکی

  • ترجمه متن کشاورزی گرایش زیست فناوری (بیوتکنولوژی)

  • ترجمه تخصصی کشاورزی گرایش علوم دامی

  • ترجمه متن کشاورزی گرایش اقتصاد کشاورزی

  • ترجمه تخصصی کشاورزی گرایش علوم و مهندسی خاک

  • ترجمه مقاله کشاورزی گرایش زراعت و اصلاح نباتات

تضمین کیفیت ترجمه

پرداخت مرحله به مرحله وجه ترجمه

پرداخت اقساطی وجه

در شرایطی که ترجمه مقاله شما حجیم باشد و تعداد صفحات زیاد باشد می توانید مبلغ ترجمه را به صورت گام به گام پرداخت کنید و در هر مرحله بخش ترجمه شده را تحویل بگیرید و چناچه نیازمند تغییر و اصلاح ترجمه باشد پشتیبانی خواهد شد . پرداخت مرحله به مرحله ترجمه باعث میشود شما بتوانید کار ترجمه خود را مرحله به مرحله تحویل بگیرید و کیفیت کار را ارزیابی کنید .

تضمین بازگشت وجه ترجمه مقاله

بازگشت وجه درصورت عدم رضایت شما

ترجمه های انجام شده در سایت ما به کمک برترین مترجمین که تجربه زیادی در امر ترجمه دارند انجام می گیرد و به همین خاطر کیفیت ترجمه بسیار بالاست و نگرانی از کیفیت کار نیست اما اگر تحت شرایطی که شما از کیفیت کار راضی نبودید و با تغییر محقق همچنان نظر شما جلب نشد ما وجه پرداختی شما را عودت خواهیم داد .

ترجمه

تضمین تغییر مترجم

در شرایطی که از کیفیت ترجمه انجام شده راضی نباشید در مرحله اول کار ترجمه شما به دست مترجمی که روی مقاله شما کار کرده دوباره بازخوانی خواهد شد و ایرادات برطرف می گردد . اگر همچنان از کیفیت ترجمه رضایت نداشه باشید ما این تضمین را می دهیم که پروژه شما را به مترجم دیگری واگذار کنیم تا رضایت شما کسب گردد .

انجام برنامه نویسی جاوا

معرفی مترجمین مجموعه ترجمر

برای معرفی نامه تیم متخصص مترجم ترجمر نیاز به اغراق و تجمل گرایی نداریم . زیرا که خروجی محصولات نهایی از این تیم خود نشانگر مهارت و علم موجود در قلب این تیم است . سالها تجربه و کسب مهارت مترجمین ترجمر، باعث شده که برترین ترجمه تخصصی کشاورزی را تولید و به شما تحویل دهیم .
این اطمینان که به مترجمین خود داریم حاصل از سابقه درخشان تک تک اعضا این تیم است . هریک از اعضا تیم با دقت و ظرافت انتخاب شده اند . پرتو تاثیر این دقت عمل در نتیجه به دست آمده از ترجمه تخصصی کشاورزی مشهود است . شما با خیال آسوده ترجمه تخصصی خود را به ترجمر بسپارید .
تیم ترجمر تمامی متون تخصصی شما را اعمم از کتاب ، مقالات تخصصی ، کاتالوگ و بروشور یا حتی مدارک شما را با بالاترین سطح از کیفیت ترجمه میکند . حوزه فعالیت مترجمین ترجمر بسیار وسیع بوده و هرگونه از متن تخصصی را پوشش میدهد . شما با اطمینان خاطر کامل سفارش خود را ثبت کنید .

ترجمه کردی به فارسی

گارانتی

شبکه متخصص ترجمر برای جلب اعتماد هرچه بیشتر شما مشتریان گرامی ، همراه تمامی محصولات خود گارانتی 48 ساعته صادر می کند . این گارانتی به این نحو عمل میکند که شما عزیزان پس از تحویل سفارش خود ، می توانید که ظرف مدت 48 ساعت هرگونه مشکل یا خطا را مشاهده کردید سریعا گزارش دهید .
به محض ثبت گزارش خطا از سمت شما مشتری گرامی ، تیم ترجمر برای رفع آن اقدام کرده . متن مورد نظر به مترجم مربوطه ارسال شده و اشکال زدایی میشود . پس از بازنویسی و رفع تمامی ایرادات ، ترجمه تخصصی کشاورزی دوباره برای شما ارسال خواهد شد .
شما میتوانید در صورت عدم رضایت کار یک مترجم درخواست تغییر خود مترجم متخصص را د اشته باشپید . این خدمات ارزنده که گروه ترجمر در اختیار شما عزیزان قرار میدهد فقط و فقط به دلیل اعتماد بسیار زیادی است که به مهارت مترجمین متخصص خود دارد . با اطمینان کامل عملیات ثبت سفارش را انجام دهید .

گارانتی ترجمه دانشگاهی و دانشجویی

هزینه ترجمه تخصصی

از نظر مالی و هزینه پرداختی بابت خدمات ترجمه تخصصی کشاورزی اصلا دلهره و نگرانی نداشته باشید . زیرا که مجموعه ترجمر تدابیری برای شما اندیشیده است که این مشکل برای شما به آسانی قابل حل باشد . ما برای خدمات ترجمه تخصصی خود دو سطح را در نظر گرفته ایم .
سطوح عالی و خوب . این دو سطح در نود درصد مراحل کاملا شبیه هم بوده و تفاوت آنها بسیار کم و فقط در مرحله آخر ، قبل از ارسال است . در هر دو سطح ،ترجمه متون تخصصی به دست بهترین مترجمین ، ترجمه خواهد شد . تنها تفاوت آنها این است که ، در سطح عالی قبل از ارسال ترجمه تخصصی کشاورزی برای شما ، توسط حرفه ای ترین کارشناس بررسی میشود .
اما در سطح خوب این مرحله وجود ندارد و پس از اتمام ترجمه مستقیما برای کاربر ارسال میشود . با این راهکار شما حق انتخاب دارید و میتوانید که در هر کدام از سطوح که مایل هستید ثبت سفارش خود را انجام دهید . تیم متخصص ترجمر در کنار شماست تا به نیاز های شما پاسخ دهد . ما برای رفع درخواست های شما تمام تلاش خود را در میدان ترجمه قرار دادیم .

مترجم متخصص کامپیوتر

تضمین کیفیت محصولات

در حوزه کیفیت محصول خروجی ، گروه مترجم ترجمر پیشرو و زمام دار است . زیرا تمام ترجمه های تخصصی این تیم بدون نقص و زیر نظر برترین و فوق حرفه ای ترین مترجمین و متخصصین انجام میشود . قطعا محصولی که با این حجم از حساسیت تولید میشود بدون خطا و کمترین میزان از ایراد و اشکال است .
ضمانت کار مجموعه ترجمر ، سابقه درخشان و پر افتخار آن است . همین امر برای کاربران گرامی سندی است در جهت جلب رضایتمندی و اطمینان خاطر هر چه بیشتر شما . ترجمر قدرتمند ترین تیم در حیطه ترجمه متون تخصصی است . این قدرت را میتوانید در نمونه هایی که برای مشاهده شما قرار دادیم به صورت کامل ببینید .
به هیچ عنوان از انتخاب ترجمر برای انجام ترجمه تخصصی کشاورزی خود پشیمان نمی شوید . زیرا شما در کنار برترین ها بودن را انتخاب کردید .

برای ثبت سفارش ترجمه مقاله هم اکنون کلیک کنید

ترجمه فوری متون تخصصی

گاهی اوقات ممکن است شما زمان کافی برای تحویل ترجمه تخصصی خود نداشته باشید و یا اینکه برای دریافت ترجمه تخصصی خود عجله داشته باشید . این مشکل هم به دست مجموعه ترجمر حل شده است . به این طریق که سفارش شما بین چندین مترجم متخصص تقسیم شده و این مترجمان همزمان شروع به بازگردانی و ترجمه سفارش شما خواهند کرد .

پس از اتمام ترجمه ، متون جمع آوری و مرتب میشود . سپس برای کارشناس متخصص ارسال می شود تا اگر خطا احتمالی و ناهماهنگی در ترجمه متون تخصصی باشد بر طرف شود . حال بعد از اتمام این مراحل سپس ترجمه مورد نظر شما در عرض کمترین زمان ترجمه شده و برای شما ارسال میشود .

در گروه مترجم ترجمر ، ترجمه متون تخصصی که کمتر از 10 صفحه باشند در مدت زمان 24 ساعت آماده تحویل هستند . با تیم ترجمر طعم کیفیت و سرعت را در کنار هم تجربه کنید . ما شما را در هر زمینه ای که مورد نیازتان باشد همراهی میکنیم . معطل نکنید و همین الان برای ثبت سفارش ترجمه تخصصی کشاورزی اقدام کنید .

رشته مهندسی کشاورزی    زیست فناوری (بیوتکنولوژی) کشاورزی

در این گرایش به بررسی روش های مدرن و ترکیب فناوری های روز دنیا و علوم مهندسی ژنتیک با رشته کشاورزی پرداخته می شود . این ترکیب علمی باعث می شود که  نژاد گیاهان اصلاح شود و همچنین کیفیت محصولات و میزان تولید آنها با هزینه کمتر افزایش یابد . در اصل این گرایش به بهبود روند کشاورزی کمک بسیاری می کند .

بر اهمیت این رشته و گرایش با توجه به مکانیزه و ماشینی شدن زندگی بشر ، روز به روز افزوده می شود . این چنین که میتوانیم با استفاده از علم به دست آمده از این گرایش حتی در علوم پزشکی هم موثر باشیم . شبکه گسترده ای که این گرایش پوشش میدهد از قیبل : تولید پروتئین های نوترکیب در گیاهان ، تشخیص ملکولی بیماری های دامی و توسعه واکسن های جدید و …

با توجه به  زمینه های مختلفی که این گرایش در دل خود جای داده است قطعا متون تخصصی و واژگان بسیار مهم و تخصصی هم در آن به وفور پیدا خواهد شد .  در اینجاست که اهمیت وجود مترجم متخصص هویدا می شود . در شبکه مترجمین ترجمر تمامی متون تخصصی گرایش زیست فناوری کشاورزی با صحیح ترین کلمات بازگردانی می شود .

تاثیر کشاورزی بر سلامت جامعه

در سفره خانواده ، محصولات کشاورزی نقش اصلی را ایفا میکند . نان و برنج و حبوبات و سبزیجات و اکثر مواد غذایی که ما روزانه از آنها استفاده می کنیم همه از فراورده های خاک و کشاورزی هستند . سلامت انسان ها و بشریت ، مستقیما بر ورودی بدن مرتبط است . اگر ورودی بدن مواد سالم و ارگانیک باشد سلامت جامعه تضمین شده است .

اگر در جامعه ، سلامت محصولات کشاورزی و فرآورده های آن را در راس عمل خود قرار دهیم میتوانیم که از بسیاری از مشکلات و مؤضلات در زمینه سلامت و تغذیه جلو گیری کنیم . زیرا منبا و منشا بسیاری از بیماری ها را میتوان با تغذیه درست و سالم از میان برداشت . در این زمینه مقالات و کتب تخصصی بسیار زیادی منتشر شده است .

شبکه مترجمین ترجمر با تکیه بر تجربه و تخصص مترجمین خود ، تمامی متون تخصصی کشاورزی را با بالاترین کیفیت و صحیح ترین واژگان در اختیار شما قرار می دهد . مقالات و مطالب بسیار ارزشمندی در سراسر دنیا وجود دارند که نیاز مند ترجمه و باز گردانی صحیح هستند . تیم ترجمر این عمل را انجام داده است .

کشاورزی و  اقتصاد

قطعا شرایط آب و هوایی و جغرافیایی باعث شده که برخی محصولات فقط در یک منطقه خاص از سطح زمین رشد کنند . این دلیلی برای واردات و صادرات محصولات کشاورزی بین کشور هاست . همچنین ابزار آلات صنعتی کشاورزی که در کشور های همسایه و یا کشور خودمان ساخته می شوند و صادر یا وارد می شوند .

این واردات و صادرات تاثیر مستقیم بر اقتصاد و بودجه مملکت و جامعه دارد . هرچه قدر ما در کشور خود ، بتوانیم که خود کفا شده و خودمان تولید کننده اقلام مورد نیاز جامعه باشیم ؛ قدم بسیار مهمی را در حوزه ثبات اقتصادی برداشته ایم . این عمل وابسته به همکارری ارگان های بسیاری است اما نقش علم و تجربه مهندسین کشاورزی در به سرانجام رسیدن آن بسیار مهم است .

مجموعه مترجمین ترجمر در این زمینه هم از فعالیت خود نکاسته و توانسته که با ترجمه صحیح متون تخصصی کشاورزی در این حوزه هم وظیفه خود را به اتمام برساند .  با تیم ترجمر در هیچ زمینه ای بدون ترجمه  نخواهید ماند . ترجمه تخصصی متون ارزنده و متناسب با نیاز شما تخصص ماست .

رشته مهندسی کشاورزی    علوم دامی (دام / طیور)

در این گرایش( که بی ارتباط به دام پزشکی هم نیست ) به پرورش و اصلاح نژاد دام ها ، سلامت دام ها و تغذیه مناسب ، مطالعه زمینه های فیزیولوژی دام و … می پردازد . حیواناتی که زیر گروه این تعریف هستند عموما حیواناتی هستند که برای انسان سود و فایده دارند . مانند : گاو و گوسفندان ، حشراتی مثل زبور عسل و کرم ابریشم و … .

در حقیقت هدف این رشته این است که بهره برداری مفید از این دسته از حیوانات در راستای تغذیه ، بهداشت و … داشته باشیم . زیرا تولیدات بسیاری از کارخانه ها و چرخه صنعت به سلامت دام ها و طیور وابستگی شدید دارد . برای مثال کارخانه لبنیات که وابسته به شیر سالم روزانه به دست آمده از دامداری هاست .

برای همین اهمیت ویژه که مستقیما سلامت بشر و جامعه را نشانه گرفته است ، تیم ترجمر قوی ترین مترجمین خود را در این حوزه گمارده و بهترین ترجمه تخصصی کشاورزی را پیش روی شما قرار می دهد . بدون شک مجموعه ترجمر یکی از برترین ها در ترجمه تخصصی در سطح کشور می باشد .

ترجمه پله به پله

یک خدمت بسیار عالی که تیم ترجمر به مشتریان خود ارائه میدهد ، تحویل ترجمه مرحله به مرحله است . گاها حجم ترجمه شما بالاست و این از دو منظر برای کاربر سخت است : 1- از نظر مالی که یک دفعه باید تمام هزینه را پرداخت کند  2-  اینکه برای بررسی یک دفه این حجم زیاد از سمت شما شاید وقت کمی داشته باشید .

مجموعه ترجمر به دلیل اعتماد بسیار بالا که به مهارت مترجمین خود دارد این امر را برای شما میسر کرده است که ترجمه تخصصی خود را در قسمت بندی هایی که خود مشخص می کنید تحویل بگیرید . یعنی شما می تئانید یک متن که دارای صد برگه است را به پنج بخش بیست صفه ای تقسیم کنید .

بعد از تحویل هر مرحله آن را مورد بررسی دقیق قرار دهپد وقتی از صحت کامل آن مطمئن شده و پس از تسویه هزینه مالی ، دستور ادامه کار را ثبت کنید . با این روش دو مشکلی که گفته شد به صورت کامل رفع شده و شما مشتری گرامی دیگر نگران هزینه هنگفت و یا زمان کم برای بررسی ترجمه تخصصی کشاورزی خود نیستید .

اهمیت کشاورزی

اهمیت کشاورزی مانند اهمیت ریه ها در بدن هستند . یعنی اینکه اگر کشاورزی نکنیم  نعمت هایی که در اختیار داریم مانند خاک ، آب و آفتاب وجود دارند و همیشه در اطرف ما هستند اما این ما هستیم که توانایی استفاده از آن را نداریم . و نتیجتا موجب به فلج شدن اقتصاد و مرگ جامعه خواهد شد .

ریه در بدن هم همین وظیفه را دارد . به این شکل که اکسیژن در اطراف ما وجود دارد و ما اگر از ریه خود برای نفس کشیدن استفاده نکنیم  قطعا به سمت مرگ خواهیم رفت . با این مثال عمق اهمیت کشاورزی را در یک جامعه به صورت کلی و جامع بیان کردیم . پس نتیجه خواهیم گرفت که این رشته از اهمیت بارز و والایی برخوردار است .

با دقت بر اهمیت وجود کشاورزی ، باید در کسب علم و تجربه در این حوزه همیشه پیشرو  باشیم و علم خود را با علوم ثبت شده در سراسر دنیا به روز رسانی کنیم . برای استفاده از این مقالات و مطالب جدید نیازمند مترجم متخصص و با تجربه هستیم . تا اینکه بهترین و روان ترین ترجمه تخصصی کشاورزی را در اختیار داشته باشیم .

ترجمر به روز ترین مقالات دنیا را برای شما به زبان فارسی ترجمه کرده و خدمت شما ارائه می کند .

ضرورت وجود مترجم متخصص

در هر کاری باید اصول و قوائد ان را رعایت کنیم . انجام ترجمه تخصصی کاری است که علاوه بر رعایت قواعد و شرایط آن ، باید در زمینه ای که ترجمه در آن صورت میگیرد تخصص فوق العاده بالایی داشته باشیم . زیرا که ترجمه عمومی و معمولی بسیار متفاوت از ترجمه تخصصی است . در ترجمه تخصصی واژگان قصار و یا کلماتی وجود دارند که معنایی متفاوت با معنای عمومی خود در زبان محاوره ای دارند .

یک مترجم متخصص باید توانایی تشخیص درست و بازگردانی صحیح این واژگان را در کنار هم و در قالب یک جمله داشته باشد . همچنین باید این نکته رعایت شود  که مفهوم دریافتی از متن اصلی هیچ تفاوتی با متن ترجمه شده نداشته باشد . این ویژگی است که باید خیلی خیلی زیاد به آن دقت شود . زیرا خطا و اشتباه در رساندن مفهوم به مخاطب باعث اتفاقات جبران ناپذیر خواهد شد .

این ویژگی ها حتی به صورت ویژه تر و بسیار قوی ، در تمامی مترجمین متخصص ترجمر پیدا میشود . گروه مترجمین تمام نیروی خود را در جهت رفع نیاز های شما قرار داده اند . تمام تلاش مجموعه ترجمر ثبت خاطره خوش از ترجمه تخصصی کشاورزی در ذهن شماست .

ترجمه مقالات روز دنیا

روزانه مقالات بسیاری در سطح جهان منتشر می شوند که مضمون آنها بسیار مفید و  شایسته ترجمه تخصصی و استفاده برای مهندسین کشاورزی است . گروه مترجمین ترجمر با انتخاب برترین مقالات و ترجمه صحیح تخصصی آنها ، دسترسی شما را به این مقالات بسیار ساده و آسان نموده است . با این خدمت ارزنده نیاز نیست که شما برای مطالعه به سایت های مختلف رفته و زمان خود را برای پیدا کردن مقاله مناسب هدر دهید .

در آرشیو مقالات تخصصی ، تیم مترجمین ترجمر بهترین ها را جمع آوری کرده و برای شما مهیا و آماده است . همراه با گروه ترجمر خود را به بالاترین سطح علمی در حوزه کشاورزی برسانید . منتظر شما هستیم تا خدمات ارزنده خود را به شما عرضه کنیم .

مترجم تخصصی همراه

سمینار ها ، تجمعات و جلسات بسیار زیادی در حوزه تخصصی کشاورزی در موضوعات مختلف روزانه در سراسر دنیا تشکیل می شوند . برای شما عزیزان که در این جلسات حضور پیدا می کنید ، قطعا درک تمامی زبان ها و فهمیدن  سخنرانی های تخصصی که به زبان بیگانه نقل می شوند سخت است . به همین دلیل ترجمر مترجمین متخصص حضوری و همچنین آنلاین را در گروه خود جای داده است .

شما به راحتی میتوانید که مترجم تخصصی خود را همراهتان داشته باشید و دیگر نگران متوجه نشدن سخنرانی و یا موضوعات گفته شده در جلسه نباشید . مترجمین آنلاین در تمام رزو در خدمت شما هستند تا در هر لحظه که به آنها نیاز داشتید تنها با یک کلیک به مترجم خود متصل شده و مشکل تان را رفع کنید.

ترجمر فکر همه چیز را برای تمام مشتریان خود کرده است .

ترجمه رسمی مدارک

دانشجویان و مهندسین برای تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور نیاز دارند که مدارک و سوابق تحصیلی خود را به زبان کشور مقصد ترجمه کنند . تیم ترجمر این اطمینان را به شما می دهد که با حفظ اطلاعات شخصی شما ، بدون نقص ترین ترجمه تخصصی را به شما تحویل دهد .

برای ثبت سفارش ترجمه مقاله هم اکنون کلیک کنید

کیفیت ترجمه تخصصی کشاورزی را چگونه تضمین می کنید ؟

همانطور که قبلا اشاره کردیم کشاورزی دارای گرایش های مختلفی هست که هرکدام از این گرایش ها سرشار از کلمات و لغات تخصصی می باشد . ما برای اینکه بتوانیم خدمات ترجمه تخصصی اقتصاد را به بهترین شکل ارائه کنیم راهکاری اتخاذ کرده ایم که مترجمین فقط می توانند در حوزه ای که تحصیل کرده اند کار ترجمه را انجام دهند .

چه مدت زمان می برد تا مقاله من ترجمه شود؟

در مواردی که مقاله شما زیر 10 صفحه حجم داشته باشد می توانیم بین 1 تا 2 روزکاری ترجمه شما را آماده کنیم اما اگر عجله دارید می توانید با استفاده از شرایط طلایی سایت ترجمر ترجمه خود را در کمتر از یک روز تحویل بگیرید .

چه مدت زمان میبرد تا پس از سفارش کار ترجمه آغاز شود؟

هر زمانی که شما سفارش ترجمه خود را برای ما ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت فایل شما برای مترجمان ارسال خواهد شد و پس از آن با شما تماس میگیریم و شرایط و قیمت را به شما اطلاع می دهیم و پس از توافق کار را شروع میکنیم

چه تضمینی برای کیفیت ترجمه وجود دارد؟

پس از این که کار ترجمه را از ما تحویل بگیرید وارد گارانتی 48 ساعته ترجمه خواهید شد در این مدت وقت دارید تا کیفیت ترجمه را بررسی کنید و هر بخش که احساس کردید نیاز به اصلاح دارد را به اطلاع ما برسانید تا سریعا برای شما اصلاح کنیم و اگرچناچه از کل کار راضی نباشید امکان تغییر مترجم برای شما فراهم است .

آیا می توانم نمونه کاری را قبل از شروع از مترجمان شما داشته باشم؟

بله اگر تمایل دارید که قبل از شروع کار ترجمه نمونه ای از کار مترجم خود را ببینیند می توانیم برای شما ارسال کنیم .

یک پاسخ بگذارید